• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    GENERIXX: no nevím na čí to padá hlavu, ono to celkově bylo dost zamotaný...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SYXAO: tipuju, že punk kolem letenek padá na hlavu Crossu, posledních pár měsíců je to dycky průser a řeší se to na poslední chvíli, i když informace jsou daný x měsíců dopředu...
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: aha proto to tam napsal ondra až pár dní před akcí, no je to škoda, on je RM asi taky tak trochu pankáč...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    SYXAO: s tim promem to bylo bohuzel blby z toho duvodu, ze do zakoupeni letenky nebylo mozny nikde Random Movementa psat (ani do udalosti, ani na plakat).
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    jinak k shotgunu:
    málo lidí, barmanky řikaly že první den 500 druhej den bych řekl že ještě slabší....první den na dnb stagei comixák, jeho set celkově super hodně deepovky rovnej dnb, set večera Anita božský! nádherný! zvuk sice hezky čistej, ale potichu a prej to bylo na max... nechápu, zvukaři a lidi kolem zvuku k hovnu postavit tam random člověka z ulice vyjde to na stejno... nebít tam Rade kterej to pak trochu pošteloval tak to mohli zabalit.... techno stage hrála daleko líp ačkoliv zvuk a vybavení tam bylo stejný super set Dash hypnotický techno kolem 125 bpm.... posraný toiky hned asi po dvou hodinách festivalu nechápu jak tohle někdo dokáže nasrat na prkýnko... v celém areálu jeden bar s pivem na výběr ze tří druhů svijany máz,výroční a černý + klasickej red bul stan s vodkou a redbulem. areál strohej tři druhy jídla a neměli havanu.... druhej den ruffhouse, zvuk na dnb super Ráďa to vyladil jak to šlo přišel jsem do areálu, na dnb stagei techno, na rovné stagei zrovna dnb nechápu na dnb stagei eva porating hrála tucky po ní set večera D.resist z vinylů po něm Kali Avaz pak odešly bassy - ticho fail víc jak hodinu dávali zvukaři zvuk dohromady radea poslali do prdele, amatéři, nakonec to zachránil on hned přišel na to co stím je, nasranej Ruffhouse nikdo z produkce si ho nevšímal, strašně se nudil, žádnej runner nic, nevím kdo se o něj měl celej výkend starat volnej průběh asi ne nejspíš někdo z produkce festivalu kdo ví....???, nakonec vystoupil po tom co dal rade zvuk trochu do kupy že to aspoň hrálo, zvuk zprasenej nedalo se to poslouchat ruffhouse hraje bez odposlechů do červenejch strefuje se do zpožděnýho zvuku míchá za těhle podmínek dobře, hraje supr věci temnej autonomic, jungle, amenovky, pár starších věcí moc neznám ale bohužel zvuk v píči nikdo to neřeší ráďa nasranej jako vystupující tam supluje práci stage manažera zvukaře atd...Dost jsem litoval Morise jako pořadatele jak se mu to všechno sype, snažil se ale vše řešit, nezamlk se v chatce jako jakýsi jahmamrd...druhej den i průser na technu odešel zesilovač.... ticho výměna....nechápu 11. ročník ale tomuhle nerozumím minulé ročníky vždy super...asi se to snažil ořezat co to šlo aby moc neprovařil nejspíš byly malý předprodeje kdo ví... jinak přes den super vyhnívačka u vody, krásný panorámata ;-) kristýna je perfektní lokace pro takovejhle festík, zvlášť když vyjde počasí a je tam plno známejch....
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    KYN: jo byl, se divím že ti to štěpán neřekl, já to věděl už měsíc dopředu...? ono to bylo dost blbě zpromovaný...
    KYN
    KYN --- ---
    SYXAO: Coze? On byl Random Movement v Crossu? Dopr...
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    Carnaval - DJ Patife Remix
    https://www.youtube.com/watch?v=J0rbN-P9Pzg


    WTF??? Cross, 7 hodin liquidního štěstí, djové o kterých jsem do včerejška ani neslyšel, dj Chap a jeho hodinovej strictly samba & bass set, amík Mike "zrzek" Richards aka Random Movement koncert na dva technicse a dva 10" control vinyly a jedno jablko = liquid/deep/ jungle jízda, nechápu, nerozumím čeho jsem byl svědkem........... tak takhle nějak to vypadá když si Bassdrive radio udělá aftrparty na třetí stagei v crossu přesně tam kde vždycky visely bundy.... možná že mejdan roku.....?

    Drumagick-Easy Boom
    https://www.youtube.com/watch?v=4mXuk5kJEHM
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    nevim mozna v sobotu. ja tam byl jen v patek.
    KYN
    KYN --- ---
    VON_GILOTINE: Jo, diky. Ja furt koukal na dnb stage a nedavalo mi to smysl. Ty ambienty teda jely na ktery sejdzi?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KYN: na headless horsemana.
    KYN
    KYN --- ---
    VON_GILOTINE: Proc jsi tam ty vubec jezdil? (Uprimne me zajima)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ad patek
    bylo to fajn, ale nezahrat ani jednu neintousskou vec v pul sesty rano povazuju za tyrani publika. ne kazdej je tak high a mellow aby si furt plaval v abstraktnich vizich basovy nezavislosti. aspon jeden kopak bylo neco co mi znelo posledni hodinu zlomeny stage v hlave. nic.
    doba se zmenila.
    inkompatibilita roste
    VEX
    VEX --- ---
    Shotgun super, dramy dobrý, techýnko mnam mnam, annita nejlepší set co sem slyšel za poslední víc než rok, dik.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    SOLDIK: :) treba bude
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MARIHAI: Nevim, ve zpravach to nebylo :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    SOLDIK: Kdyz chodi s hvezdou ordinace
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Ivanka v nejakym filmu na prime ted za gramcema? Nemam vlci mhu?
    SHMIDOO
    SHMIDOO --- ---
    AKISAN: tvl to musim justina zprcat jak mi dojebal grafiku :D
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: kdys to psal jsme vsichni pochopili... :o))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam