• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    rozbalit záhlaví
    ISIS
    ISIS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: tadiiiii :D

    btw. právě jsem si domů donesla žížalku :) .....zatím je velmi nesmělá.. tak když najdu ještě nějakou ,tak z ní můžeme udělat partyzánku :D
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TSOH: ja bych to udelala byt tam :D uz jenom pro prdel
    SIUDELAOIPOOIK: no tak to snad kazdopadne :)) jinak jsem nasla takovej novej zapomenutej prostor.... ukazu odpoledne
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    vznikl chaos:)
    a jelikož jsme poměrně neorganizovaná jednotka, navrhuju následovat WILHELMA a vzít co bude po ruce
    SEPHORA: ale s tebou se potkáme a něco nakoupíme, co nedáme do skruže, můžeme použít později, kdykoli jinde:)
    _JITUSHE_: :)) vychováme z něj partyzána, sem pro:)

    kde je teta ISIS btw.?
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    petrklíč je myslim letnička, ta zajde tak či tak.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    WILLHELM: no prave, jsem si rikala.... nevadi ti, ze ti zmrzne? nebo si ho na podzim vemes dom?
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    SEPHORA: kromě petrklíče
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: tak tam můžou být oba...aby jim nebylo smutno...stejnak ten javůrek je hroznej pidižvík...tak může poporůst a zvyknout si na to, že je partyzán a pak ho přesadíme:))...
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    WILLHELM: jsou to vssechno trvalky?
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    prostě něco vemte, já mám tři fuchsie, petrklíč, zahradní sedmikrásky, maličké jírovce a javůrky
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SEPHORA: no tady peky píše něco o jabloních...tak já užtomu nerozumim...: PEKY:

    a ano hornbach...:)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    TSOH: ta hlina bude po okraj a nebo mate malo na objem naseho valce... pocitali jste? pi x polomer na druhou x vyska v? :)))
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: mame ten javurek ne :)))) to je asi vsecho :D
    vcera jsem videla super kopretiny a ty jsou dost stalice, by vydrzely .... hornbach to jisti!
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    zajímej mě především kytky....
    chtěli jsme jít se sephprpu nakupovat, tak jenom vědět co už máme
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    pěkný dobrý den:)
    omlouvám se za svůj včerejší výpadek - potřebuju prosím, jelikož už sem taky dost zmatená z toho všeho vědět co mám na ten večer připravit, jaký kytky teda máme, co máme dokoupit ataktaktaktatkatktatdál....
    TSOH
    TSOH --- ---
    YESHEYDO: mam 3 po 5 litrech... ale myslim ze to stačí ne ? zas tam nemusíme dělat nějaké zápasy v bahně... :) hlina sama o sobě nebude nijak vyschlá... ale pokud si někdo vezme par petek s vodou k tomu ...
    SEPHORA: v 18:00 pro ni jedem ale spis je to o tom kolik se ji vejde do pytlu (nebo kolik vubec pytlů bude) a misto v autě... ale nemel by bejt problem...
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    kolik mate ty hliny na litry?
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    TSOH: 15 litrů je málo, aspoň 30, kanystr nemám...
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    WILLHELM: no to víš-že-jó, ty kluku jeden.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KAREN: co se ma stat se stane, i kdybych jezdil v penovym obleku :))
    KAREN
    KAREN --- ---
    DRAGON: jen nevim, jestli te uchrani pred vsemi nastrahami ;D
    TSOH
    TSOH --- ---
    ty jo to koukam.... clovek se chvili nedostane k netu a jak se debata rozjela...
    ale uvidime zitra... :)

    ps > prepravky a kanystry ( celkem 15L ) jiz pripraveny....
    ISIS
    ISIS --- ---
    ad bylinky:
    "Matu skutocne najlepsie kupit uz vyrastenu..
    Ona sa sama rozmnozuje podzemnymi castami a bohatymi nadzemnymi poplazmi, takze z tej kupenej rastlinky sa roztaha kamkolvek v priebehu par tyzdnov."
    :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam