• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SOLDIK: no konecne...kurva uz
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    release 9th November

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    AKISAN: presne,bylo videt,ze jej to opravdu bavi.to je dycky boost pro atmo,tanec,vsechno
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    ty jo marky je dneska v lounech a já se to dozvím až teď! :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: yap, v klidu))
    VON_GILOTINE: lighter top!!

    Btw sem Zinca jeste nevidel nikdy takhle parit u hrani :)
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    vanocni darecky! brooklyn bude asi nejvetsi darek :) a survey taky!

    25.12.
    Drumstation

    SURVEY
    / Dsci4, DE /
    HYBRIS
    / Invisible Music /
    BROOKLYN
    / Subtiles Music /

    Shft
    Agem
    Stantha
    C.n.b
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    AKISAN: ten Lighter byl skvelej..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    AKISAN: the pulse,a ta The Nine omg..achjo skoda ty krabicky,imho to melo vliv

    ok remix nepoznam,ale chapes..hehe
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: prave ze ne...jinak to kombinoval, nechaval ty tracky vic dejchat, uzival si to...hral i par novych veci (hazzard, enei....) hral o 40min dyl nez na liru a plus ten mc, kterej daval...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: a jak tam poslal Creeper?! :) jo a mc tippa byl dobrej!
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    takze set jak na liru podle tracklistu a mixu))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: ten Signal byl top, daval do jump n shout rm....pak the code /future cut rmx/, kerbkrawler do fairfight, space invader a shake your body accapella, in love vip, dj ss, the nine, the pulse, circles, brown paper bag....sem tam mu to skocilo (neco s "krabickou") ale phan a atmo se dalo krajet!

    Nobody to love sem hral ja a to future jungle rmx...mam ho rád ;)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    omlouvam se,ze jsem vas neprisel pozdravit,mel jsem velmi introvertni...kazdopadne Zinc zahral krasne ale cekal jsem vyssi kadenci mixu,tak jak to pamatuji z let 05/06,byly tam technicke problemy?prislo mi ze to obcas i preskocilo,mozna..proste obcas to na muj vkus hralo moc dlouho a citil jsem ze driv by tam narval dva doubledropy jak pan..na treti stranu v tom vsak bylo neco krasneho,antiteze zbesilych mixu dnesni doby,kdy co track to pulminuta,statement-?..asi ne,ale nezvykle rozhodne,presto vsak sveze pusobici..tracky ani nebudu jmenovat,kazdopadne az absurdni radost a prekvapivou funkcnost na parketu mi udelala T-10,prasarna,ale repraky provetrala krasne a asi nejvic me priblizila letum opravdu zapaleneho tance,jenz nekteri pamatujete..mordor co udelal se Signalem..dd trueromance onde,VIP in love,racing green.par prisernosti z binga,par dobrot z binga hehe.no a mel.jsem az zvracenou radost ze Feelings od Shy fx ve mne i po vsech tech letech instantne budi nechut a nesouhlas,brrr. lol. Friction se omlouvam,ale hral priserny kraviny jako dycky nestydim se dodat.hnusny zabakarny,dementni popiny a jednou za dvacet minut dve tri ok desky..nemelo cenu protrpivat to na parkete sednul jsem si jako za mlada na schody a i tak sem casto kroutil hlavou wtf.dvakrat ci trikrat naopak uznale ocenil dobrou desku.musim rict ze co se povedla byla svetla,jednoduchy a krasne funkcni.velke Ano.jako ten nesmyslny smer cim vic tim lip hlavne at je toho milion a furt pulka se musi aspon kroutit nebo neco vysilat,co je k videni na velkych akcich,tato past zameny kvantity za kvalitu..proboha kdy uz to..starec mudruje,nezajem.
    zvuk byl ok.basy nic moc,ale nebylo to prervane,poladene dobre a nebylo to potichu,takze v tomto ohledu roxy good..dokonce se me dva lidi zeptali jestli nemam naky dobroty,skoro me to dojalo..jinak roxy klasika par vykusu,par hloucku cizincu..standard. deadly viperz,jedna vytka pouze:uz nikdy nehrajte Nobody to love.soudnost,probuh!jinak dobry.
    KYN
    KYN --- ---
    Zinc je král. Tohle nikdo jinej neumí. Gradace i překvapivý momenty, 90 minut radosti. Prej hodně podobný jako na LIRu, ale to je fuk. Friction taky super - na to, že prostě nemoh bejt nejlepší (a sám to uznal) - dal nej set, co sem od něj slyšel za posledních 5 let.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ITS THE BADBOY DEEEJAY ZINC, GET LOW......ITS THE BADBOY DEEEJAY ZINC, GET LOW!!

    PAN DJ!!!
    STUART
    STUART --- ---
    KYN: Náhoda? Nemyslím si.
    OPIC
    OPIC --- ---
    OGLOKOOG: no, jak pro koho...:D
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    OPIC: Jak na objednávku.
    OPIC
    OPIC --- ---
    KYN: to je jak naschval
    KYN
    KYN --- ---
    VON_GILOTINE: Tak Kove nepřiletí, Zinc hraje hodinu a půl :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam