• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    KYN
    KYN --- ---
    VJE: a Lajta už je uplně vyloučenej ze scény?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: mi povídej....
    VJE
    VJE --- ---
    ..a jako každej rok.. in memory of DJ Overflow..



    Mastif a IM Cyber na letošním pietním Stepsletu
    http://www.redrumcrew.cz/mastif-a-im-cyber-na-letosnim-pietnim-stepsletu/
    VEX
    VEX --- ---
    PSYEK: Když jsi dobrej, tak to neschováš:)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN:

    Distant (2000 followers freebie)
    https://soundcloud.com/wrmdnb/distant
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Peejayi nebud debil a bombi to jo :)

    seba-painted sky (Peejay remix)
    https://www.youtube.com/watch?v=pM6RE-s31BU
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: s Honeym a SBSTRD souhlas.
    PSYEK:
    ESKA: Peejaye velka skoda...doufam ze neni vsem dnum konec a za Toma Smalla bych si nafackoval ze sem zapomnel.
    ESKA
    ESKA --- ---
    Já to peejovi rikam porad, ze je debil.
    PSYEK
    PSYEK --- ---
    Za mně taky určitě psyek, to je polobůh a nezastavitelná mašina a je mi ctí, že s tak skvělým a skromným člověkem můžu trávit 24 hodin denně. Ding, Local Heroes, Razcals, Touchwood, Entita, Tom Small, Misology, Vex jde dost nahoru a vůbec celá ta parta kolem Depth Code, ze slováků ještě Minor Rain a Keosz. Z těch co se na to vysrali je největší škoda Peejaye imho, těch pár věcí co udělal mi pořád nahání husí kůži.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ja na rovinu rikam, ze me tady bavi spis producenti, co nedelaj drum & bass (nebo nedelaj jen drum & bass). Honey, Seb, Wrm...z klasicky dnb producentu rozhodne Changing, Inside Your Mind jeden z tracku lonskyho roku pro me osobne. tesim se, co prijde dal))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    zapomnel sem na PSYEKa!
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: Touchwood ;-)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: to uz se resilo vedle v dnb traccich. a pro me jednoznacne touchwood
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Jo a Symplex a QO.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    btw ... kdo vas ted nejvic baci cz/sk producentu?

    me asi nejvic ten Subtesion, Trilo, Local Superheroes a horel sem z naslechu co davala Changig Faces na igram.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    jdi do prdele, sašo :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    SOLDIK: a co by si kefalin teda predstavoval, ze by philip tbc na takovou otazku mel odpovedet? :o)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MEDAN: ano, djove hraji, je jich tady moc, producenti vydavaji, je jich tady malo. = nuda, na to ze je to od cloveka jeho formatu a nadpis k tomu vybizi, precti si to ty pico, jinak nebudes vedet jak to u nas vypada! :) takze tak
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: no že to je celkově o ničem. Ale to je vetisnou dany tema co ty otazky a jakym stylem pokladaj....
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    SOLDIK: cela druha odpoved je tomu venovana :o) staci si to precist... nicmene jak otazka, tak odpoved je stale stejny klise uz odjakziva (co taky jinyho bys cekal za odpoved?). jinak receno, jaka otazka, takova odpoved.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam