• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    Uvítá se přísun pytlů z pytloviny , nebo valkejch plastovejch na odpadky, pekařské přepravky a ideálně řidič vozidla se závěsným zařízením.
    A kontakt na někoho v zahradnictví..(kvůli semínkům a sazenicím zadara že) :D
    přemek s námi!
    ZELENY_CAJ
    ZELENY_CAJ --- ---
    TSOH: to je fakt narostle z te smesi mechu a piva? vypada to spise jako kdyby to nekdo vyrezal z koberce a nalepil...nechce se mi verit ze to bude tak drsne fungovat, musim to asi vyzkouset.
    ASM
    ASM --- ---
    TSOH: jj dobri mutanti...taky jsem nevidela...hojny vyskyt pry na Sumave, Brandys nad Labem, Straznice..vice info treba tady www.caroveniky.cz......je to ale asi megapiplacka :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ASM: zajímavý
    TSOH: -//-
    TSOH
    TSOH --- ---
    ASM: Čarověníky... zajimava věc... moc sem to nikde v prirode neviděl... v Cz je nejakej chlapek co je sbira a ma jich plnou zahradu (nekde sem to cetl....)
    ASM
    ASM --- ---
    Dobre vy :) ja vcera rozjela mrkef :) je to sranda, dneska snad finish ... doufam, ze to dobre dopadne .)

    mozna to sem taky patri...
    Čarověníky
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: máš recht.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    omlouvam se, vcera jsem mela dorazit, nicmene jine umelecke povinnosti tomu zabranily. takze pristi seance..... nebo snad uz radeji akce?
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ty Káťa a Jitoš byste měli nahodit aspoň nějaký info o tom vyšehradu...myslim že se paralelně může dělat víc věcí:))
    a vaše trojka vypadala velmi akčně včéra :)
    :P
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    no teda ))
    já, Káťa a jituš sme zadaný, to je marný. ale každopádně sázim alespoň inzerát na nářadí.
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    pimpim*:)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    Tímto bych chtěla poděkovat všem aktivistům, kteří se zůčastnili naší včerejší (erhm) porady(?).
    celý se to vyvinulo mnohem líp než jsem vůbec čekala. Byl to věru krásnej pocit, vidět ten zápal a chuť ve Vašich očích, když o fazolích a mechu sme si povídali!!!:))
    Jakoby včerejší SmraĎochovo hrabání hlíny ve skriži uvolnilo drobné kamínky na vrcholu hory jež zanedlouho spustí lavimu zeleně linoucí se za našimi kroky:) dneska jsem poetická - včerejšek byl pro mě velkým přínosem!!

    neodpustim si malou rekapitulaci pro ty, co se nemohli dostavit:
    celá akce se odehraje ve čtvrtek, přesně jak napsala išiš ve večerních hodinách
    tomu všemu budou předcházet přípravy (SIUDELAOIPOOIK, TSOH, WILLHELM, YESHEYDO?...)
    kdokoli další, s jakýmkoli nápadem,návrhem poznámkou je vítán s otevřenou náručí
    Přesto ale budeme nuceni vyselektovat team max 4/5-ti lidí, který se ve čtvrtek zůčastní - z důvodu kterej napsala KAREN - "aby tam nebylo patnact lidi, velkej binec a jedna skruz;))"
    zatim počítám s výše uvedenýma ID...jakýkoli změny prosím hlásit:)
    dál:chtěla bych poprosit pana WILLHELM: jestli by se pro další eventuelní sezení nemohlo využít prostor jím zmiňovaný čajovny (přecejenom včera to v tom styxu bylo trochu hlučnější:)

    JINAK JE ČAS ZAČÍT DÁVAT DOHROMADY JAKÝKOLI NÁŘADÍ, ZEMINU KVĚTINÁČE, KVĚTINY, COKOLI CO S TÉMATEM DISKUZE ZÁVISÍ - TAKŽE VŠEM KDO BY CHTĚL PŘISPĚT TŘEBA TOUHLE FORMOU TAKTÉŽ PŘEDEM DÍK:)
    (WILLHELM: myslíš tedy, že byse dala využít čajovnička i jako skládek nářadí a věcí?)

    to je asi zatim všechno...takže díky:))

    TSOH: pže to je táta partyzán
    WILLHELM: za technický support
    MOMENT: za celkovej zápal +diskuzi o bylinkách
    _JITUSHE_: fotodokumentace + zajímavý nápady a příspěvky do diskuze:)
    PEKYMU - za ochotu pomoct:))
    YESHEYDOVI - takytak:)
    + díky slečně Kačce? (pardon - nick zapoměla) - která byla ozdobou celého večera:))
    others: díky ID Smraďoch pes

    and extra thanx to special guest teta ISIS:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ty jo, ja se velmi (p)omlouvam, ale dnes sem byl obeznamen s uplne hustou situaci a byl sem nucen ji promptne resit, na dalsi seanci se rozhodne dostavim v plnem poctu ;)
    prominte:)
    KAREN
    KAREN --- ---
    aaa az takhle!.)) a sazenicky nejaky konkretni, nebo cokoli a bude z toho mix?
    kolik lidi se vlastne zucastni? aby tam nebylo patnact lidi, velkej binec a jedna skruz;))
    ISIS
    ISIS --- ---
    čtvrtek tento 20:00 na palmě. oranžové vesty hrabičky hlínu a sazeničky... :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    tak podejte zpravu, co ste dohodli;)
    ISIS
    ISIS --- ---
    :) chaaa, úplně jsem po dnešku dostala chuť do života .těším se !
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    Já bych jenom...kdo tam přijde první, nechť zabere nějakej stůl -díky:)
    KAREN
    KAREN --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: chichi, to von bude jiste zahradnicit + popijet i za me;) priste uz snad bude ta diplomka odevzdana;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam