• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    WILLHELM: vidíš s tim posypovým pískem mě vůbec nenapadlo...://
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    Ještě jsme včera řešili, proč tam ta skruž je. Bylo by dobré to zjistit. Pokud tam například je pro skladování posypového písku na zimu, naše práce bude za rok zničena a mohlo by to na ni i uvrhnout špatné světlo. GG by mělo být o nepoužívaných místech. Napadá vás jak zjistit její účel? Informovanost se hodí.
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---

    :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    *no to je krása jak se to všecko uvedlo do pohybu*
    :)
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    ** ještě maličká poznámka, s hlubokou lítostí oznamuji, že se mi podařilo trochu promíchat v albu přezdívky zůčastněných...a s velkou radostí, že jsem právě teď všechno uvedla do pořádku;)
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    okouknem to tam, vymyslíme co a zhruba příští/přespříští týden uděláme výsadbu, to ještě upřesníme, takže kdyby se k nám chtěl někdo přidat ke kultivaci nádraží Vyšehrad...tak paráda! btw.už jsem tam doceka dlouho nebyla, tak jen doufám, že je furt bezproblému přístupný...nemá někdo nějaký novější info?
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    KAREN: jo přesně to je vono:))
    KAREN
    KAREN --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: aaa, a nejhorsi je ten smrad, kterej z nich de ,D
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    _JITUSHE_: jojo afrikány,,,,zbožňuju:)
    PEKY: palba návrh:)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    jituš! musime se podivat na ten vysehradskej nádr. docela by me zajimalo, jak by to fungovalo mezi tema prazcema...
    KAREN
    KAREN --- ---
    _JITUSHE_: super fotodokumentace!.)) skoda ze ste nemeli rukavice, uff ty vajgly...
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    KAREN: já je taky nesnášim:))...ale včera na sraze měli početnou skupinu fanoušků;)
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    PEKY: mě se líbí zvlášť ta jabloň:))...jinak myslim, že by se naše počiny měly vymykat oficiálním skružím a záhonům...(!)
    KAREN
    KAREN --- ---
    PEKY: jo, to zni dobre) i kdyz to asi nekdo orve./ ale to hrozi stejne
    _JITUSHE_: afrikany bych zakazala! ,D
    PEKY
    PEKY --- ---
    btw pro fazole bych sehnal dostatek bambusových tyčí na roztodivné konstrukce..třeba prolejzačky nebo tak...
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    PEKY: paráda, to by nemuselo vypadat špatně!
    PEKY
    PEKY --- ---
    snad když u toho bude cedulka s popisem, by mohlo vydržet déle bez doplňování..
    PEKY
    PEKY --- ---
    navrhuji Mátu peprnou, Šalvěj lékařskou, Měsíček lékařský, Heřmánek pravý a doprostřed Anděliku (popř. upně doprostřed Jabloň), tvar jednoduchý mandaly - okolo stromu kruh Anděliky a čtyři výseče narůzný světový strany :)
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    jinak 30.4 přijede do Prahy slibovaný "supprt z babiččiny zahrádky"... zavařovačky domácích semínek: měsíčku zahradního, pupalky, afrikánů, lichořeřišnice a dýně hokaido...jinak babička z níž se teď stala velká fanynka partyzánských zahradníků všechny pozdravuje a slibuje, že od paní Vondruškové (zahrádkářský parcela hned vedle;) vymámí i macešky a jiřiny:)))))... zatim disponuji ve velkém svýma oblíbenýma fazolema:)


    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    _JITUSHE_: wau:D boží fotky!:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam