• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: já na tu noisiii nešel ale mladý co jsem je tam měl na starost říkaly že to bylo hrozně na hovno :-) co ž jsem čekal že to bude kosmická muzika s hodně nařvaným zvukem ;-),...
    .... jinak za mě nejvíc všechno co hrálo na port stagei po celej víkend už od prvních tónů co tam padly, musím vizdvihnout D-Resista s Nitrousem a po nich touchwooda, víbornej byl d.bridge asi jeden z nejlepších setů co jsem od něj slyšel, pak asi nejlepší za celej fest Mark system + navíc to je děsně v pohodě týpek, skeptical taky super, naopak byl jsem se kouknout na edovi s optikalem a po třech tracích jsem musel utéct :-( druhý den dala moc pěknej set z desek na portu Vje, pak taky Parallel activity a po nich Hellsmith, pak přesun na madhouse kde dával z desek pěkně od podlahy hrr.nec a po něm x.morph, pak evakuace na main stage kde to rozsekával Marky kterej mixoval úplně super, jen mě dost mrzelo že hrál převážně jump up, proto jsem si odskočil na live stage na božskou Riyu a vrátil se na cca posledních 20 minut markyho kterej pokračoval ve stejnejch kolejích, poté následovala opening show, technicky propracovaný pěkně , no ale nic tak nudnýho a zbytečnýho jsem už dlouho neviděl pro příště by to chtělo vymyslet něco fakt jinýho... pak úprk na port kde dávali moc pěknej liquidnědeepovej set Deadly Wiperz po nich celkem fajn "mladičkej" whiney a po něm Bop pak jsem slyšel až Etherwooda kterej dával fakt moc pěknej liquid set prošpikovanej plno klaskejma liqidama od HC a pod. Poté přesun na hlavní stage za omladinou kde úřadoval AMC kterej sice hrál z mého pohledu blbosti, ale technicky ok a nebyla to taková zvukově přemaštěná koule jak jsem na něj zvyklej, tak se to aspoň dalo poslouchat... pak přesun na unknown error ten hral celkem zaměnitelný neu(c)ro popravdě ani si nejsem jistej jestli to byl UE nebo one way protože jsem tam chvílemi viděl za pultem i nějakou babu.... po konci přesun na silent disco na liqiudy od blofelda a runkyho který se nekonalo teda spíš asi pozďěji a bez sluchátek, neboť stagemanager byl neznámo kde a nebyla technika...takže následoval odchod ke stanu a zasloužených 100 minut spánku... pokračování později.....
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    MARIHAI: co mi řikal tom small tak to prej bylo hodně zaměřený na marketing...
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Co ta konference teda vlastne? Bylste nekdo?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    L4MA: v patek na mainu Noisia - Outer Edges live - Strop! Sonickej future utok na cely telo a mysl. Sel sem se vyskakat do kotle abych to mel komplet i s tou projekci a celkovej riot vibe. Zvukove uplne nad vsim a mistama sem mel pocit ze slysim neco uplne novyho z budoucnosti a nechal sebou jen hazet.

    Oni sou proste jinde a snad z jiny planety.

    Jinak LIR za me bozi. Z hudby co sem zvladl tak samozrejme vybornej Marky a Mark System!

    L33 a Jade&Mindscape slusne nakladali! Plus nejakej techno dj na live stagi, kde sem se houpal pul hodky.

    Dalsi bonus, par stanku s fakt vybornym jidlem, bigup Saltnpepa foodtrucka Inspiral)

    Za me parada. Diky a cau.
    PAYAONE
    PAYAONE --- ---
    L4MA: a NO MONEY po ní, to už byla jen třešnička na dortu...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    L4MA: generixx lame vinylem zada i dusi pravidelne.
    L4MA
    L4MA --- ---
    tak vcera to nebylo vubec spatny.
    zvuk na main a Madhouse stagei byl bezprecedentni, neco tak dobryho jsem neslysel.
    LSB, Hybris, Lenzman vyborny, Malakay chvalitebnej, Rockwell dobrej - umel ty hypermoderni picoviny podat nejlip co jsem zazil. Chase & Status jen smesny jak nakej youtubeovej abletonovej automix "top 150 biggest dnb bangers".
    Noisia nechutnej sonickej rape, kterej se skoro nedal vydrzet, vyslednej set bych oznacil jako "nehudba". Thijsuv MCing included.
    highlight vecera skoro cela Brainwave od Generixx. ta mimochodem davala, jak kdyby nebylo zadny zejtra a jeji selekce na tom zvuku fakt rvala koule. :) btw nemas nejaky info aspon o zaznamech?

    jinak lidi hodne, na stageich mista dost, fronty maly, obsluha strizliva, hajzlu snad nejmin k poctu ucastniku ever. vsechno vypadalo podezrele dobre zvladnuty.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    SOLDIK: Ale bude. Ma to promakany :)
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK: mohla by tam bejt nejaka ultiba dedkum, ale spis to bude "na parket", coz chapu jako dnb na dve doby. :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    L4MA: to asi nebude nic pro dedky
    ESKA
    ESKA --- ---
    V rámci tour k novýmu albu se v Noně zastaví Technimatic, ale party v autobusu nebude :(

    [ Zlomená scéna #6 w/ Technimatic (UK) / partyparty / 14.10.2016 / CR - Praha - Café NONA ]
    ONDRAASOVKA
    ONDRAASOVKA --- ---
    ITOA - ITOA EP (RNF006) [FKOF Promo]
    https://soundcloud.com/fatkidonfire/itoa-itoa-ep-rnf006-fkof-promo


    Long-time FKOF fam @itoa is collaborating with the ever-impressive @djmadd for the producer's first ever (and, yes, we agree it's pretty criminal it's taken him this long to land one!) vinyl release.
    :))

    Itoa - RNF006 – Unearthed Sounds
    http://www.unearthedsounds.co.uk/collections/bass-pre-order-forthcoming/products/itoa-rnf006
    CYBI
    CYBI --- ---
    Ant TC1 - Drumstation [DnBPortal.com]
    https://www.youtube.com/watch?v=a_YkMaUBb3E
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    5 electronic music genres that used to be cool (but aren't any more) | MusicRadar
    http://www.musicradar.com/...-electronic-music-genres-that-used-to-be-cool-but-arent-any-more-639939
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Pokud ste ve Varech na KVIFF tak na poslední chvíli:

    Dneska neplanovane AEROPORT v rámci KVIFF (nahoře) warmup na sobotu!!
    zacatek 22:00

    Akira - SILENT CUT - Honey T
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    tak kdo jste dneska na MFF v Karlových Varech tak povinně do ratini na syntézu ;-)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Království! Musi tu bejt))


    Jahrider a Highlander 2016
    https://www.youtube.com/watch?v=GsskYZWOZkU
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    STANTHA: skvely
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam