• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    AKISAN: znáte to, když si v autě zapálíte cigáro, ještě hořící nedopalek hodíte z okna....a za chvíli něco cítíte, tak se otočíte dozadu a tam se vaše babička prstí
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: jj, z toho se tam dobre posrali. :) kdezto takovyhle hovna [ NICKYSANTORO @ Pouze HNUSNÉ (nechutné) a SPROSTÉ vtipy...! ], nad kterejma by kroutili hlavou i ve skolce, sou prej bomby. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Abyste neřekli že sem srab)))

    "Víte jak by se jmenovali Monkey Business kdyby s nima nezpívala Tonya Graves"

    ..............

    "Business"
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: jak by rekl Toncek Blaník --- ) DOBROSEROVÉ! )))))
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: Teda s jakejma lidma ty se bavíš, to je šílený. Podle toho co pořád píšeš, se kolem tebe motaj samí dobráci.
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: rasista sem ja, kdyz si dovolim rict coppovi nigga, syp to sem. :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: ja bych ho sem klidne dal ale aby mi zase nekdo nepsal do zprav ze sem rasista a a podobny picoviny))))))
    VEX:
    PECIK: volove oba dva ))))))))
    PECIK
    PECIK --- ---
    VEX: To daval LSB na twitter!
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: To řeknu hned, že to dával LSB na twitter!
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: bohuzel je to tak. drogy jsou spatne, vtipy s mrtvymy zviraty jsou spatne, utahovani si s transsexualu je spatne... vsichni jsou nejaci korektni a uvedomeli...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN:
    L4MA: muj for byl prej uz moc hnusnej a byl malo absurdni tak mi ho v Hnusnejch a sprostejch vymazali... zrovna me, kterej haji uprchliky a v praci mi rekaj kebab a kozomrd)))

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: me to prislo vtipny..daval to LSB na twitter..... ale bavi me nejvic jak v dnesni dobe prizdisracu a lidi co se k sobe chovaj ze to ani nepotrebuje komentar tak se minuskuje cernej humor na nyxu)))) kdybych mel premiovku tak jich bude min))
    L4MA
    L4MA --- ---
    KYN: tak sem s nim. :)
    KYN
    KYN --- ---
    L4MA: Pred casem mu smazali vtip z "Hnusnejch a sprostejch" protoze byl moc. Just Stephan :))
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: jako for nic moc, ale tolik minusek, za tak kratkej cas? ochranci zvirat? :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    RAM TRILOGY

    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    pravdou je, ze jsem nad tim premyslel, kdyz jsem tu kategorii vyhodnocoval, ale pri vyberu z moznosti "vyhraje to nekdo, kdo si to zaslouzi, ale ma tu "smulu", ze patri k mediu, ktery to porada" nebo "upravim poradi, aby zas nekdo nerejpal" jsem dosel k dost jednoznacnymu rozhodnuti. sahat jakkoli do vysledku se mi obecne prici. z oslovenejch lidi, kteri se dusovali, ze s anketou pomohou a odhlasuji v odborne casti, se nakonec zapojili z crew lidi od ArA Company, Audiobrainz, Beatspot, Dvoika.Troika, Hoofbeats, Jump-up.cz, Let It Roll, Liquid Drum & Bass, Pohon, Redrum, Reprospekt a Shadowbox, z jednotlivcu pak jeste Psyek a Kysour. celkem hlasovalo 22 lidi.
    FREEDA
    FREEDA --- ---
    AKISAN: Spousta českých crew, které Vašek oslovil, ale moc lidí se bohužel nezapojilo. :) Pár nás ovšem bylo.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    To je tak cesky tohle resit...knedlikov no)))

    Kdo byla odborna porota? Sem nevedel, ze byla.
    RONDO
    RONDO --- ---
    čekám kdy někdo přijde a řekne že jak moc je "český" tohle řešit
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KYN: zkus si precist i ty vety predtim ;)
    KYN
    KYN --- ---
    GENERIXX: aha, mělo to tak bejt. Moudrá slova, už chápu, děkuju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam