• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ISIS: drak, trávovej :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    DRAGON: :) bubak!
    DRAGON
    DRAGON --- ---



    ad klementinum: si nemyslim ze je nutny to tam gerilovat cely, ze ano, stacilo by treba nejaky mozaiky a tak, ja si naopak myslim ze je to napad velice dobrej. A realizovatelnej.
    KAREN
    KAREN --- ---
    VLAASMI: jj, tohle vypada tak jakoze je tam ty hliny hodne malo, ze to roste skoro z tech kostek;/
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    MATEEJ: mas recht, co sem se zbezne dival, melo by to bejt castecne nevydlazdeny, ale chce to jeste blizsi prozkoumani.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    VLAASMI: A je tam dost hlíny? Vypadá to jako nános na dlažbě, ve kterým se uchytila tráva, když se přinesený substrát jenom navrší na to, déšť by ho mohl odplavit.
    ISIS
    ISIS --- ---
    VLAASMI: jsi úžasná! :) květináče rovněž.. a ten rozsáhlej prostor u klementýna je dlážděný nebo to jen tak vypadá z té jedné fotky?
    VLAASMI
    VLAASMI --- ---
    MOMENT: jojo, kromě pytle s hlínou by byl potřeba i pytel na odpadky..
    VLAASMI
    VLAASMI --- ---
    Jo a po cestě jsem potkala ještě tenhle květináč nebo cos..a napdalo mě, že by si možná taky zasloužil osázení nějakými barevnými květy-světla tam je dost..;)(kousek opodál je ješte jeden) A protože se zítra nemůžu přidat k akci kolbenka, tak tohle navrhuju do jednání..třeba na příští týden..;)




    MOMENT
    MOMENT --- ---
    a spinavej.
    VLAASMI
    VLAASMI --- ---
    Táak konečně ty slibovaný fotky z klementina;)..prostor je to opravdu rozsáhlej..







    MOMENT
    MOMENT --- ---
    nemuzu vubec ani neska ani zejtra. stehuju. jinak kata uz ma fota toho klementina. vyhlasuju to jako paralelni akci. misto vysehradu. ))
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    YBUKO: exactly
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    YBUKO: hmmm...zajímavé
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    YBUKO: a je to tam rozrejpaný???
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    TSOH: budu se snažit - po sedmej bych měla končit v práci:)
    pimpim*
    TSOH
    TSOH --- ---
    ISIS: když vylezeš z M - Kolbenova tak prejdes ulici a půjdeš smerem na M Vysočanskou... cca 200 m tušim.... je to v podstate jedinej výklenek ve zdi... v 8 tam tedy...
    SIUDELAOIPOOIK: ,,pampadam,, znamena ze asi take dorazis co ? to víš na periferii tenhle slang jeste nedorazil.. :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ISIS: jak řikám - zahlídla sem pouze s tramvajej:/
    večer skouknu
    ISIS
    ISIS --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: !!kokoti!! ..moje miminka ještě žijou? bylo ich 5 tuším že.. všechna uprostřed

    TSOH: supr :D jsem za!

    zítra na kolbenku se přidávám. končím nějak před osmou v myslíkovce, tak snad vás stihnu. kam mam přesně přijít? :)

    KAREN
    KAREN --- ---
    + az dodelam tu dmntni diplomku, konecne prestanu kafrat a prilozim ruku k dilu! ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam