• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    Tak tady mám nabídku. Je to kolem čajovny do 50 metrů. Rostliny bychom sem mohli postupně snášet, udělat dřevěné ohrádky (materiál máme). A tak. Co, neuděláíme si tady v čajovně základnu? Prostoru ke GG jsou tady mrtě. Nevyfotil jsem zdaleka vše. Kdybychom to dělali takhle koncentrovaně, hodně by to vyniklo. Takže natočte hlavičku doleva a dívejte. :)










    TSOH
    TSOH --- ---
    MOMENT: to je dobre nápad... tušim že se v te ulici odehrávala část filmu Vracenky... opravdu pekne misto...
    takže zamechovat ? :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    MOMENT: ani kdbychom rozložili síly a naběhli každý na "svůj" úsek naráz?
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    ale je to teda obrovsky, neda se to udelat cely najednou, ale chtelo by to udelat cely.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    ISIS: si myslim, ze je to super napad.
    D
    ISIS
    ISIS --- ---
    MOMENT: super napad..ackoli si ted nevybavim jak to vypada. az pujde nekdo z vas kolem, nafotte :)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    no video paradni! sem nadsenej!
    Kata (VLAASMI) na me ted vyjela s napadem , ze vedle klementina, v ulici, kde je Indigo, je prece pozustatek byvale urovne ulice, takovej chodnik pod urovni u zdi klementina.

    je to dlouhe jak cela ulice siroke tak dva metry a je to plne mechu, plevele a hliny a asi i bordelu. je to vyzva, pac je tam stin po cely den krome rana. sem si rikal, ze treba ten brectan s logrem, ale nevim. vite nekdo zpatra nejake stinumilovne kvetiny, kere, ci stromy?

    kata to nafoti v pondeli...
    ISIS
    ISIS --- ---
    WILLHELM: tleks tlesk :) a úsměv se opět rozlévá po mé tváři
    WILLHELM
    WILLHELM --- ---
    ISIS: Vše se dá vyložit různě. Třeba: Voda jako symbol pohyblivé emocionality a základu života se spojila s elementem země. Nadšení a radost se spojila s materiálním skutkem. Vzniklo bahníčko (něco jemného, měkkého, přilnavého, pohyblivého). Impulz díla se rozlévá do okolí, protože lidem se to líbí (úsměv) a vlastními silami sami tvoří (přilévají konvičkami) dál.
    ISIS
    ISIS --- ---
    aaa! teď se mi vybavil můj dnešní sen! :/ zdálo se mi jak jdu po palmovce a vidím, jak skruž přetéká bahnitou vodou, nad ní stojí pár civilistů s konvičkami a s úsměvem kropí. a přicházejí další s konvičkami a místo rostlinek jen plaváčci......
    vím co jsme si řikali o pozitivním myšlení, ale sny se do toho nepočítají, že ne? 0:)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ISIS: jojo:) mě to taky uplně rozjasnilo ráno:)
    ISIS
    ISIS --- ---
    YESHEYDO: až mi geekon pošle ty svoje, dám to pak naráz :)
    TSOH: že přemkovi mávám .)

    SIUDELAOIPOOIK: jeee no tak tohle mi vykouzlilo úsměv na hodně dlouho dopředu :) teď můžou třeba lítat blesky a já se budu přiblble usmívat dál ...

    ad tramvajové sypače:
    pry se sype i mimo zimu. strýček google třeba poví víc :) ...se někdo poptejte já teĎ nemám čas

    ale
    "Obratiště bývají vybavena sociálním zařízením pro řidiče (záchod, umývárna), nádobami s pískem určeným pro doplnění sypačů v tramvajích..."
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Tramvajové_obratiště

    ..což znamená, že ho přidávají i ve vozovnách, takže by toto vadit nemuselo :) a třeba to slouží jen k zimnímu sypání zástávky,,

    PEKY: ¨no nádhera! :)
    PEKY
    PEKY --- ---
    jaxme se o ní bavili : http://www.profizahrada.cz/a/cz/1579-wisteria-vistarie/
    sametový lusky, květy dlouhý jako zvon :)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    YESHEYDO: sounds wicked ;D
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    SEPHORA: normálně kouzelný.... tě to naučím, to je ýzi..
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    YESHEYDO: jak kouzelny? ) kdyz je snis budes prdet fialky? :D
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    SEPHORA: budou muset:d budou totiž kouzelný........
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    YESHEYDO: jo fazole gut... prezijou zimu?
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    SEPHORA: A taky nás na letnou napadlo tam dát k těm pekyho sameťákům i fazole - vymezit rozteč mezi sloupama jako průměr květináče /ohrádky a tu vysypat zeminou , zasadit a čekat , kochat se....
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    ISIS: pošli i link na fotky jak nám to dopadlo na palmě ju :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam