• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    TSOH
    TSOH --- ---
    KAREN: je levne, a sazi se jenom hazenim... (bavi to i lenochy)...
    proc by nekdo trhal technicke konopi ? a kdyz at si ho vezme... do vazy treba...
    vono jde o to ze at clovek zasadi cokoliv tak to stejne asi zmizne... a zhlediska množství rostlinstva/financi me toto vychazi nejlepe... a je to konopi...
    KAREN
    KAREN --- ---
    (naka obri hromada hliny, na kterou by se vysypaly seminka... a pak by rozkvetla, to mi pride docela zajimavy. pruser ale je, ze to drive ci pozdeji rozdrbaj bagrem)
    KAREN
    KAREN --- ---
    jinak me napada jako lokalita neco kolem toho monstrtunelu... presny misto/a by se musely vytipovat este teda... a otazka, co jak bude vypadat na jare - treba ta olbrimi hromada na letensky plani, i kdyz to je krapet vetsi projekt ,D
    KAREN
    KAREN --- ---
    a proc zrovna konopi? to hned nekdo vytahne, ne?
    TSOH
    TSOH --- ---
    bude jaro a to by se mělo využít > ,, příroda dělá sama,, ...
    _______________________________________________________

    co se domluvit na nějaké lokalitě kde by se zasázelo technické konopí (neni podmínkou samozřejmě)...
    nejde o hromadnou akci ale o vytyčení lokality kdy v okamžiku kdy si to příroda bude žádat tak se to prostě osází...
    v případě neurčení lokality by to nemělo výslednej ,,do očí bijící efekt,, ...
    __________________________________________________________
    napada někoho nějaka oblast kde je dostatek hliny a kolem šeď (hafo domů) a kde by se do dobře vyjímalo ? ....
    KAREN
    KAREN --- ---
    BUBBLE: ja bych se taky pridala k prazsky sekci, zahradniceni - a este takovyhle - mam rada.)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    guerilla gardening jedině se sekačkou na benzínovej pohon...:-) a hurá na petřín... a odklízení a močení do sněhu je co? :-D Hardkore snow uklízing :-)))
    TSOH
    TSOH --- ---








    ZASIK
    ZASIK --- ---
    ASM
    ASM --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: prisne !! :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---

    :) wim že sem trochu off topic, ale bůhví jak tohleto začalo, třeba enom vobyčejnej břečťan píchlej do trošky hlíny někde na střeše...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    ASM: super místo na throw-up :D ....
    SIUDELAOIPOOIK: Neni to nic novýho a ani převratnýho ... kámoši z CAP crew / asi tady neznáte - antigraffiťáci a studenti VSUP - konceptu a architektury / právě takle jednou někomu natřeli na zahrádce plot a eště něco tam udělali jako že je to taky antigraffiti ale už pár let před tim kamarád co taky dělá graffiti takle někomu surově vyplel zahrádku ;) ... jen že prostě mi to příde takový ... jen že je to zaškatulkovaný takle a má to takovej "rebelskej" název :) ... stějně tak by se to dalo nazvat street artem nebo jakkoli jinak ... jen mě právě zaujal ten název a řikal sem si co to jééééééééé? ... a pak ahaaaaaaaaaa ale to už znááám :) ... jinak samozřejmě super ...
    ASM
    ASM --- ---

    mam na mysli mista jako je toto . Take frekventovane misto, lec takove industrialni..ponure..
    ASM
    ASM --- ---
    STILL_PRIMITIVE: no podle me je to vyborna myslenka tady tohle partyzanske zahradniceni....prijde mi to neco jako "sprejovani pro holky :)" . Ve mestech je spousta "sedych" koutu ( u mostu, zeleznic,zastavky , o ktere se nikdo nestara, protoze to nejsou " lukrativni fleky" jako je namesti apod.), jimz by par napr. slunecnic vdechlo zivot....stejne jako grafky nekterym zdim. Nebo sazet kolem cyklostezek...tim jim vyjadrit jistou podporu...lide tama budou radi jezdit...
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    STILL_PRIMITIVE: dyť já to nemyslela vůbec zle, kůzlátko:)
    plot klíďo píďo pudu taky natírat-proto ta věta "takovej převrat" t- bylo to myšlený jakože převrat v původní myšlence-asi sem se špatně vyjádřila:)
    víceméně to byl pozitivní ohlas - i když asi divně vyjádřenej:) - když neni slyšet intonace, tak se spousta věcí špatně pochpí...
    .leč myslim si že sběr odpadu by do toho moh bejt taky zahrnutej..přece když chceš něco zvelebit, tak nejde jenom o to ten bordel odšoupnout bokem a na ten "uklizenej"kus země něco zasadit...ne?
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: já sem v angličtině hodně slabej a taky sem línej to číst celý co se píše v tom odkazu na wiki ... jestli se jedná o to vztrhnou a zvelebovat soukromý zahrádky neboveřejný zelený plochy :/ .. sbírat hovna a odpad by mě neba ... tamto co sem psal předtim klidně jo.
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    STILL_PRIMITIVE:
    tyjo takovej převrat -dobrý! - bejt tebou tak do toho zahrnu ještě sběr odpadků a psích hovínek)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    hele a musí se jen sázet???..když někomu shrabu listí nebo poskládám rozházený polínka poprípadě něco naštípu?? :D natírání plotu a tak :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam