• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    A ve ctvrtek LENZMAN!!!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Baaaadboy DJ ZINC! Jeden z nej dnb setu, co sem za tech 20 let v dnb slysel!! To bylo poste nejvic.... Strictly oldschool bizniz max do roku 2004 tipuju....nejvic!
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    OGLOKOOG: a co hral?
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    Spor nezklamal.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    dc breaks daval takove zabaky ze spadl stream
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    VIXLE: a ted taky docela sranda, zabery na etherwooda a k tomu hraje z blackoutu c-phone :D
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    AKISAN: dobrej stream ted.. "tu mas pojistku", "zoom.. zoom, zoom!", "aj, dobre"
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    L4MA: Dbridge mega zhubnul - sem ho skoro nepoznal:)
    L4MA
    L4MA --- ---
    tak, vcerejsi MHZ stage prekonala i Wormhole.
    v pravde sem vubec netusil co mam od Goldieho cekat ale bylo to godlike, stary MHZ a novy ultra-hyper-rollery, ktery sem v zivote neslysel, ale jen o nich ted premjeslim, tak mam husi kuzi. za tracklist bych dal modry z nebe. bylo to tak moc dobry, ze se mi poprve v zivote libil zahranicni MC (krom Top Cata), SP to doplnoval a bez nej by to nebylo tak dobry. :) jeste nikdy sem nevidel tak prirozeny vystoupeni a komunikaci dje a mcho.
    Lenzman pro me zazitek poslednich dvou let, cekal sem liquid jizdu, dostal sem neco co bych asi oznacil za "techstep 2015 edition" prolozeno tema nejlepsima soucasnejma liquid megahitama. bez mcho a bohuzel jen hodinu. bylo by moc krasny kdyby se objevil v praze s 3 hodinovym setem. :)

    jinak Dbridge naprostej standart, neurazi a nenadchne a prijde mi ze hodne zhubnul. :) Ulterior takovej kockopes celkem a mixy nic moc, ale asi velkou roli hrala predchozi namlsanost. ale pak tam za nim prisel Goldie jeste a pustil celej Inner City Life v nejakym prazvlastnim mixu, to bylo hezky.

    je tam obrovsky mnozstvi cizincu, rano ve vlaku sem si pripadal jak v Londynskym primestskym spoji.

    k negativum, celkove mi prislo ze je tam tak 30 toiek, nesmylny. vedle sem daval fotku fronty na pasky v pul 11 vecer, kamos tvrdil ze tam odpoledne stal tri hodiny. nebejt na friendlistu, asi bych to otocil. voda v cisternach dosla uz pred pul 1. v pul 12 me na baru obsluhovala holka tak na srot, ze i kdyz uz stala ta objednavka pred ni na pulte, tak se me 4x zeptala co sem si to daval a kolik me to stoji. kdyz sem pozadal nakyho jejicho kolegu jestli by mi uz nevratil (dochazela mi trpelivost) tak se mi vysmal. :) jo a kdyz sem prisel do arealu tak me z nejblizsi stage zdravilo Martin Garrix - Animals a pokracovalo to dalsim libovym EDMkem. :) na malejch stagich vypadaval proud. rani vyzvedavani z uschovny probihalo ve stylu "pod se mnou do zadu a vyberes si to sam"...
    tesim se na sobotu co predvedou Hype a Dillinja, ale moc a moc se bojim, ze mc Felon to cely domrda...

    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    AKISAN: nejede :(
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: hahahahah))) same here a pak hned jedu tam za coppou)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    AKISAN: gr8

    to odpocítavadlo tam ukazuje jak dlouho budu jeste dneska v praci .. taky dobry :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: yap...dnb arena / ukf

    Let It Roll Summer 2015 - Live stream
    http://live.breakbeat.co.uk/
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    bude nejakej stream z LIR?
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VEX: takže žádnej Hatatitla ? :-/
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: Tanky jsou snad jasný ne?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    OGLOKOOG: za predpokladu, ze se tam bude nikolja snazit propasovat par veci na postaveni maleho jaderneho reaktoru, ktery bude pohanet jeho 5 mobilu, 3 notase, lednicku a mrazak s nanukama a ze urcite insiroval i jine kutily, tak dost mozna i takto:

    SYXAO
    SYXAO --- ---
    VON_GILOTINE: tenhle rok je hlavní téma vinetou?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam