• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Skynet a Rob Data v exklusivním interview
    http://shadowbox.cz/press/10528-skynet-a-rob-data-v-exklusivnim-interview

    Tak tady něco ke čtení, omluvte případné chyby v textu, seděl jsem u toho včera snad 4 hodiny.) Je tam pár velmi zajímavých informací, možná jste čekali, že zazní něco kolem celého RH incidentu, ale Rob je k těmto informacím velmi skoupý a nechce to nijak zveřejňovat, ctíl jsem tedy jeho přání to do rozhovoru nedávat.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Amiga foreva
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KYN: No hele na Amize bejvalo guru meditation takže i amiga někdy padla, ale měl sem ji rád, strávil sem s ní část svého života.
    KYN
    KYN --- ---
    M4Y4: Mel sem Didaktika, znam :) old faggots talking
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    KYN: Moje ZX Spectrum žije dodnes - jen mu odešla ta membrána pod klávesnicí. Časy - Tape loading error.)
    KYN
    KYN --- ---
    Amiga byl muj prvni komp. A nikdy nepadala, tje fakt :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    KAMCZA: aha, to jsem přehlídnul.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    MEDAN: Amiga, dyť to tam píše...
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    LKD: 24 let? wtf? to je s trochou stesti nejaka 286 ne? vzdyt na tom ani nemuze prehrat mp3...
    LKD
    LKD --- ---


    Článek: Paradox: "Hraji z 24 let starého počítače, ale nikdy neklekl..." | techno.cz (party, fotky, house, trance, techno)
    http://www.techno.cz/rozhovor/46828/paradox-hraji-z-24-let-stareho-pocitace-ale-nikdy-neklekl
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Jen aby se to neztratilo v prekladu...nutno podotknout, ze ten Dub Phizix je vybornej!!
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    STANTHA: To si nemyslím. :) V tý době jsem už tak rok hrával Darkestral a Survivala.
    STANTHA
    STANTHA --- ---
    AKISAN: ci woe Commix fabric..tim to vse zaclo tenkrat :)) celej deep
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: me doted fakt nejvic bavili Kasra a Hazard. Kasra mel uplne vychytanej progres toho mixu, to jsem fakt nechapal a Hazard zas naopak hrozne zadrel to super-rychly mixovani, kdy clovek nemel temer cas si odpocinout, ale neznelo to nijak nemistne, z tohohle mixu by si dneska DJs, co honej TPM, meli brat priklad, protoze i kdyz to sype temer strojove po 2 sestnackach, zni to celistve a netaha to za usi.
    AKISAN
    AKISAN --- ---


    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI:
    AKISAN: a Commix!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: Marcus Intalex stále vede!
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    Dub Phizixuv FabricLIVE je jeden z nejlepsich mixu, co jsem slysel a o par poslechu pozdeji i (aspon pro me osobne) suverenne nejlepsi drum & bassovej mix z cely serie. Hazard s Kasrou sesazeni...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    POPOJEDEM)))

    ISIS Halloween Costume Funny Video | Video | Break.com
    http://www.break.com/video/isis-halloween-costume-funny-video-2959680
    PANORAMA
    PANORAMA --- ---
    jsou tu nejaci grafici, co by meli pripadne zajem se podilet na praci pro label authentic music? kdyztak posilejte linky na portfolio do posty, diky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam