• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RAILAJEZEŘÍ-ZÁMEK SNŮ A SPLĚNÝCH PŘÁNÍ
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    Pro jistotu i sem -
    kdokoliv budete chtít učesat (jakkoliv), tak gumičky, pírka, pinetky, sponky, lak na vlasy, gel (co je vám libo a příjemno, ne každý snese všechno) pro jistotu s sebou. Ne vždy na všechny vyjde, známe to!
    O kulmu/žehličku navíc neurazí.
    Těším se ;)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Vše je v záhlaví:) Kostýmy prosím řešit se mnou a Rael:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé:)Finišujeme:)vrhněmež se na poslední úpravy:)
    RAILA
    RAILA --- ---
    LOGREGAR: Super, díky:)
    LOGREGAR
    LOGREGAR --- ---
    naší skupinu řeší michal s rael,dohodli se na nějákym bafání.
    RAILA
    RAILA --- ---
    MIHAI: Budeš s Mortimerem..jako jeho šílený poskok:) Takový Igor...:)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    ELVOTHIEN: Jop, tak toho jsem měl přesně na mysli ;) Tak na toho se těším, ať už budu hrát s ním, nebo ne :D
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    MIHAI: Ten Mortimer z prahy, co na maškarádě měl pod palcem vlkodlaky.
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    RAILA: Dej mě kam uznáš za vhodné ;) Mimochodem, je to TEN mor_timer?
    RAILA
    RAILA --- ---
    KATHY_: Mám pro tebe čtyři vlkodlaky a jednu obět:)
    Jako vlkodlaci..Lukáš(ten usměvavý kuchař z brna, loni byl šašek) Keily(jeho panenka), klučina od PIpa a Martin od bětky..A bětka jako oběť:)
    KATHY_
    KATHY_ --- ---
    RAILA: Souhlas :) Páv vlkodlaků by byl super bonuse ke staré scénce, dvě holčiny do smečky teď verbuju (ale určitě nebudou mít kostým) a bude to chtít jednu oběť :) Co nejdřív dám vědět kolik lidí skutečně mám
    RAILA
    RAILA --- ---
    Přátelé:)
    Pojdme si na pevno říct, kdo skutečně bude, at můžu začít rozhazovat lidi na štace:)
    Platí?
    Kathy jako čarodějnice ve sklepeních s vlkodlaky (potřebuješ pána vlkodlaků a smečku?)
    Mihai-průvodce nebo mě ještě napadlo, jestli by tě nebavilo dělat asistenta šílenému alchymistovi Mortimerovi?:)

    Ondro, budeš?
    RAILA
    RAILA --- ---
    MIHAI: Myslím, že Anička jede v sobotu:)
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Na zámek pojedu až v sobotu (v pátek máme pracovní rozlučovací mejdan než nás možná zavřou, jelikož nás od nového měsíce vlastní konkurent).
    Pokud někdo plánuje přijet také až v sobotu a bude pro mě mít volné místo v autě, tak se rád přidám, abych mohl nechat auto holkám.
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    ELVOTHIEN: well, well, ale na šíleného vědce se taky radši připravím ;)
    ELVOTHIEN
    ELVOTHIEN --- ---
    MIHAI: Challenge accepted!
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    Ne-e, tohle ani gel nezvládne. respektive ne natolik aby to vypadalo dobře :)=
    RHIAN
    RHIAN --- ---
    RAILA: Nedala bych se odradit, klidně může být i vlkodlak, s náležitým množstvím gelu jde všechno ;))
    MIHAI
    MIHAI --- ---
    RAILA: Včera jsem se zkoušel rozcuchat a nebo si na hlavě vyrobit "Wolverina", ale bez úspěchu. Spíš bych to viděl na bílý laboratorní plášť (který náležitě ušpiním, roztrhám a zakrvácím) a rozbité ochranné brýle a budu šílený vědec, na což mám účes dostatečný ;)
    Ale průvodcování bych bral.
    RAILA
    RAILA --- ---
    SELLIGAN: NO RAelka přece:)
    MIHAI: A to je výzva:) Ale tak..pokud přijmeš býti průvodcem(vlkodlačí průvodce, což není z mé hlavy, ale neskutečně mě to nadchlo, protože je to konečně originální nápad zase jednou), tak si na tobě fakt dáme záležet:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam