• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VESNACHBojova umeni jako sport. Souteze, turnaje, zavody, mistrovstvi | MMA,K1,BOX,BJJ,JUDO,GRW: UFC Who is the best fighter in the world?
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    STAROJDA: a cim te tak irituje? Naopak mi prijde docela v pohode
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SLAMITCH: Jo vim. Tehdy jsem ho neznal, to me neiritoval. Chci aby nekdo sejmul jeho aktualni osobu ;)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Ja fakt chci aby nekdo uz sundal Pereiru. Neskutecne me irituje… Asi si pockam dlouho.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Mma mania hezky shrnuto

    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    to jo, hotovej balboa styl, jesteze je to takovej odolnej parez;)
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Mistrovstvi si predstavuju jako co udelal Jones vs. Gane, ale nekdo asi potrebuje nejdriv inkasovat, nez se zapne
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    PLOMBDENTIST: Hlavně už mu jí rozkopal Pereira a co s Rakicem? Ani jeden check, nic...

    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    LUCIEN: to jsou porad reci o mistrovstvi, ale pak si necha rozkopat predni nohu, ze ho to viditelne omezuje a strhe to do brawlu
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Max naprosto skvělý. Čekal jsem válku, ale nečekal jsem, že Justina takhle přejede.

    Sledovat Procházku je fakt za trest. Se u toho kroutím jak na horský dráze. Ale nevidím tam nijak velký posun...
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    EVILMIND: Takže Max fakt 600k. Slušný.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    bonusy jen Max a Prochazka :)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Oh, Max! 💖
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    EVILMIND: Oni ho chválili dost oprávněně, dělal všechno dobře, jenomže… měl proti sobě Procházku, co se přepne do nevypnutelnýho týpka, co furt tlačí a ikdyž víš, že nesmíš do brawlu, ocitneš se v brawlu…
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jasnej 300k bonus ♥
    to bylo bozi jak Rakic bojoval celou dobu ho komentatori chvalili, a Prochazka proste ignoroval veskerou dmg :)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Aha, teď jsem si tu kartu prohlídl pořádně a on úplně první fight v early preliminary je Figueiredo vs. Garbrandt. Si děláte kozy..? Taková lajna, že nejmenší hvězda je dvojnásobnej Flyweight Champion, lol :-D
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    R0C3S3K: Mám z ní úplně stejně dojem, UFC kontroluje samozřejmě i ženský, takže těžko říct co za secret juice bere...
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    LUCIEN: pamatuju si jak kayla vypadala jeste v dobe svy judisticky kariery, tohle je fakt masakr, btw videl jsem nejaky fotky, kde vypadala jak nasypana, to byl jen dojem, nebo zensky ufc nekontroluje?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nový rukavice budou mít čip...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam