• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    SOLDIK: to jako fakt nekdo srovnava pandulaky s prodigy a chemical brothers? bliju
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    CRUSHEER:
    STUART: je to jeden z tech djs, kteri se moc pri hrani neprojevuji, jenom si tu a tam prikyvuje, ale nenechte se zmast, uziva si to porad :)
    STUART
    STUART --- ---
    CRUSHEER: přesně tak, vypadal hrozně znudeně a nezúčastněně, ale moc hezký

    jinak Sam Binga mě hodně bavil - čekal jsem, že to bude víc halfstepový, ale hrál hodně nalámanejch věcí na 170, rychlý mixy, nějaký dubplates samozřejmě (My Nu Leng - Masterplan feat. Fox /Sam Binga remix/!!!). no a rval to do červenejch))
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    tyjo ten Intalex hral ale paradne. bylo videt, ze je to pro nej rutina a je mu to asi vcelku jedno, ale v ruce to mel totalne a ja si zas potvrdil, ze nejlepsi zahranicni djs jsou skoro vzdycky 35+. krasne tahly pribehovy mixy, vyber od vseho trochu. lidi malo a nebylo to nahlas. supr :)
    sam binga vypadal, ze taky tahl hodne dobre, ale to uz jsem ten vecer nejak nezvladl.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    no, tak schvalne :)

    What Pendulum's Reunion Means For Electronic Music | Your EDM
    http://www.youredm.com/2015/12/16/pendulums-reunion-means-electronic-music/
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    takovej hezkej obrazek z tech dnb awards. je tam hodne lidi a maj radost.
    nekteri poznaji sve pratele

    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ILL_EEL: a ještě na 85 :-)
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    dorazte vecer - bude to poradnej mejdan:)
    fb event: https://www.facebook.com/events/483584821823888/
    dnb: Nickbee, Curent Value, Cooh, The Clamps a dalsi!
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KYN: no mě raději ne, mám je raději oba když dělají to co dělají, než aby se pokoušeli a nějakýho rádoby líbivýho kočkopsa
    KYN
    KYN --- ---
    SYXAO: si to představuješ jak Hurvínek válku :) Ale jestli o tom aspoň Seba uvažoval, tak mě docela mrzí, že to nedopadlo... Fakt by mě zajímal výsledek.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VON_GILOTINE: :)) Ok.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    ILL_EEL: jo to je pravda ale pořad je to to nejpodobnější z jeho tvorby co se move on trochu blíží
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    FALLENGEMINI: Snow by RAM klidne vydal, ne?.)
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    SYXAO: oproti tomu co vychazi/vyslo na Arctic je Move On precejenom o neco "popovejsi", oproti vlacnymu tesknymu Zealu to ma pisnickovejsi format...Arctic je takovej newskool atmospheric dnb
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MARIHAI: ja bych si rad povidal, ale kdyz budes pro zmenu debila delat ze sebe, tak se nikam nedostaneme
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: já vím maximálně o jednom tracku za ty tři roky co se mi i líbil... to je ale hodně málo na to kolik toho tam vychází abych mohl generalizovat že tam z mého pohledu vychází vesměs píčoviny... tak obstálo by tam cokoliv od nich ale andy by tam asi nevidal jentak něco co se vymyká tomu "modernímu'' zvuku co se tam tlačí
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: ja proste nemam rad tyhle generalizace, napisu ti tady z hlavy 10 tracku za posledni 3 roky, ktery se ti na RAMu libily. souhlasim s tim, ze tam vychazi picovin hodne, ale rozhodne ne vsechny))

    ILL_EEL:
    SYXAO:
    SYXAO: treba Under The Sun by v pohode na RAMu obstala. plus si vzpomente na Snow :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KYN: tak netuším jak by to dopadlo ale myslím že pro producenty jako jsou oni dva by nebyl problém za jedno odpoledne udělat bezduchou dupačku ala ram a kdoví co tím chtěl seba dokázat...
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    ILL_EEL: tak zase podobný věci jako byla move on vydáva paradox na arctic music jako Alaska, třeba 2 roky stará zeal s manosem je hodně podobná
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam