• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    a ten fierce co byl nedavno, to pujde nejak ven, nevi nekdo kdo by mel vedet? :)
    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---
    SOLDIK: Dnb portal urcite nahraval, tak uvidime
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    DJ_RUDEBOY: muzu se tesit na video?
    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---
    Nu:Tone TOP mixy i selekce, presne jsem doufal, ze nebude hrat Hospital diskoteku a povedlo se. Nadhera. A Lixx teda, to zustava rozum stat. Big!
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VEX: :)
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: No tak bavime se o dnb žejo.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: tak tak, nekdo ma rad holky/vdolky... Ja holky co umi vdolky))
    VEX: jak kterejm ;)
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: Karlika jo? O tom se Pražákům může jen zdát:D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN: rikas teda, nekdo Karla s Toníkem, jinej Jendu s Rohlikem.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    A teda popravdě řečeno je to seřazený v pořadí od nejdůležitejšího k nejmíň důležitýmu. Když organizátor akce má na mysli úspěch další akce víc, než úspěch akce právě probíhající (ke kterýmu teda podle mě aspoň něco barevnýho na těch televizích sice málo, ale přispěje), tak je něco hodně hodně hodně špatně.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: neni nadto dat si lajnicku Karlika primo na baru k ginu s tonicem... #justsayin
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    M4Y4: spis totalne uvolnenou spolecnosti obecne.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SOLDIK: taky je to dáno podstatně jednodušší a větší dostupností drog, nemluvě o jiném složení substancí v nich obsažených
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SNOOKEY: zrovna vcera jsem se o tom bavili u piva. neni to generacni problem, fetovalo se na akcich vzdycky, jen si toho nekteri nevsimli / nechteli to videt a urcite se fetovalo "ve skrytu", ne jako dnes primo na parkete, nebo kurva na baru. to uz je drzost.
    SNOOKEY
    SNOOKEY --- ---
    OGLOKOOG: Nechci a nebudu hájit Storm, ale tohle se bohužel už děje snad úplně všude. Ve čtvrtek v Crossu, včera Akropolis, minule Fabric..... Všude nadopovani nactileti, až je z toho smutno...myslim, ze to je generační problém, ne klubový...
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    OGLOKOOG: pernikova chaloupka :)
    KEITHHSTER
    KEITHHSTER --- ---
    OGLOKOOG: to se v back vždy prohlížíme jestli jsme ok ... :D
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    PETGRIDUS: ale hvezdou vecera byl kazdopadne Lixx ;)
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    A letáky samozřejmě ležely.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    Ale tady je to asi nošení dříví do lesa. Tady se můžu asi i svěřit, že mi tohle asi vlastně došlo už mnohem dřív, jenom jsem pořád Stormu chtěl dávat další a další šance v marné víře, že se to jednou zlepší. Nezlepší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam