• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    DABE: Tak tohle je ovsem skvely!
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    AKISAN: no prave jde o to "hraje" :))
    FALLENGEMINI: tak ale tohle plati o veskery profesionalne nazvuceny dance music ne?)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Muzika na party, na doma nuda? Tak jo, to beru.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    ILL_EEL: to si prave myslis do ty doby, nez na tebe vylezou ty hrozivy suby na velkym zvuku))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    ILL_EEL: vsechno nejak "hraje" na jakykoliv aparature)
    VEX
    VEX --- ---
    neeeeext…

    SUNANDBASS Podcast #51 - Dom & Roland
    https://soundcloud.com/sunandbass/sunandbass-podcast-51-dom-roland
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    jinak nevim, ty vymluvy typu "je to hudba pro velkej system" maj nejakou relevanci pokud jde o dub(step) nebo nejaky deep veci zalozeny na subu, ale zrovna tady je stredu tolik ze to bude hrat na jakykoliv aparature
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    GENERIXX: mozna skoda, treba by se to ustupkama, spolupracema a vokalama dalo poslouchat.))
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    z tych par trackov co som z toho albumu zatial pocul mi to pride ako sounddesignova onania...
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    L4MA: hele jako at si rika kdo chce, co chce...na LiR jsem nikdy nebyl ale tohle je big,) Autor: Wenceslas Carrot? :D
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    AKISAN: V tu chvili mi to tak prislo a moc to na me nezapusobilo, i kdyz to melo ten jejich experimental nadech (bez kteryho bych to asi hodinu nedal).
    Na album se ale samozrejme tesim a je dobre mozny, ze pak budu jineho nazoru:)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    CRUSHEER: tobe to Outer Edges live prislo jako moerni neuro?

    tak to totiz z toho setu vyznelo.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Mám pocit, že to album vystihli samozřejmě nejlépe oni sami, zejména pak tou tučnou větou:

    “It’s called Outer Edges because it’s us exploring the outer edges of what Noisia, the three of us together, is. It’s about the idea that all the songs are little islands that we take to their individual edge… They’re all like expeditions to far sides. That doesn’t mean that it’s everything; it’s just that every song, if it goes in a certain direction, we’ve taken it all the way there. There’s no real concessions – we haven’t been super DJ-friendly or radio-friendly at all. We’ve done no collaborations and hardly any vocals on the album.” – Noisia
    CYBI
    CYBI --- ---
    Let It Roll Open Air 2016 - Noisia Outer Edges
    https://www.youtube.com/watch?v=OhZiZmcZo90
    CMAN
    CMAN --- ---
    Fabio byl fakt skvelej... udelalo to atmosferu nejvetsi vubec...

    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Po trech letech na LIRu.
    Pro me byla stredobodem port stage, kde jsem stravil jako dost mistnich vetsinu casu, ktera samotna by pro me byla duvodem dat za ten festival 1700, kdybych nemel cernou STUFF:D pasku. Idealni pocet lidi, supr atmo mezi nimi, komorni svetla atd, viz tak nak jako psali ostatni. Ctvrtecni Exit se mi libil asi uplne nejvic - Fracture neotrelej a zabavnej (i kdyz nektery z veci co hraje jsou fakt radny kokotiny:), dBridge zase jinak nez v none, tentokrat naprosto nadherne a plynule namixovanej dnb vsech moznejch smeru, starych i novych, Mark System me zas nedostal tolik co ostatni ac to bylo stale nadprumerny a Skepticalovi nemam co vytknout, jako vzdy..
    Patek - Marky me zklamal, nelibila se mi selekce, zvlast v druhy polovine (zbytecny prehanky typicky pro celej LIR), opening show desne dlouha, technicky precizni (kombinace led panelu na stagi, svetel, fireworks a zvukoveho podkladu), obsahove usmevna. Co jsem videl z medschool night me zase nadchnulo, Bop i Anile podavali vybornej vyber z deepu a bavil jsem se kazdou vterinu, i kdyz jsem toho moc neznal narozdil od predchozi noci.
    Na Noisia Outer Edges jsem se tesil dost, protoze oni jsou v my hlave nekde jinde nez jiny neurari, ale moc me to nebavilo, za celou dobu ve me rezonoval asi tak jeden track a to byl jeste k tomu nejakej halftime. Treba to nebylo spatny a me jen posledni dobou neuro (zvlast to moderni) nic nerika (coz je duvod, proc jsem madhouse v main timu nenavstivil snad ani na chvilku).
    Treti den festivalu byl pro me top LSB a hlavne FABIO, velkej dik organizatorum ze ho dali na main, protoze to tam tahlo fakt skvele, jeden z nejlepsich setu festivalu, pral bych si znat ty tracky co hral.. zbytek uz me moc nebavil, ani Lenzman, 3 dny jsou podle me moc na ciste dnb festival, navic na letisti:) mrzi me, ze jsem nevidel snad nikoho z cz supportu, ale nakonec jsem v arealu netravil krom noci moc casu.
    Organizacne bez vytek, technicky a zvukove spicka. Atmosferou proste prumernej megafestak - nic moc zajimavyho. Vyber jidla prumernej.
    Pres to vsechno jsem ale moc rad, ze jsou porad do LIR dramaturgie zarazovana nejaka jmena, co mam rad a tesim se na pristi rok.

    Jo a abych nezapomnel, ten autobus, ktery jezdil po arealu+backstagi rychlosti chuze, byla asi ta nejdebilnejsi vec, co jsem kdy na LIRu videl:D
    DABE
    DABE --- ---
    LKD: podepisuju. Noisia je jeden z mala projektu, ktery si porad drzi urcitou kvalitu. bavi me poslouchat mix inspiraci pralesnim styl vs. high end trendy pocemkamdes (nebo jak to rict). a v tomhle videu dokonce neni robot, co beha a zere auta:)
    Noisia - Collider (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=8Pb-MQCPQsc
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    za pul hodky to smazu
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Zippy

    Zippyshare.com - Noisia-Outer Edges-Paul'sBoutique.rar
    http://www94.zippyshare.com/v/GTmt3AYS/file.html
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Nemuzete mi nekdo to LP linknout do posty? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam