• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VESNACHBojova umeni jako sport. Souteze, turnaje, zavody, mistrovstvi | MMA,K1,BOX,BJJ,JUDO,GRW: UFC Who is the best fighter in the world?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    DETAYL: já si myslím že uvidíme trochu jinýho Alda..toho staryho dobryho... a jsem si tím docela jistej...u toho Alvareze trochu tápu a Overeem se skleněnou bradou a x KO za sebou, to by musel být sakra stratég a v to spíš nevěřím :)
    DETAYL
    DETAYL --- ---
    Max "Bad Tat" Holloway

    DETAYL
    DETAYL --- ---
    MUTOID: Max, Justin, Nagannou
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    MUTOID: Aááále... je z DWTCS a to jsou prostě takové nové hračky Dana Whitea, takže na sobě všichni mají hrozně hype (a přitom v UFC zpravidla prohrávají). O'Malley je z těch prospektů rozhodně jeden z těch nadějnějších, ale to je asi tak všechno. Zrovna v tomhle fightu předvedl podobně pozitiv jako negativ, takže žádná superpecka.
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    hele co je to za humbuk kolem toho mlýčňáka z tuf ...Ómalý nebo jak se jmenuje :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: & Nagannou
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    co kuci (sorry ..holky, babochlapi a muzatky..abych nekoho dneska neurazil #metoo :D :D) už máte sazeno na detroit?
    aldo
    alvarez
    ;)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    DETAYL: Zajímavé je, že jsem kdysi s Cowboyem četl nějaký rozhovor, kde uváděl, že ty různé short notice fight jsou pro něj vlastně hrozně výhodné - protože má psychologický problém s dlouhým trénink kempem, má sklony k přeanalyzování soupeře a tak podobně. Takže když prostě vezme fight za dva týdny a vlétne na to, tak je vlastně v top formě a psychicky je to pro něj lepší, než když se na někoho připravuje šest týdnů a je z toho psychicky úplně v prdeli.
    DETAYL
    DETAYL --- ---
    Morning Report: Donald Cerrone says he's moving back to lightweight, reducing fight frequency - MMA Fighting
    https://www.mmafighting.com/...-cerrone-says-hes-moving-back-to-lightweight-reducing-fight-frequency
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    DETAYL: ntj idiot :D
    MASTA
    MASTA --- ---
    BUTTERFLY: Chudák Cormier :))
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    DETAYL: Už se nevrátí.
    BUTTERFLY
    BUTTERFLY --- ---
    DETAYL
    DETAYL --- ---
    O ou

    Conor McGregor in ‘very serious danger’ as mob bosses demand ransom - MMAmania.com
    https://www.mmamania.com/...ort-conor-mcgregor-serious-danger-mob-bosses-demand-ransom-barroom-brawl
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    DETAYL: Nějakýho veterána jako Belforta...
    DETAYL
    DETAYL --- ---
    Saki je zraneny a mimo 219 :-(
    DETAYL
    DETAYL --- ---
    DETAYL:
    ULRIK:

    Rad bych, aby se rozloucil zapasem jako mel treba se Silvou nebo Hendem.
    DETAYL
    DETAYL --- ---
    ULRIK: Tak to radsi toho Weidmana nebo Romera, bo na to bych i zajel. Ale Hendricks, ktery poradne neda ani MW limit, uf uf)
    HATORI
    HATORI --- ---
    V sobotu..

    ULRIK
    ULRIK --- ---
    DETAYL: Belforta, kdyby nebyl booklej. Jinak třeba Hendrickse...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam