• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: srabe)))
    L4MA
    L4MA --- ---
    AKISAN: jeste jak jsou na ty levy strane mezi "hvezdama".
    znovu se nachytat nenecham, minule jsem se tu s polemikou o tvrdosti a temnosti se zlou potazal. nakonec by se jeste zjistilo, ze tvrdej je vlastne i Bukem a temnej Danny Bird... :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: ty Skyline tam nejak nechapu) Pythius je docela "tvrdej" ne?
    L4MA
    L4MA --- ---
    ESKA: tvrdi jsou skyline nebo pythius? :)
    ESKA
    ESKA --- ---
    LKD: Bude to supr. Staří, noví, měkcí, tvrdí, prostě všicí.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOMSELY: to jo bohužel)
    TOMSELY
    TOMSELY --- ---
    AKISAN: Letí to.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TOMSELY: to je ale tak 10 a vic let ne? :)
    TOMSELY
    TOMSELY --- ---
    LKD: Pamatuju akce, kdy jsem byl rád za dva zahraniční hosty za noc.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: málo Virusu?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LKD: Těšim se!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    the day your passion died.
    LKD
    LKD --- ---
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KYN: to je nějakej podvod akira je na dovolený ;)
    ESKA
    ESKA --- ---
    A nebo taky náplavka - loď Cargo Gallery today ;)

    09:00-10:30 Eska B2B KamCZa
    10:30-11:30 Pe:te
    11:30-01:30 Rudeboy B2B M4Y4
    01:30-03:00 A-Cray
    03:00-05:00 Eska B2B KamCZa

    https://www.facebook.com/events/832379436905762/


    TOMEEK
    TOMEEK --- ---
    KYN
    KYN --- ---
    Podcast s Akirou nahráli jsme, poslouchat můžeš:

    19. Snake Pit Session s Deadly Viperz
    http://www.shadowbox.cz/press/10637-19-snake-pit-session-s-deadly-viperz
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    btw. yadel hodil dobrou parádičku, když do dvou dnb věcí zamixoval starý boards of canada
    LYRE
    LYRE --- ---
    INK_FLO: jo, Theme nejlepsi. ikdyz to trochu brzdil tim, jak nechaval hrat cely tracky s dlouhatanskejma breakdownama. Presha mi cca druhou polovinu setu neprisel vubec spatnej. ale jinak souhlas.
    btw. nevite nekdo ID toho rolleru co Theme hral tesne pred Seba - Inside Yourself? znelo to jako krizenec Imperial a Untitled Hybrid tune.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    včera Cross - Ancestral Voices jsem víceméně prozíval, přišlo mi, že ten set nikam nevede a kvůli tomu mě to nechytilo. Podobně jako minule Kid Drama je tohle hudba do chill-outu, o půlnoci by se to dalo, kdyby tam byly lehátka nebo sedátka. Presha trochu potvrdil moje obavy, kdy ty jejich Grey Area sety mě občas baví na poslech, ale nepřišlo mi to jako party hudba. Což on umocňoval i divnou koncepcí setu, kdy většinou hodil jednu až dvě rozjetější věci, který pak ale následně zazdil jednou až dvěma nějakýma rozplizlýma industriálníma depresema alá Pact Infernal, takže tu budovanou atmosféru konstantně zařezával a brzdil. Theme pro mě set večera, experimentální věci, barevnej zábavnej příběhovej set. Yadel navázal v podobné linii a laťku kvality udržel. Přišlo mi, že oni dva hezky ukázali, že v rámci DnB zvuku se dají pořád hrát svěže znející věci, aniž by kvůli tomu museli jako Presha vpodstatě opustit tu škatulku a začít hrát temný techno hybridy, který ve finále moc nefungujou ani jako techno, ani jako dnb. Což je možná paradoxní závěr, že na akci, která prezentovala nové směry v dnb se mi nejvíc líbilo to, co se spíš drželo té tradičnější škatulky. Zvukově mi ale ty věci od Theme přišli propracovanější a variabilnější než Preshovy, který byly co se týče struktury i nálady celkem monotónní...nevím no, trochu se bojím, aby s tímhle stylovým úkrokem nedopadli jako "technaři" z Hotflush. Což ale nepíšu protože bych byl nějakej dnb ortodox, den předtím jsem v neone poslouchal techno celou noc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam