• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIMMI15Klavesove zkratky ve Windows, Linuxu, MacOS, Office a dalsim SW -- na mys nesahame!
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    jinak docela frekventovana a uzitecna zkratka je na zavreni modalniho okna nebo tabu (napr. excel, word, tab total commander, opera) je ctrl+w
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    JIMMI15: jojo, já jsem to už pochopila :-), člověk občas objeví něco nového..
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    MOLLY: je na to specialni klavesa na klavesnici, vetsinou vedle windows tlacitka.
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    jo a Ctrl+E ve FF vás hodí do vyhledávacího okýnka
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    K4N3C: jo, díky... holt člověk nějkdy neví, že takový klávesy má ;-)
    K4N3C
    K4N3C --- ---
    MOLLY: Nevím jestli chápu správně, ale práve tou klávesou na vyjetí kontextový nabídky? Ten list s kurorem?
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    mám dotaz, nevíte někdo, jak v total cmd klávesovou zkratkou vyjet to okýnko, co se zobrazí, když na soubor kliknete pravym tlačítkem?
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    pro vistare... win+x - windows mobility centre. daji se tam nastavovat ruzne blbustky, vystupy, presentation mody a tak.
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    DSCDRMR: jsem spis unixovej, tak prosim nula [echo $?] :]]]
    DSCDRMR
    DSCDRMR --- ---
    IGRACEK: jednička;)
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    DSCDRMR: file > preferences > general > keyboard shortcuts > add > main > view > always on top ;]
    DSCDRMR
    DSCDRMR --- ---
    JIMMI15: ok, dik, prozkoumam.
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    DSCDRMR: to imho v samotnych windows neni, je to zalezitost bud jednotlivych programu (foobar) anebo to jde resit pres nejakou utilitku ci windows manager.
    DSCDRMR
    DSCDRMR --- ---
    cau) prosim vas existuje nejaka zkratka ve windows na funkci jednotivyhookna programu "always on the top"? Nejak sem si to zapnul u Foobaru a hrozne meto sere, páč to vokno musim vždycky schazovat na lištu....díky za příp. radu:)
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    IGRACEK: jj, vygooglil jsem, ze u Nvidia grafik je to nastavitelny a defaultne je to Alt+Shift+2
    bohuzel mam na notasu grafiku Intel, kde jsem tuhle zkratku nenasel...
    IGRACEK
    IGRACEK --- ---
    JEZZEK: to se domnivam, ze bude ve vlastnostech grafiky - jestli vubec.

    btw vcera sem zjistil, ze ctrl+shift+p = velikost fontu [pouze office 2007]
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    existuje nejaka klavesova zkratka na presunuti aktualniho okna na druhy monitor? (ktery je jako rozsirena plocha)
    MASLIX
    MASLIX --- ---
    JIMMI15: bohuzel :/
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    MASLIX: jestli myslis kopirovani formatu, tak ctrl+shif+c a ctrl+shift+v -- to funguje ve wordu. nevim, jestli i v excelu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam