• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    KAMCZA: cyve si rikam: coze, kryptic minds hraje teplarny? .. a pak mi docvaknul muj fail lol
    KYN
    KYN --- ---
    KAMCZA: tvl, děkuju, to přesně potvrzuje moje slova. Samý uplakaný songy, nad kterejma ale nemusíme brečet :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KAMCZA: Kamcza za tim udelal peknou tecku))
    jinak vychazi toho furt dost... ja ted teču nejvic z tohodle

    Jungle - Platoon (SpectraSoul Remix)
    https://soundcloud.com/jungle-8/jungle-platoon-spectrasoul-remix
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    Whut?

    Tohle je současnej v klidu liquid, vůbec není nad čím brečet:

    Hybrid Minds - Drumstation [DnBPortal.com]
    http://www.youtube.com/watch?v=vEmsBEwRaKY
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    L4MA: listopad 2025, po transplantaci zad :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    a bude mit Soldik v listopadu zada v richtiku?
    OPIC
    OPIC --- ---
    M4Y4: a kdy budou odhaleni? pac BC jsem prosvih, tak jestli se mam hodne tesit:D
    L4MA
    L4MA --- ---
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Já tu rozmělním diskuzi o plytkosti novodobé produkce.

    Vysílám zprávu, že další WORMHOLE bude 27.11. a nakonec se 2 hosty. Z jednoho mám obzvlášť radost, protože to bude opravdu něco (min. pro mě).

    Konec hlášení.
    L4MA
    L4MA --- ---
    L4MA: takovy ty veci jako I Live On your Smile, She's On Fire a tak?
    VEX
    VEX --- ---
    FALLENGEMINI: V druhym odstavci jsi napsal přesně to, co tady píšu celou dobu.
    L4MA
    L4MA --- ---
    jen abych vedel, co ze je to srackovy preprodukovany emo? to co hrali Spectrasoul a Lenzman trebas? :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX: cimz padem ocekavam, ze se vyseres na muziku komplet, protoze podle tyhle logiky je dneska vsechno sracka, ne jenom liquid drum & bass :)

    cely se to zase vraci k tomu, ze navzdory naprosto odlisnejm okolnostem zustava pro fanousky/DJe hlavni naplni jejich volnocasovy zabavy aktivni hledani. driv nebyly internety a tracky jsi lovil po pameti v record shopu...pul roku po tom, cos to slysel nekoho hrat na akci. dneska je ten princip uplne stejnej, mas sice internety, ktery ti s hledanim pomuzou, ale za cenu toho, ze se musis probirat hromadou bezpohlavnich veci, ktery se produkujou po stovkach. plus kdyby platil 20% rate dobrejch releasu, tak si hvizdame, protoze takovej rate nebyl ani kolem prelomu tisicileti. na tech par labelu se stabilne dobrym outputem vychazelo 5 dalsich, ktery jsi vubec neregistroval, akorat ses tim nemusel behem hledani probirat, protoze jsi zhruba vedel, po cem (a na cem) jdes
    VEX
    VEX --- ---
    FALLENGEMINI: Já říkám "jenom sračky" protože dva z deseti tracků jsou prostě málo.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX: spousta lidi to ale vidi jinak. ten soudobej liquid se jim libi a nad tim, co sem nahazel Dan, by nevericne kroutili hlavou. stejne jako se lidem libi soudoby neuro nebo treba poslouchaj Pitbulla, ja nevim :D fajn, jsme na nyxu, tady je generalizovani bezny, ale nejaky objektivni prohlaseni ve stylu "dneska se chrlej jenom sracky" stejne neobstoji.
    VEX
    VEX --- ---
    FALLENGEMINI: No já souhlasim, ale tak do toho netahej úhel pohledu:D
    KYN
    KYN --- ---
    MARIHAI: to ale taky znamená, že furt věřim ve vkusnou popinu :) Nejbližší gig v Praze máme s Akirou 4.9. v Akropoli a těšíme se na tebe ;)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MARIHAI: zas mu nemuzes vsechno verit ;)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX: tuhle hlasku muzes aplikovat na veskerou soudobou produkci, netyka se to zdaleka jenom liquidu. vychazi toho proste hodne, takze quality control je ve srackach, plus temer kazdej novej producent dneska jenom kopiruje zrovna popularni sound. a nevim, cemu by ses mel vysmivat, proste sto lidi, sto chuti. tobe prijde kazdej vokal teplej a zbytecnej/nevkusnej, mne ne :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Asi si budu muset jit nekdy poslechnout anakina. Zacina pouzivat terminy jako "nevkusna popina" a ted neco jako "ufnukanej cajdak". Ten kluk jde do sebe :)
    VEX
    VEX --- ---
    FALLENGEMINI: Po první větě ani nemusim dočítat tvůj koment a jdu se ti hned vysmát kamo:D Tvoje bába je úhel pohledu. Prostě se chrlej sračky podle jednoho mustru každej den a kvalitní nevtíravej liquid aby člověk pohledal. Tahle situace trvá bezmála 3 nebo 4 roky a je krmená těma středně velkejma labelama kolem Fokuzu, co snad i vlastní jeden člověk.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ILL_EEL:
    KYN: to vsechno zalezi na uhlu pohledu. soucasnymu liquidu chybi ten smer ve stylu prvnich releasu na Soul:r, uz neexistuje zadnej meziproud mezi vylozenejma naladovkama a rozjuchanejma diskoskama, kdezto driv ten prostor vyplnovaly veci typu Barracuda nebo treba Racing Green. jeste dejme tomu 3, 4 roky zpatky se toho moc nedelo, tenhle trend, o kterym mluvis, v podstate prinesli Hybrid Minds, Etherwood a obecne ta nova vlna producentu na Med Schoolu, ktera se hojne inspiruje v indie (a zaroven taky klasicky) hudbe. pokud v tom chces hledat silnej sound bez sklonu k cajdakum, porad je tu Soul:r, i kdyz dneska vydava jinej sound nez pred 10 lety, ta kvalita releasu je porad strasne vysoko. dal obnovenej Integral, z velky casti i Spearhead. producenti jako Villem, McLeod, Phil Tangent, LSB, Pennygiles, Dawn Wall, Anile...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam