• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VEX
    VEX --- ---
    RONDO: Správně
    RONDO
    RONDO --- ---
    VEX: normálně bychom je vylynčovali, jak se na slušnou a soudržnou scénu sluší a patří
    VEX
    VEX --- ---
    RONDO: A spousta Dju, který tu "scénu" dneska tvoří, by do ní vůbec nepatřilo:D
    RONDO
    RONDO --- ---
    Je pravda, že kyby celá scéna táhla za jeden provaz a všichni přespěli svou troškou do mlýna, muzika by byla hlasitější.
    KYN
    KYN --- ---
    M4Y4: Stejný jako dneska. Akorát konkurence byla menší, takže konkurenční boj byl takovej nijakej. Nebylo jen pošťuchování, byly i otevřený a "za zádama" hejty. Pamatuju si, že mě to na začátku docela i trápilo :)

    Vyložený házení klacků pod nohy nevidim ani dnes. Pravda, že do zákulisí dneska vidim ještě míň než tenkrát. Že se v dnb víc projevuje "trh" je přirozený a bylo to vzhledem k jeho úspěchu nevyhnutelný.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    M4Y4: klacky jsme vsichni hazeli do kyblu :o)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    MEDAN: To jo, ale tak klacky pod nohy jste si snad házeli? Nebavím se o tom klasickém pošťuchování. To, že tady každý měl/má svůj píseček bude asi věčným pravidlem - tak to ostatně funguje všude.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    M4Y4: ja si pamatuju, ze jedni byli cerveni a druzi modri. a pak tu bylo brno a ostrava :o)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    M4Y4: Abych to upřesnil, já si to pamatuju jako běžnej člověk, co chodil na mejdany, hrát jsem začal o pár let později.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    KYN: A jak to teda bylo v tom roce cca 2000? Já si teda pamatuju, že rozhodně fungovala určitá komunita lidí se společným zájmem.
    CASPERDJ
    CASPERDJ --- ---
    TOMEEK: dík:)
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    CASPERDJ: kazdy player musi mit JINE cislo - je uplne jedno, jake cislo kam pridelis.
    nastavuje se to v menu - "Player no."
    kdyz budou mit stejna cisla, tak se to neprolinkuje
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    VON_GILOTINE: Příležitost ještě bude, už tak jsme přetahovali a přišli pozdě .))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    WENIA: to mel pokud vim naplanovany jeste pred tim, nez se potvrdil ten comeback. dokonce myslim vetsina lidi cekala, ze druhy Feed Me album bude driv nez Spor album.
    WENIA
    WENIA --- ---
    Tak Spor ten cumback dnb vzdal...ohlásil album Feed Me...
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    MEDAN: Secret headliner na Electronic Education. Kdo byl, neprohloupil :)
    RONDO
    RONDO --- ---
    Hodně gay chatu a málo muziky, to je problém dnb v roce 2015 :P
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SHARNY: taky jsem mel pravdu ve spouste vecech. udrzuju ten pomer vysoko :D
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    FALLENGEMINI: Kámo, ty jsi toho tady řekl tolik, že v něčem jsi pravdu mít prostě musel. Jsem rád, že zrovna v tomhle... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam