• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    L4MA
    L4MA --- ---
    VIXLE: 30 fakt ve spicce, prumerne min. :) pro navstevniky to byl ale v tom vedru naprosto idelani stav...
    KYN
    KYN --- ---
    VIXLE: Presne, Klutak a Mikal je idealni dvojka pro nyx sraz :)
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    MEDAN: ja to zjistil v patek nahodou kdyz jsem hledal neco jinyho v programu crossu, a uz jsem mel bohuzel jiny plany, jinak bych taky sel.. chtelo to mozna trochu vic propagace, jestli fakt bylo 30 lidi tak uz jen zminka tady to mohla zvednout o 10% :P
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ja se obavam, ze se nedalo nic jinyho ani cekat, prvni cervencovej vikend (kor prodlouzenej a s tim, jaky prislo pocasi) je snad nejhorsi termin pro klubovou akci (konkurovat by tomu mohl jeste vikend, kdy je LiR). mrzelo me, ze jsem nemohl dorazit, oba bych je byval rad videl/slysel.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    M4Y4: to víš všichni jsou ve varech :D
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ja ani nevedel, ze tu klute byl... coz me mrzi. jinak bych zvedl navstevnost :o)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA: No, já akorát při hraní prohodim pár slov s Mikalem, ale bylo vidět, že ta návštěvnost je prostě zaskočila a nečekali to. Já teda taky ne.
    L4MA
    L4MA --- ---
    Klute je naprostej virtuos a stridal naslapnutou jizdu s takovejma klasickejma Klutovskejma melodickejma pasazema co 20 minut.
    co rikali hvezdy na tu ucast? :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    M4Y4: klute at zahraje co chce, vdycky je to uplne nekde jinde a bavi to neskutecne.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Včera v Crossu Outlook Metalheadz warmup s Klutem a Mikalem, bohužel se zoufalou návštěvností. Aby byl pátek a na parketě bylo tak 30-40 lidí před 3. ráno? To jsem dlouho nezažil, byla to velká škoda, ale fesťáky, obrovské horko a prodloužený víkend si vybraly svou daň. Klute hrál klasicky tvrdší našlápnutou jízdu, aspoň co jsem stihnul posledních cca 20 minut.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Hello all Full Force Recs fans out there. We got some very very exciting news to share with you! First off we got an amazing Skynet release coming up next with Mind Eraser/Atlantis (Allied rmx)! Expect the clockwork sound on this release for all those people still feelling a bit nostalgic about that era!

    Second, Chook is dropping his first dnb track after 4 year break! feat Monophona. Claudine Muno on the vocals. (release date Sept) on the flip will be Skynet - Mind Eraser (Chook rmx)

    Both releases will be massive and you won't want to miss out! Watch this space for more info very soon:-)
    We're back with some serious funk!!!!!!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    takle to mel rad ja.

    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MARIHAI: hlavni stage jede az patek/sobota. label nights budou na dalších (jinych) 2 velkych stagich po cele tri dny, kde konkretne bude Metalheadz netusim. Zinc ma hrat dnb. Friction hraje na Shogun night i na hlavni, takze nejspis patek/sobota :)

    M4Y4: tak jestli k tomu jeste neco pridal a rikas, ze to zni dobre, tim lip :) on hrava Up All Night v editu/mashupu s Raindrops, porad mu v hlave visi ten "vykradenej" riff :D
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Nevíte někdo jak bude vypadat čtvrtěční večer na LIR? Na kterym podium bude Metalheadz night ? Zinc bude hrat dnb? Friction každý den? ;]
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    FALLENGEMINI: Up All Night v jiný verzi dropnul, ale to se mi moc nelíbilo, je klidně možný, že to bylo to VIPko. To EPčko odehrál prý celé, takže já se rozhodně těším na release.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    M4Y4: konkretne to ma bejt singl s Up All Night VIP (jeste neni hotovy) a Colossusem, kterej je opravdu peknej :) aspon tohle info jsem z nej vymamil v unoru teda
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Byl jsem teď o víkendu na Duchonce, kde hrál John B. Čekal jsem od něj opět set, který mě nebude bavit, ale opak byl pravdou. Proč to ale píšu? Má teď vydávat nové EPčko na Metalheadz a ty věci se mi líbily hodně. Na Up all Night to ale samo nemá. :)
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    V životě jsem se za jeden set takhle nezpotil a to jsem měl jenom pivo a konopí, ani jedno z toho v přehnané míře.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    L4MA: Úplně jinýho ne, bylo to dost podobný druhý půlce toho mixu, akorát ještě intenzivnější a tvrdší. Prvním nebo druhým trackem mě dostal do varu a za celou hodinu a čtvrt jsem se pak nezastavil... možná mám špatnej vkus, ale pro mě to byl naprosto mimořádnej, nepopsatelnej zážitek. Očekávání jsem měl vysoký a stejně je dalece překonal.
    L4MA
    L4MA --- ---
    OGLOKOOG: fakt? hral uplne neco jinyho nez treba tady? :)
    MLR025 // Billain
    https://soundcloud.com/methlab-recordings/mlr025-billain
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    BILLAIN JE BŮH!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam