• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    INK_FLO: kvalitni komplexni soulfull album.
    FALLENGEMINI: Ano
    FALLENGEMINI: ano
    FALLENGEMINI: ano
    RONDO: tohle je zrovna jedna z nej z toho etherwooda...hodne kvalitni vokalovka a remeslne goody!! A kdyz sem zabouchlej, tak mi to rve na cely auto a zpivam si to...

    #laskaihoryprenasi #zkustoity #justsayin
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    RONDO: ja nevim, co vas na tomhle treba zrovna tak sere. je to naprosto pohodovej odpocinkovej poslechovej drum & bass. je v tom stokrat vic hudebnosti a napaditosti nez v 90% soucasny produkce. je to vokalama? je to tim, ze to nezdima na maximum moznosti techniky? nebo tim, ze si to clovek muze pustit doma i bez toho, aniz by to po 10 minutach vypinal?
    RONDO
    RONDO --- ---
    ad "debata" o pop deepu a ukňouranym indie liquidu... tohle mi skočilo na youtube po nějakym tracku, čekal jsem, že to bude nějaký neznámý pop jméno co vůbec nevnímám, a on je to Etherwood...
    za mě fakt odpad
    Etherwood - Revive (feat. Logistics & Eva Lazarus)
    https://www.youtube.com/watch?v=cEHRBtfF1vw
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    :D

    AKISAN
    AKISAN --- ---



    Rozhodli jsme se přispět k tvojí vánoční pohodě trochou hezkých písniček a hřejivého svátečního slova. Sedni si, ubal punč a pusť to. Když vydržíš, uslyšíš i speciálního hosta Emotikona wink
    Snake Pit Sessions Podcast #19
    TRACKLIST:
    Naibu - Astray
    Calibre - Another
    Zero T - Macushia
    Enei - Just One Look
    Krakota - In The Area
    Mindmapper & Silvahfonk - The Fugitive
    Nymfo &BTK - Dont stop
    Mortem - Proximity
    Document On - Follow Me
    LSB - Remedy
    Netsky - Rio /Marky rmx/
    LSB - About Tonight
    Alix Perez - Revolve Her
    Tokyo Prose - Tell Me
    Break - Pushing Me On
    Solingen & Type 2 - Cant Go Break rmx
    John Newman - Tiring Game (Spectrasoul remix)
    Fracture - Luv Ta Luv Ya
    Adam F - Circles

    http://mp3.shadowbox.cz/RADIO_SHADOWBOX/deadly_viperz/2015-12-snake-pit.mp3
    RONDO
    RONDO --- ---
    Seba: Exclusive Mix & Interview - Drum & Bass Arena :: Blog
    http://breakbeat.co.uk/interviews/seba-exclusive-mix-interview/
    Seba: "I think drum & bass has reached a point where house music was a few years back – when a few of my fellow countrymen decided to take their music to a certain extreme until it got rejected from the house audience and got introduced as EDM."
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    tak jim to neberte .. za dva roky to zas bude všechno jinak :)
    JONY
    JONY --- ---
    Drum & Bass is "still the bollocks" in 2015
    http://www.factmag.com/2015/12/19/drum-bass-2015/
    RONDO
    RONDO --- ---
    řekněme že ty tracky nějakym způsobem vystupujou z tý celkový naprosto monotónní hmoty, ... jakym způsobem, to ať si každej šáhne do svýho svědomí (jak se řiká vedle v Pomlouváme .) )
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    zaprvy lol, co se tyce debaty o pop-deepu :D

    zadruhy ten UKF feature je neskutecnej, neverim svym ocim. na druhou stranu jako jeden z nejvetsich hateru soucasny "neuro" produkce musim poznamenat, ze Saus je jeste ok. aspon to nejak provokuje, ma to napad. Dead Limit ma dobrej najezd a tim to konci :D
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    Kdyby všechen "neurofunk" zněl jako Saus, tak jsem v sedmým nebi :D
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    Na Saus mi nešahejte a s Dead Limitem nesrovnávejte! Dead Limit je jump-upoidní nuda, Saus naopak experiment s tvrdostí a jeden z mála skutečně zlých (jakože evil, ne bad) tracků, co Mefjus a June Miller poslední dobou udělali.
    RONDO
    RONDO --- ---
    Seba: Exclusive Mix & Interview - Drum & Bass Arena :: Blog
    http://breakbeat.co.uk/interviews/seba-exclusive-mix-interview/
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    je to smutny cemu se dneska rika neurofunk :o) a tak hezky to tenkrat znelo...
    RONDO
    RONDO --- ---
    L4MA: to s tim přirovnáním jsem právě taky pochopil takhle, jenom bych rád věděl, kde ty decipher vibes jako nachází? Saus? Jinak DSCI4 samo o sobě ani slovo proti tomu, Trace je jeden z mála, který se ještě furt nezbláznili.
    L4MA
    L4MA --- ---
    RONDO: jinak sem ted poslouchal asi 5 tech Noisia radio podcastu a v podstate vsechny nondnb veci co pustej jsou prvotridni a to me hudba okolo 130-140 bpm skoro nezajima. jakmile ale nahodej novou kolaboraci s Upbeats tak pretacim. smutnej cas. :)
    TUBUS
    TUBUS --- ---
    RONDO: Já to chápu tak, že Misanthrop je teď stejně nadšenej z novýho "vibu" (ve smyslu impulz), jako byl v době rozkvětu DSCI4..
    L4MA
    L4MA --- ---
    RONDO: jakobys mi to sebral z klavesnice. :)
    Saus a Dead Limit je vykladni skrin "brighter future" a "Bring back those dynamics". :D
    on nemluvi o novejch DSCI4 vibes ale prirovnava libovost soucasny situace a soundu k puvodnim DSCI4 vibes prave... :)
    RONDO
    RONDO --- ---
    L4MA: Přesně, věřej tomu, to je to nejhorší.
    Jsou tam fakt špeky. Phace: "I never released more music in one year and never have been touring that much."
    "We also receive so many demos to Eatbrain, that it’s not even possible to get back to everyone. This means there is a new wave of young producers interested in neuro, which promises an even brighter future.”
    Noisia: "Maybe drum & bass as a whole has grown, breaking new ground and proving that it works on festivals and big stages just as well as other genres that used to make D&B look underground?" (???)
    Current Value: "I like how everything breathes these days… Bring back those dynamics!"
    Misanthrop (vítěz DNBAwards 2015 v kategorii Troll roku): "The producers are willing to question that standard D&B sound (read: amen breaks…) at the moment, which I think makes the whole genre extremely interesting. It’s a similar vibe like back in the DSCi4 Rec forum years." Pokud tomuhle někdo rozumí a může mi dát nějaký typy na nový DSCI4 vibes, budu upřímně vděčnej.
    Titulek: "Is neuro’s current popularity related to the commercial success of pop D&B?" :D
    A takový výměšky jako Saus nebo Dead Limit tam figurujou jakože vlajkový lodě úspěchu!
    Jinak mi přijde zajímavý, jak je Noisia adorovaná jako absolutní top subjekt (nijak to nerozporuju) - ale rozhodně ne na základě jejich top produkce.

    Na co tady kdo čeká? Vy potřebujete vyhrát a je jedno jak už! Podstatný jsou body a na zbytek se vyser.
    L4MA
    L4MA --- ---
    SHARNY: jakoby, ale zas na druhou stranu :):
    .....The producers are willing to question that standard D&B sound (read: amen breaks…) at the moment, which I think makes the whole genre extremely interesting. It’s a similar vibe like back in the DSCi4 Rec forum years. That said… The midrange reese filter bass could be the new amen in time…” – Misanthrop
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    L4MA:
    Neurofunk to me is the combination of deep funk/jazz elements combined with dirty basslines, catchy hooks, funky drums and sci-fi sound design made mainly between 1998-2005. The newer stuff doesn´t transport the term neurofunk (very stupid name btw.) to me anymore. Which is not bad at all, because it’s fresh and sounds different. I would rather speak of techstep or tech drum and bass than of neurofunk in 2015.” – Misanthrop

    Misanthrop to vnímá dobře, jen bych šetřil se slovy jako je ,,fresh" :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    RONDO: neskutecny. :D opakovane musim kontrolovat ze nejsem na wundergroundmusic.com.

    "What I know for sure, is that there has never been so much quality neurofunk music released than this year. Thanks to especially Blackout, but RAM, Critical and Shogun have been releasing some heavy artillery as well." - Jade

    voni tomu fakt verej... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam