• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SYXAO:
    FALLENGEMINI: Prvního kola jsem se zůčastnil a myslím, že stačilo. Bohužel musím, za sebe, konstatovat, že to bylo opět nezvládnuté. Krom dost zoufalé kampaně na Facebooku to nikde nebylo vidět a spoléhat na pár lidí, kteří to jakžtakž tlačí je velmi málo, pokud pominu samotné projekty, které mají samotný zájem něco dostat. Po loňském roce posun minimální a spoléhat na komunikaci skrz maily, když se to celé tvořilo, mi nepřijde jako šťastná cesta. Je mi naprosto jasné, že vytvořit podmínky, které by vyhovovaly všem, je prakticky nemožné, ale toto je pak jen ukázkou toho, proč ty ceny nemohou fungovat. Jediné řešení, které mi přijde transparentní, by bylo, pokud by se to nazývalo cenami daného média, jako je to v případě Areny. Nelze dělat ceny, které mají prezentovat celorepublikový názor, když s konceptem a volebním systémem nesouhlasí všechna média/crew/dosaďcochceš.
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    FALLENGEMINI: hele tyjo to tohle bude první rok co nehlasuju ,ani jako jednotlivec ani v crew a uz me to ani nezajima ...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    btw druhy kolo od zejtra, pokud vas vysledky (jako jiz obvykle) serou, je tu porad jeste jakas takas sance s tim neco udelat ;)
    STUART
    STUART --- ---
    SYXAO: Hele tak tady... "Talentováný DJ z Prahy, který má za mixem hodně co ukázat. Říká si Mouzl a za rok pusobení za mixem obráží jednu akci za druhou!"
    https://www.facebook.com/djmouzl
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO:
    MEDAN: Neurofunk Will Never Die je pravidelna akce ve Stormu, loni to "krtil" Ed Rush, bylo tusim asi 4 nebo 5 vydani dodneska, dela to N:Force (aka Mr. Happy).
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    MEDAN: nechci ani raději vědět...
    FALLENGEMINI: to asi nikdo kromě 13ti lidí
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    co je proboha neurofunk will never die? :o))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: Symplex je kluk, co patri k Hoofbeats...dela tvrdsi veci, na Let It Rollu hral na Eatbrain stage. za mixem velmi sikovnej nutno podotknout. Mouzla neznam
    STUART
    STUART --- ---
    SYXAO: Nenaděláš nic... Příští rok bych anketu omezil jenom na západní část republiky, co je na východ od Průhonic stejně nikoho nezajímá.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    KYN: česká skladba roku vede ten silenej shit omg.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    STUART: tenhle je ale až z ukrajiny.... :)
    STUART
    STUART --- ---
    SYXAO: Kdo je Mouzl netušim, ale Symplexe už pár let registruju. I když to, co dělá, jde spíš mimo mě - https://soundcloud.com/symplexrecs.

    Jinak výsledky tak nějak dle očekávání *snaží se skrýt mírné zklamání*
    KYN
    KYN --- ---
    SYXAO: 9 a 13 hlasu :) Gratulace k peknemu umisteni Fallen Gemini a Lee Meow!
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    Czech Drum & Bass Awards 2015 - results of the 1st round | DnB portal
    http://dnbportal.com/cz/news/2016-02-27-Czech-Drum-Bass-Awards-2015-results-of-the-1st-round

    netuší někdo kdo je Mouzl a Symplex - never heard of
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: jak phaaf
    VEX
    VEX --- ---
    SOLDIK: Ubrečený zmrdi co místo makání na hudebním sebevyjádření brečej, že nejsou slavný. To o jejich hudbě hovoří jasně.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SOLDIK: opet doporucuju sledovat diskuzi tu :D

    So Sigma is complaining about Repetition & Techfest in D&B Beatport Charts | Drum & Bass Forum
    https://dnbforum.com/...igma-is-complaining-about-repetition-techfest-in-d-b-beatport-charts.190143/
    OPIC
    OPIC --- ---
    SOLDIK: to tam jako fakt na prvni miste je New Era? #jduvenblejt
    RONDO: mohla by jeste bejt nejaka VIP verze, kde by rozvinuli jen to intro, pac mi to pripomina Heroes III ci Might & Magic VI :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    LKD:

    Retweetnul: SIGMA
    JoeSigma ‏@joe_lenzie 3. 2.
    On another note - listened to the @beatport Dnb top 10 a few days back. it all sounds the same. Tech fest. Deadout
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA: Pixoš umí i tvrdě, toho bych se nebál.)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    RONDO: nice! prijemny prekvapeni
    OPIC
    OPIC --- ---
    VEX: *odpoledne na fauna
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam