• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN: fuj...tomu he snad navzdy konec))
    SOLDIK: tak chapu, ze kdyz uz si pred lety prijel z toho vaseho balikova mezi lidi, tanecni drogy a nejaky svetla, ze te to malem zabilo)))))
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SYXAO: Dobre, Mateji :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SOLDIK: ticho :D
    Bart Simpson-Já to nebyl
    https://www.youtube.com/watch?v=52yMzZYh8-c
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    TOMEEK: To pozor. To neni poprve, ci si nekdo dovolil rict ze je svetel nadbytek. No proste je, matejska hadra.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    FALLENGEMINI: Protože lineup Imaginationu staví náš friendly NEIGHBOURhood lenoch, co sice zve někoho někam už roky a roky, ale pořád to vypadá, jako by ještě nikdy nikoho nikam Nezval.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    zlatej strobac a mlha... :o)
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    VON_GILOTINE: na kere stage na tebe porad neco blikalo? :)
    my se prave snazime svitit tak, aby nejely vsechny svetla najednou a aby to spolupracovalo s LED projekci a laserama - proste zadna preplacanost.

    u Ima jde hodne i o dost originalni LED designy + dekorace, jez tu snad nikdo jinej (krome LIR) nedela ....


    ale chapu pro prudice z principu, jako si ty maestro, to neni :))
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    neceni no.. jako co mas delat, bejt posranej z toho ze tam deset hodin vsude blikaj svetla a neco se toci? v tomto mi stacil lonsky zimni let it roll. pro samy svetla a kolotoce neslo ani vytvroti hudbou atmosferu, furt neco blikalo a tocilo a .. chapu ze z pohledu osvetlovace je to mozna husty, ale z pohledu navstevnika, kterej nejde jen okolo stage na festivalu kde jich je deset dalsich, ale ma na vyber jen ze dvou, a na obou to blika k zblazneni, jste presahli hranici smyslupnosti. ze je neco hezky vyrezanyho je super, mam z toho radost a nehanim to, ale neni to neco co me potahne celou party. je to technicky detail. sry. jsem omezena nula. namisto originalnich konceptu (nerikam ze to co dela Polygon je vrchol originality, ale aspon to vycniva a kontrastuje se zbytkem, sveho casu tedy minuleho) vidim jen preplacany stage s milionem svetel. na hardcoru, dutch origin, standard jiz pres dekadu nepochybne.

    bavim se o vecnem problemu, nic osobniho.
    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    ESKA: Tomas by to moh trosku vratit k modelu, kde to bylo driv - hromada min znamejch/proflaklejch jmen.... to melo svy kouzlu a tim se Ima charakterizoval...

    ty Ed Rushove, BSE, AMCcka, Mefjusove, Audiove, Emperorove furt dokola .... jako spouste lidem to staci... ale preci jenom by nebylo na skodu trochu ubrat tehlech a pridat vice zajimavejsich neproflaklejch jmen, tak to bude hnedka veselejsi :) mejdan samo potrebuje tahak / headlinera, ale tech slotu je tam hodne a da se to myslim docela nakombinovat...

    Ima je zas fajn v tom, ze Tomas klade duraz na propracovanost stages - to me hodne bavi! Skoda, ze to v CR moc lidi neceni :(
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    to shrnuje i debatu z pomlouvame!
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    FALLENGEMINI: lajny jsou všude stejný

    END of STORY
    ESKA
    ESKA --- ---
    FALLENGEMINI: Ima/explo lineupy jsou strašná píčovina.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MARIHAI: no nevim. prijde mi, ze posledni 2 roky ma LiR mnohem lepsi lineupy, nez driv, a s Imagination/Exploration lajnama se to neda srovnat...
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SOLDIK: ne já jsem VIP host festivalu :D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    SYXAO: kupujes aspon kobalt ticket?
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    SYXAO: marky je skvělej.. jako jedinej hraje ameny :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: a LSB ,) high5
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    bude tam Marky a to mi stačí ;-)
    VEX
    VEX --- ---
    MARIHAI: Ten drumbásek zase tolik headlinerů nemá, pokud chceš dělat festival pro masy.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    TOMEEK: nějak se mi ty line upy jednotlivejch liru a imaginationu slejvaj, to je vše ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam