• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    )
    ISIS
    ISIS --- ---
    MOMENT:
    DRAGON: :D /já už tu vůbec nejsem.. húúúúú
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    videl sem typka na letny na zahradkach, co si suverene neco plet. do ted sem z toho obrazku trochu v rozpacich))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MOMENT: ja si nedelal srandu, umet plest, tak v Praze neni zima na spouste mistech :)

    good plan, soldza! za zabaveny fotaky bych nakupoval kvetinace a kytky, good plan!
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    DRAGON: ty si delas srandu, ale sou tam mrize od oken a s tim klandrem vznika prostor, kterej muzes necim vyplest a vytvorit jakousi pseudo pergolu, na kterou potom zavesis brectan (nemusis potom nic sazet dolu) a je to v rovine normalniho chodniku, takze bys prikryl tu podurovnovou zalezitost timhle a vytvorila by se iluze, ze tam zadnej chodnik dole navic neni. a budem do tyhle pasti chytat bohaty cizince a krast jim fotaky.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ISIS: sleep! now! :D
    ISIS
    ISIS --- ---
    :) vy jste umlčovači teda! už mlčim :X
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MOMENT: jako muzem vzit jehly na pleteni a par klubek a trochu ho zaplest, to je jasny :))
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    ten klandr taky nejni k zahozeni. fakt dobrej, takovy se jen tak nevidej.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    pražskej osev. to je dobrý))
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    ISIS: no s narusenim pomoci brectanu mas recht. za deset let (s logrem) tam nebude nic, nez brectan. ale to me od toho neodrazuje. je to uzasnej prostor, kterej pritahuje moji pozornost a s tim uz se neda nic delat ))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ISIS: no co tak koukam na tuhle fotku, tak si rikam, ze tamtudy stejne lide nechodi, takze pokud to nekdo bude povazovat za vandalismus, tak je fakt divnej a ja sam osobne tenhle projekt zaradim do kategorie mandala c. 2 a vic neresim. Lidi se nudej a dokazou si navymejslet miliony zlejch zbytecnosti jenom proto, aby z ty nekolikamiliardovy masy byly aspon na chvili slyset. Ja bych jim zacpal hubu ignoraci a nehynouci trpelivosti se smyslem pro repetitivni osev Prahy :DD

    viva la puta!
    ISIS
    ISIS --- ---
    MOMENT: to ne.. ale ze by to mohlo narusit dlazbu resime.. /a mohlo by to pro kolemjdouci vypadat, jakoze vandalismus... ja nevim, neberte me moc vazne dneska ,nespala jsem ,jsem uplne mimo)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja taky nepovazuju gerilu za tahani dlazebnich kostek ze zeme, guerilla gardening je imo projekt, kterej naprosto nenasilne ovlivnuje mestsky plochy kvetinama
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    my ale nic nicit nebudem, tady prece nikdo nemluvil o nejakem vyndavani dlazebnich kostek. nebo jsem si teda nevsiml...
    ISIS
    ISIS --- ---
    mně se osazování toho pásu kolem klementýna začíná trošku příčit 0:) ... koukám na ty fotky a vypadá to, že ta dlažba je fakt po celé délce :( přišlo by mi to škoda.. a lidem by to mohlo přijít spíš jako vandalismus ..
    KAREN
    KAREN --- ---
    ISIS: dlazbu bych taky nerusila, chce to zjistit, jak moc uz je rozryta nebo tam chybi - i kdyz asi je pravda, ze kdyz se tam bude operovat s motyckou, tak se bude rozpadat mozna i ta dalsi cast, nebo ne?

    ja bych mohla jit zejtra znovu kolem, tak zkusim taky mrknout)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MOMENT: no třeba dvě, viď, ale to nám s problémem nepomůže :D budem muset lehce zaimprovizovat a dopilovat security policy :))
    ISIS
    ISIS --- ---
    DRAGON: neee :P
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    udelas mi jednu poutovou? ))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam