• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHGuerrilla gardening ♠ ♠ ♠ (partyzánské zahradničení)
    ISIS
    ISIS --- ---
    LUKOYE: hohoo, zajdu si aspon s kyblickem :)
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Vážení zahradníci,

    pročetl jsem už před časem klub a od té doby jsem se o tomhle zahradničení dozvěděl spoustu dalšího. Nebudu to příliš rozvádět, je mi to moc sympatické, vyjadřuje to co si o městě myslím.

    Já jsem šel trochu jinou cestou, ale jinak všichni moji rodiče i prarodiče jsou profesionální zahranící. Můj tatík měl donedávna velké zahradnictví (přesněji půjčovnu květin) v Praze na Smíchově. Letos po novém roce jsme to tam likvidovali, jelikož pronajímatel pozemku tatíka narychlo vyhodil z nájmu. Bylo potřeba rozdat doslova statisíce v drtivé většině indoor květin. To už je pryč, nicméně co po tatíkově zahradnictví zbylo je především veliké množství KOMPOSTU.

    Kompost už nikdo nikdy využívat nebude, protože na pozemek kdysi tak časem zapomenutého zahranictví je nějaký developerský plán a brzy se tam začne stavět nějaká hrůza jako luxusní byty Hřebenky, anyway...

    Pokud se toho nebojíte, tak kvalitní zemina přímo z hromad je tam k dispozici. Dá se tam přes den dostat dokonce autem. Je to v samém centru Prahy, kousek od Švandova divadla nad Kinského sady. Tady je obrázek, jakékoliv dotazy sem.

    A btw. spřádám veliké plány na letenskou zastávku metra Vltavská na jaro příštího roku. Tatík s dědou už řízkujou břečťan a podobný nezmary, a do jara bude potřeba ještě leccos domyslet, ale těším se na to.

    http://mapy.cz/#mm=FP@x=133014848@y=135910132@z=18

    je to toto hliněné otočiště, dostupné z pravé strany toho kláštera, možná bude někdo buzerovat (spíš ne), ale vždycky ho můžete poslat do háje s tím, že jim ještě děláte službu odklidem bordelu

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nice,)
    KLUSI0
    KLUSI0 --- ---
    Partyzáni s motykou | a-kontra
    http://www.a-kontra.net/partyzani-s-motykou
    YESHEYDO
    YESHEYDO --- ---
    jejej , ty naše prdelky přežívají, sice už jen ty odolnější, ale přeci:)
    super...
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    netřesky na nárazníku pěkný :))
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    CASPERDJ: to auto už sem někde viděl... :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    ISIS: ted nevim, jestli to nahodou neni ten vajgl spis :)
    ISIS
    ISIS --- ---
    ALESH: 8) kraasa, ani jsem nedoufala, ze se to tak udrzi.. dokonce kvete! :)
    ALESH
    ALESH --- ---
    dnes jsem jel kolem skruze. Bylo tam par vajglu, ale jinak prekvapive zadnej bordel :)

    CASPERDJ
    CASPERDJ --- ---
    SIUDELAOIPOOIK: jo presne :)
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    CASPERDJ: jéé:) není to auto z toho mlýna jak teď byli xhedonix?
    CASPERDJ
    CASPERDJ --- ---
    CASPERDJ
    CASPERDJ --- ---
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    FALLENANGEL: super_)
    KAREN
    KAREN --- ---
    FALLENANGEL: hmm .)))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FALLENANGEL: super :)
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    Gerilová zahrádka našeho souseda z přízemí :)

    http://picasaweb.google.com/lh/photo/Ft8a5ZZVflyhh6EQNNsoLw?feat=directlink
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam