• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: konstatoval jsem tvuj pruser, zase. kde jsi tam prosimte nasel problem s egem?
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    SOLDIK:
    WENIA:
    kluci zjistil jsem, že to s vám opravdu nemá cenu. vy se nedokážete přenést přes svá zatrpklá ega a tudíž jakákoli komunikace s vámi je předem ztracená. nicméně i přesto vám přeji vše nej. hlavně pohodu a vnitřní klid. peace...

    VEX:
    no neke :) on měl někdo (Honza) odvahu napsat jak dopadlo naše první setkání. toho frajera mega cením, tím si to u NYXí komunity docela zavařil :D nebo ne?
    WENIA:
    naopak pořád jsem je prudil, ať to ztišej :) ! mimochodem kluci měli nejvíc sexy bass. hrálo jim to na 34hz a masakr jako !
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VEX: a hned dostal minusek za ten report.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    WENIA
    WENIA --- ---
    VEX: normalne kapesnicek...citim v tom ten spirit..kyselinu...top pohodu...jeste chvili takove cteni a mel bych pocit, ze prijde kouzelnik a z Kolotocare se vyklube Jezis Freekultury s aurou a spiritem, ktery jsme tu nevideli od dob Tajmahalu a Mozaiky v Tcku...si musel psat, nebo nekoho nadopoval dobrou kyselinou :DDD
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: A co ze ti to vlastne zavidim? Ze pujdes zas sedet? Ze jsi zlodej? Ze mas vyfucenou hlavu? Ze jsi neschpny budisknicemu?
    WENIA
    WENIA --- ---
    ASTAR_SERAN: kamo tobe neni co zavidet :DDDD
    WENIA
    WENIA --- ---
    ASTAR_SERAN: que? ...nic jsi tuto scenu o nic neobohatil, vozis tady lowendacke star, objizdis s nimi kolotoc po klubech, kde te nevypakovali...asi jsi vylizal dost riti, ze te vzali na B4L - imo jsi zajistil cely line up za bar a cestak a asi jsi si analne vylizal LIR i s bednakama, takze pls GTFO kolotocari...
    KYN
    KYN --- ---
    VIXLE:
    EJCZKA: to tak má asi víc lidí, proto ta tradiční nízká návštěvnost :)
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    SOLDIK:
    a já zas, že jsi konfident a zavistivá svině

    WENIA:
    hlavně v klídu pane zkrachovalec :D
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    VIXLE: sejde se mi to také tak každej rok. Bohužel...
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    nekdo nejaky dojmy ze shotgunu? kazdej rok me to stve vic ze zrovna nemuzu..
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Novy mix ze starych klasik a k tomu neco navic.

    Competition
    http://www.soldik.privatecuts.cz/competition.htm

    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    Jobs se musí obracet v hrobě :D
    SPAM
    SPAM --- ---
    KYN: Mám rad nb a samo i technics ale tyhle ani zadara :-/
    KYN
    KYN --- ---
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    Toš dnes :)
    WENIA
    WENIA --- ---
    SOLDIK: neblbni, on si vezme svuj kolotoc o dum dal...o nic nejde :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam