• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX: pockej vole, si povime priste! ja hraju liquidFUNK a tobe doporucuju to samy, if you know what I mean :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: ty si debil))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    FALLENGEMINI: nedej se!
    VEX
    VEX --- ---
    FALLENGEMINI: Simtě, jdi si hrát liquidy do roxy kam patřej!
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: roboti, to sedi :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: to byly ale vazne spatny drogy....takovyhle roboticky ksichty si pamatuju xx let zpet.....
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: asi je tam "nekdo" cely fest hezky zasoboval.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Mě ted hodne bavil i Mefjus ale tolik "perníku" sem dlouho nevidel...hrozny lidi v jednu chvili kolem mne ...jak v kotli tak backstagi.... Apokalypsa Brno 1999 hadr.....
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ILL_EEL: + Lenzman))
    KAMCZA: Lenzman druhej, Zinc prvni :oP
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    jestli ale pujdou z Dead Limit umazat ty zkurveny zabaci na dropu, k necemu by to dobry bejt mohlo.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    prosimvaspekne na vokaly v tracku mi nesahejte. zas se objevi banda nyxich expertu, co bude hrat jenom instrumentalky, kdo to ma poslouchat :D
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Až někde uslyším, jak někdo smaže "úúú bejby, mjuzik saundz betr viz jůů", tak to ať jde doprdele :-)

    VEX
    VEX --- ---
    MARIHAI: počkat počkat počkat... smazat trapnej kýčovitej uuuu bejby vokál z dobrýho tracku... now you get my attention.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    FALLENGEMINI: Stacilo by nejak ohlidat aby to neslo piratsky stahovat a byl by od toho v CR pokoj kdyztak :)))

    Btw jestli umis smazat vokal z tracku jen eq a filtrem aby to porad znelo dobre tak si carodej :)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    FALLENGEMINI: To se zas akorát nabaluje k tý debatě, že mladý djs dneska přeskakujou naprostý základy a vrhaj se rovnou na tyhle overthetop metody hraní, když kolikrát ani nevěděj, proč oldfags okolo nich neustále řešej číslo 16.

    Ale dovedu si představit, že někdo talentovanej mě tim s mírou a rozumně úplně odpálí na parketě :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VIXLE:
    SHARNY: presne. s mirou a rozumne v tomhle ohledu neexistuje. nez neco uvedes do provozu, musis si bejt jistej tim, ze to prinese vic uzitku nez skody, ale tady to bude presne naopak. a to rikam navzdory tomu, ze bych se s tim sam urcite slusne vyblbnul.

    MARIHAI: tak tohle snad zvladnes jako zrucnej dj i bez toho, hm? korekce a filtry si myslim v naprosty vetsine pripadu postaci a oddeli se tim zrno od plev.

    porad mi to prijde jako tool delanej presne na miru lidem, co chteji pri svym setu prolitnout 100 motivu znamejch tracku za 20 minut...cemuz bych se nebranil, pokud to uslysim dobre podany jednou za rok, obavam se ale, ze tak bude za par mesicu vypadat kazdej klubovej set.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    ILL_EEL: Nejlepší byl současnej Lenzman, Zinc byl až druhej nejlepší :D

    Jinak už jste všichni všechno celkem popsali, jen bych doplnil dva za mě hlavní plusy:

    Každej si mohl v line-upu najít to co ho na dnb baví a bylo to znát, na place byli ti, co je hrající DJ baví a po většinu času jsem v noci viděl supr atmo, ať jsem byl kde chtěl...

    Zvukově (a většinou i vizuálně) to byl top. V podstatě festival jak ze snu. Asi si nepamatujete, jak vypadaly a hrály dnb stage dřív, ale tohle nebyla jiná liga, ale jinej sport úplně :)

    Nikde sem na nic nečekal, ale to bylo tou páskou, takže tohle nemůžu hodnotit..
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    FALLENGEMINI: Nastesti se mi uz nestava ze bych v klubu z jakyhokoliv duvodu bejt musel a trpel tak poslechem nejakyho dementa.

    Jinak bych to videl jako takovy ucinejsi korekce kdych se treba chces vyhnout dvoum melodickejm motivum. Nebo chces treba teasovat jen nejakej sampl a vypnes si z to bici atp. No proste je to moznost navic pro cistsi a kompaktnejsi mixy.
    KYN
    KYN --- ---
    To je zase pesimismu na nyxu :)
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    VIXLE: S mírou? Rozumně? Už jsi potkal nějakýho konzolistu? Vim o čem mluvim, patříval jsem mezi ně :D
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    FALLENGEMINI: ja bych to zas uplne nezatracoval, urcite se najdou experti jaky popisujes, ale kdyz to nekdo bude vyuzivat s mirou a nejak rozumne, muze podle me vysledek bejt zajimavej..
    A first look at mixing with Stems
    https://www.youtube.com/watch?v=W8NMP2-R4HQ
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    Takze nejlepsi set LIRu2015 byl ten co znel jako pred 12 lety? :D
    VON_GILOTINE:
    KEITHHSTER:
    AKISAN:
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Dost mi to připomíná konceptem takový ty samohrajkový programy co frčely někdy před desíti rokama pro děti, kdy se spouštění z těch pár přednastavených smyček stával z člověka v řádu sekund producent, nebo Guitar Hero/DJ Hero videohry..
    Využití při veřejný produkci si radši ani nechci moc představovat :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam