• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---
    M4Y4: do ty doby zadny mejdany v crossu nebudou? #sosad
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Něco se šušká o dalším mejdanu v Crossu, prej už 8.4. a s velmi zajímavýma hostama.
    ASTAR_SERAN
    ASTAR_SERAN --- ---
    the last weekend inna June the first weekend in July will be a feast / celebration for all junglist and raggaheadz. stay tuned, more info later !!

    HIGHLANDER
    https://www.facebook.com/events/1650670045190049
    BFL
    https://www.facebook.com/events/1074826752535468
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: ale prosimte :D
    DANCHEZ: spousta lidi tady ti bude tvrdit, ze tohle uz neni drum & bass, takze citim ve vzduchu invalid argument))
    STUART: to ale dela spousta lidi. musicserver se orientuje na neokrajovou hudbu v 90% pripadu, tohle je popovy album, reference k zanru je na miste. ty fakticky kiksy jsou tam jen 2, coz je vzhledem k recenemu myslim si temer neuveritelny vysledek, je videt, ze nejakej minimalni research urcite probehl. nice touch s tou nyx referenci kazdopadne :D
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    DANCHEZ: spolecny sety 90 minut, solo sety 60 minut (s vyjimkou Fierce a Digitala, kteri hraji 90)
    STUART
    STUART --- ---
    FALLENGEMINI: mně samotnýmu vadí už jen to, že ten člověk píše o něčem, čemu vůbec nerozumí. Ale já to taky beru jinak, u každý pitomý newsky si všechno ověřuju, abych nenapsal nějakou kravinu. Protože pak by mě někdo mohl pomluvit. Třeba na nyxu.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    LKD: zmenit dve tri slova a je to krasna definice toho, proc jsem prestal sledovat dnb

    ten klip k tomu clanku taky stoji za to
    Sigma - Nobody To Love (Official Video) HD
    https://www.youtube.com/watch?v=KD5fLb-WgBU
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    MARIHAI: tyjo ale je jich tam jak mysi.. to ma kazdej pul hodky?:D
    KYN
    KYN --- ---
    Četl jsem i horší posty, než ten tvůj, ale stejně se divim :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    tak nejak nevim, cemu se divite, krome zahrnuti Magnetic Man do vyctu hvezd soucasnyho pop drum & bassu nebo zkomoleni nazvu Hospital Records tam neni nic vylozene wtf, kor kdyz to pise clovek, kterej tomu ocividne rozumi jak koza petrzeli :) cetl jsem mnohem horsi clanky tykajici se drum & basu od "laiku".
    STUART
    STUART --- ---
    LKD:
    LKD
    LKD --- ---
    LBASE: ano
    "Jistě budete souhlasit s tím, že spolu s "Waiting All Night" od Rudimental neudělal za posledních pár let pro popularizaci drum 'n' bassu ve světě nikdo tolik co právě Sigma. To samozřejmě nijak nesnižuje hodnotu, kterou mu přinášejí současné hvězdy jako Chase & Status, DJ Fresh, Magnetic Man, John B, Camo & Krooked a vlastně celý label Hospitality Records, pravdou ale je, že až Rudimental se Sigmou tento přece jen trochu undergroundový žánr ukázali masám."
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: datz my bwoy)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Nemam nuc proti novejm vecem kdyz se aspon obcas zmeni rytmus :))
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    MARIHAI: Doraž na pivo, já si střihnu striktně Wormhole set, takže vytáhnu spoustu starýho Hardwaru.)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MARIHAI: Fierce v poslednich mixech hraval tak ze 70% novy veci (z cehoz vetsina jsou karanteny po restartu), nicmene je dost mozny, ze nazivo vytahne vic klasik, navic ma hodinu a pul. jo a bude to strictly vinyl :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: moc peknej line up
    L4MA
    L4MA --- ---
    MARIHAI: to je nadsazka? kan-jacca, m4y4, fallen, vex... bude to dobry, i kdyby firce hral strictly clownecro set. .)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    tohle bude dobry napic nebo jaky? co hraje fierce?

    LBASE
    LBASE --- ---
    KYN
    KYN --- ---
    RONDO: "Dj´s" nemuze chybet :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam