• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    TWORBO: urcite. muzem se domluvit. domluvil bych se hlavne s vildou, ze by se to souplo do cajovny... do truhliku.

    jinak souhlasim s TSOH:
    ja treba nemam sanci se nekam dostavit, kdyz se to domlouva pet dni predem. treba.
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: o tom nic nevim, ja nic neslibovala ;-))) muj stit je cisty. a kdyz neco nestiham, omluvim se predem


    TSOH: tak dej prava me, ja se toho rada ujmu, a v lee, az budu mit trochu casu, vyrobim i ten web ...
    TSOH
    TSOH --- ---
    no každopádně jsem ted tejden mimo a od toho 18. se mnou na něco klidně počítejte... jinak ohledně té Kolbenky mám 2 plné květináče připraveny....
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SEPHORA: pravdu má ten chlapec : TSOH:
    TSOH
    TSOH --- ---
    SEPHORA: na tohle jsem se v minulosti jiz ptal a bez odezvy...
    je otazkou kdo je aktivnim ucastnikem akci... :)
    minulej tejden neco domluveneho bylo - par lidi kejvlo ze razej... a pak nekdo zmoknul nebo co, dalsí nestiha... a nic... tak jsem si rikal jestli se k tematu - Kolbenka nekdo vubec vrati a nic...
    zatim se smele domlouvaj dalsi věci... aby to nakonec nedopadlo ze se zde bude jen pisálkovat...
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    muzete nekdo udelat pro vic lidi prava.. aspon aktivnim ucastnikum nasich akci? rada bych si udelala prehled, kdo jde, co kdo nese a kdy nad prispevky. CO?
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    YESHEYDO: neeee, musis!
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    SEPHORA:v sobotu nemůžu, jedu makat na naše zahrádky do budějc:(
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    YESHEYDO: SOBOTA !!! :)
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    zdar, dneska nemůžu, ale pak jsem celej tejden k dispozici, číslo máte:D a doufám že se máte všichni dobře a že se daří:) hojda!
    ASM
    ASM --- ---
    jeden repast z fotek z akci...moss car asi natural origin..Meziricko u Trebice :)

    KAREN
    KAREN --- ---
    ja bych v sobotu predbezne taky mohla (jestli neplanovane nevyrazim mimo prahu) - a v planu sou ty popinavky do spodni casti? (rikam si, ze by stacilo, kdyby vznikl takovej jako zelenej kopecek, ze kteryho by to vyrustalo... ale ty kytky se vysplhaj zrejme kdovikam. btw. k cemu to presne slouzi?
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    zapocet... aaaa dneska neumim psat
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    PEKY: pokusim se.... sobota by sla, pondeli ne. utery vubec ne - zapocer.
    tedy sobota? hodim mapku...
    PEKY
    PEKY --- ---
    zdar, ich bin svolney sobota, pondělí, út..
    SEPHORA: můžeš hodit přesný místo na mapě kvůli přístupu nosičů vody, hlíny atd.? :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    SEPHORA: já sem out of prag:/
    KAREN
    KAREN --- ---
    SEPHORA: ok, tak se pak pridam;)
    SEPHORA
    SEPHORA --- ---
    KAREN: pristi tyden bych zase dala dalsi akci.... mozna to budeme delat na dvakrat, takze o to treba neprijdes :) je to docela velkej kus
    KAREN
    KAREN --- ---
    - jo vlastne koukam, ze zejtra bude lepsi pocasi, u nas ted docela leje... zejtra mam rodinne povinnosti, ale pristi tejden klidne (mozna i nekdy o vikendu, to ale pocitam bude vetsina lidi nekde pryc)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam