• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    L4MA: Jsi mi pripomnel, ze jsem videl Smacka na Radio Wave akci v Ceskem Rozhlase. Kamarad basnil, jak je to tam akusticky vzdycky genialni, atp. Tesil jsem se teda, ze si zlepsim nazor po par podivnych uryvcich ze Smack vystoupeni, co jsem zachytil na netu. Ze mu bude rozumet, pozname tu kulomentou flow v poradnem HD, a tak.

    Smacka mam rad, BTW :)

    Suma sumarum, vydrzeli jsme asi 15 min, a to spis min. Prepalili zvuk, rozumet mu nebylo a kdyz bylo, pridavalo to jen na sebeparodickem dojmu, ktery vyvolavala podiova prezentace. Na to, jak si myslim, ze je dobrej, znela jak jsem se bal, ze budou znit PSH na United Islands (a nezneli). Prehnanost, nesoudnost,... (a jeste uplne retardovany teplaky - jak krizenec HipHop mody a tech, co maj vsechno kozeny a se zipama.) Chjo, zklamani.

    Mutanti Hledaj Vychodisko pred nima byla na druhou stranu super prca, co nakonec i vetsinu roztrsala. Zmutovany Medvidek Pu snippet, ci Houpajici strejda, apod, byly perly.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    MARIHAI: nemohl bys mu dat read only preventivne na stalo?
    L4MA
    L4MA --- ---
    je tu nekdo kdo zna line up zitrejsi Roxy, prosim?
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    slava
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ok další příspěvky o jahrajdrove akci mažu a následuje read only .. zjistil jsem že mám práva tak to bude lítat :)
    ESKA
    ESKA --- ---
    děte do vole prdele.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: z posledniho zasedani tam jeste neni, tak si to musis hlidat

    http://dkt.dubnany.eu/index.php?page=archiv.php
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    SOLDIK:
    dík za info, to jsme nevěděl. můžeš poslat odkaz na to video. dík..
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ASTAR_SERAN: Ja psal, ze to rada resi a to vcetne strany na kterou odkazujes a vsichni ten tvuj bordel odsoudili, staci se podivat do archivu na video ze zasedani. Ta strana na kterou odkazujes je mlada nova a neschopna dtrana mladych lidi, kteri do ted byli svhopni nechat zamest listi na hrbitove a nechali opravit lavicku.
    To ze se sesli s majitelem je z jejich strany uplne zbytecny krok. Majitel byl poucen od sameho zacatku mestem jak ma reagovat a ze ma komunikovat, sral na to.
    VEX
    VEX --- ---
    MARIHAI: Takhle hezky napsaný to má fakt sílu:)
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    SOLDIK:
    no že to prostě není tak horký. připadá mě že největší prudič jsi ty :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    SOLDIK: Prave ted tam nejaky dva ctyricetilety chlapci poustej muziku pro teenagery :)
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    WIIT:
    prý to byla nejlepší akce co tam letos byla. tak já nevim mno :) pokud bude chtít majitel, tak není co řešit. lidi i soundy chtějí moc :)
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    DETER:
    true story...
    WIIT
    WIIT --- ---
    ASTAR_SERAN: No ja doufam, ze uz tam nic delat nebudes. Najdi si jiny misto na parazitovani. Zbytecna akce, zbytecneho cloveka
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---


    Ram Records Takeover - D&BTV Back for 2015
    http://live.breakbeat.co.uk/
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    DETER: mel jsi poslechnout rodice :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam