• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    WENIA
    WENIA --- ---
    Tady nekdo saha na Raidena????
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Zlomena scena gut :)
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    PSYCHOTOXIN: I když vlastně se mi toho jinýho vhledu dostalo,takže do pohody.
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    SYXAO: Měl jsem na mysli spíš jeho starší tvorbu cca kolem let 2004 a vejš.Jako nejsem ždánej jeho znalec,protože jeho tracky co jsem kdy slyšel, mi nesedly dík jeho silně technoidnímu zvuku a když jsem je vždycky poslouchal,moc jsem nechápal.Netvrdim,že nemá dobrý tracky.
    Trochu to ve mně evokuje cooha,kvantitativní produkce,hodně identická ale poslouchej to 2hodiny v kuse,asi jsem divnej ale mě to moc neba.
    Co je a neni dnb je dneska dost diskutabilní,protože on je zas rok 2016 a je to zase o mračna širokosti širší pojem než byl před deseti a víc rokama.Nakonec jsem rád,že je to všechno souhrnně označovaný jako dnb i když se neubránim dojmu že když vedle sebe pustíš dva tracky substylovýho extrému,nebude se to zdát.
    Proto jsem psal,co má raiden společnýho s dnb,protože mi přišlo že je ve svý vlastní audio zahrádce trochu extrémista a spíš se mi dostane nějakýho jinýho insightu na věc,než výsměchu hodnýmu pitomcovi.

    SYXAO
    SYXAO --- ---
    tak hlavně nevím který tracky od raidena máš na mysli ale předpokládám že věci co dělal na voodoo music tedy autonomic dnb to by jsi taky příště mohl napsat že dbridge nebo instramental taky nedělají dnb
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    SYXAO: Celkem tě chápu,že to může znít dráždivě ale některejm jeho věcem prostě dost nerozumim a nejen já, ani mi moc nezněj jako to,co se ve většinovym názoru člověku vybaví pod pojmem dnb,kterýžto má ale samozřejmě jiný a je klidně možný že z pohledu tebe a tvých známých,je ten můj naprosto mimo.Hmm,rozhodně tady nechci nikoho nasrávat,jen mě pobavilo s jakym hlasem se tady o raidenovi mluví,možná jsem mu dal málo příležitosti.
    XRYBA
    XRYBA --- ---
    Ahoj. Nenašel by se tu náhodou producent, který dělá DnB, Jungle, Neurofunk a chtěl by spolupracovat, spoluvytvářet s živými nástroji? Měl bych dost zájem. Ideál z Brna. Dík. ryba (xryba/z\seznam/t\cz)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    hehe to mě pobavilo zeptat se co má společného s drum & bassem jedna z jeho ikon :-)
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    L4MA: Éh!Samozřejmě jsem myslel,že před jeho tvorbou smekám:)jen mi je zcela nejasný původ inspirace jeho spektakulárních beatů:)
    Náhodou taková lokomotiva funí eště dneska klidně kdekoli na party a lidi pak taky:D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Co je tohle za kentaura....
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PSYCHOTOXIN: bacha pred tebou jsou vidle,nabrouseny,a ty jsi právě seslapnul pedal az na podlahu.
    L4MA
    L4MA --- ---
    PSYCHOTOXIN: ty heretiku, priste se budes ptat, co ma s dnb spolecnyho Proket, ne? :)
    PSYCHOTOXIN
    PSYCHOTOXIN --- ---
    GENERIXX: Ad Raiden,jestli by byl někdo od té dobroty a vysvětlil mi v čem se podobá raiden a drum and bass,hehe.Až na jeho "falling" který se naprosto vymyká jeho zbylejší pípaco elektrický tvorbě co znám pod pojmem raiden..kolaby nepočítam..:)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Jinak právě šel ven Skynetův set na listopadovém Wormhole.

    Skynet - Wormhole (Oldschool DnB set)[DnBPortal.com]
    https://www.youtube.com/watch?v=AsYeN45Nka0
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SYXAO: A pak jsou tu kluci z Moravy nebo i bratia zo Slovenska. Vždycky mi to udělá ohromnou radost.
    L4MA
    L4MA --- ---
    SYXAO: nestastnici. ale tak porad lepsi, nez jezdit za snovou party do JARu, Chile nebo na Zeland. :)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    L4MA: jsou i tací kteří jedou tři hodiny autobusem a 15 minut tramvají ;)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    L4MA: Zatím stále vidím prostor ke zlepšení, ale díky! )
    OPIC
    OPIC --- ---
    L4MA: vidis, ja byl naposled tak dojat, ze jsem ho musel jit obejmout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam