• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    L4MA
    L4MA --- ---
    ESKA: jasne ze naschval, co se ti nezda? :)
    ESKA
    ESKA --- ---
    "jedna z nejlepsich akci od roku 2005" ... premyslim, ze si se mozna neprepsal, ale 05 je naschval, ze? :))
    DRY_ROT
    DRY_ROT --- ---
    Ad patecni cestovani casem v Crossu - paradni to bylo - diky moc!! #23
    DABE
    DABE --- ---
    PIERDUS: nenahraval. pred akci mi byl nabidnut zaznam dnbportalu, ale s diky jsem (bohuzel) odmitnul.

    jinak bych chtel jeste jednou podekovat poradatelum za super akci i pristup. pro me to byla pomerne emotivni zalezitost a impuls vraceni se ke korenum.
    pri selekci desek se doma nekolikrat dostavila husi kuze, pocit nadseni a dost vzpominek. no a hrani i akci jsem si neskutecne uzil. je fajn cist, ze nejen ja;)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SOLDIK: 01. Ram Trilogy - Mindscan (Ed Rush & Optical Remix) (RAM)
    L4MA
    L4MA --- ---
    dalo by se tu o tom napsat nekolik stranek, ale je to zbytecny. :)

    pro me jedna z nejlepsich akci od roku 2005. ultimatni atmosfera, primerenej pocet lidi (naprosto nesrovnatelny s jatkama na prvni WH), ktery presne vedeli proc tam sou a co poslouchaj. hvezdy pusobili dojmem, ze si to vazne uzivaj.
    Rob a Blondyni absolutni godlike TOP vykon.
    Rob byl v druhy pulhodince az psychadelickej. pasaze kdy se cloveku ani nechtelo trsat, jen se rozplynout v jeho tahlejch a naprosto virtuoznich mixech. jak to pisu, tak se cejtim jako bych tam stal. :)
    Blondynos snad nejelpsi set co sem od nich dohromady zazil, cistej s takovym tim "ceskym a nadseneckym" feelingem.
    Skynet a Yadel naprosto perfektni, oba jejich mixy by mohli bejt zlatej hreb vecera a nebylo by potreba nic dalsiho, ale proti vyse zminenejm tomu chybela ta unikatni a neopakovatelna atmosfera, ktera se cloveku vryje do srdce. :) Yadel to sazel jak stroj (v tom nejlepsim smyslu slova) a Skynet to chvilema hrotil (co do tvrdosti tech-neura), ze sem se jen smal a kroutil hlavou.
    Counter prvotridni selekce, ale s mixama si moc nelamal hlavu. relativne nejslabsi set vecera (s tim ze "nejslabsi" je v gargantuovskejch uvozovkach:))

    legendy davajici si checky na podiu, byl opravdu bozskej pohled. pocit vyjimecnosti, ze clovek muze bejt na takovy akci byl nemeritelnej.
    a ten pocit kdyz clovek odchazi z krosu s podepsanym Mesiasem, Side Effectama, Star Trails a Pathogenem se neda dobre popsat. :)
    chovam obrovskou uctu k M4yovi a vsem ostatnim zucastnenejm. DIKY!

    muzete se prosim nekdo vyjadrit, jestli jsou nahrany vsechny sety a kdy lze ocekavat zverejneni? predpokladam, ze leaky dubplateu v tomhle pripade nehrozi. :)
    KCN2
    KCN2 --- ---
    SOLDIK: ten ice burg je nějaký remix ledový hambac nebo ? :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PIERDUS: imho tam byla kamerka celou dobu, dnbportal tipuju. takze urcite.

    MARIHAI: ja vim. ale nechci delat chytryho
    PIERDUS
    PIERDUS --- ---
    a Yadeluv set se nenahraval?
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VON_GILOTINE: mno zrovna ty bys to měl vědet )
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOLDIK: ta jednicka je taky hrozne znama, damn. derava pamet.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Napíšu k tomu něco zítra, postupně se ty střípky skládají.
    OPIC
    OPIC --- ---
    no, jako nevim, co tohle prekona. oba Robovo sety supr, i kdyz mozna ten prvni me potesil vic. Counterstrike se s tim moc nemazal a Skynet je komik (v dobrem slova smyslu) a jako ani mi tolik nevadilo, ze hral i ty novy veci (nutno podotknout, ze Fractal funguje imho velice dobre). navic jsem diky tomu zas po case vyvetral Skynet triko. nicmene pak se mi stala nemila vec - asi mi nekdo hodil do piti vodku - a zasekl se na drahnou dobu na technu, ktery jsem si diky tomu nalezite uzil. na druhou stranu jsem propas Yadela, coz, podle toho co ctu, je trochu skoda. nekdy priste. dovrsil to zaver cele akce ve stylu starsi pecky, starsi zeny. tenhle vecer byl proste - dosad vhodne superlativum. dekuji, dekuji, dekuji.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VEX: tys byl, to staci, ne?
    VEX
    VEX --- ---
    Doufám, že odborná porota dnb awards byla včera na Yadelovi.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    SOLDIK: 02 Sinthetix - Getaway
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SOLDIK: dal se mi nechce patrat :)

    01.
    02.
    03. Matrix - Apache (Virus)
    04. Ed Rush & Optical - Medicine (Matrix Remix) (Virus)
    05. Rymetyme & Trace - Move VIP (1210)
    06. Jonny L - Wish You Had Something(XL)
    07. Cause 4 Concern & Fierce - Bermuda (Quarantine)
    08. Ed Rush & Optical - Reab (Quarantine)
    09. Jonny L - Piper (Grooverider remix) (XL)
    10. Optical - To Shape The Future Remix (Metalheadz)
    11. Absolute Zero & Subphonics - The Code (Future Cut Remix) (Renegade Hardware)
    12. Usual Suspects - Killa Bees (Optical & Fierce Remix) (Renegade Hardware)
    13. Usual Suspects - Shrapnel (Renegade Hardware)
    14. Universal Project -
    15. Bad Company - Sentient (Bad Company)
    16. DJ Red & Earth People – Ride (Stealth)
    17. Fortran - Sardines (Metro)
    18. Optical - Millenium (Virus)
    19. grooverider optical
    20. Bad Company - Brain Scan (Bad Company)
    21.
    22. Universal Project - The Truth? (Universal Project)
    23. Dom & Rymetyme - Ice Burg (Moving Shadow)
    24. Optical & Rymetyme - Wite Lightening (1210/Virus)
    25. Cause 4 Concern & Fierce - Carrier (Quarantine)
    26. Cause 4 Concern - Peepshow (Virus)
    27. Pressure Rise - Stranger (Bad Company Remix) (Aspect)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    KACHNITRUKSI
    KACHNITRUKSI --- ---
    Le epic! Ještě jednou velké díky pořadatelům :)

    Rob Data @ Wormhole - Cross club Prague, 27.11.2015
    https://www.youtube.com/watch?v=75e9Xlp0vus
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    sakra teď mě ještě víc sere že jsem nemohl, no snad už budu příští sobotu ok a vynahradím si to na paradoxovi :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam