• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    AKISAN: na LiRu byl pro me jeho set popravde nejvetsim zklamanim, a to jsem se na nej fakt tesil. za me fakt otresna selekce na ten set time. Fabio si ve stejnym slotu o den pozdeji vytrel s Markym i celou jeho show prdel. takze sorry, ale proste ne-e.

    AKISAN: od agenta bylo jasne receno, ze se nikde v psany podobe nesmi Random Movement objevit, dokud nebude vse zaplaceno. vic uz bych to tu nerozebiral))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: tak!
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: Dj Chap + Level 2 = Alibi
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    TUBUS: no a? Takze ti, co neposlouchaj pravidelne Bassdrive a nesledujou, tak maj smulu? Ja to vedel mesic dopredu od sykyho a fallena ale ja sem taky vedel, ze nemuzu.... Tady neni co resit dal...proste party se supr hudbou v supr klubu s odflaknutym promem....a ty letenky neberu, kor kdyz pisete ze na Bassdrive to viselo ....kdyz se chce tak se chce hmmm ;)

    Ad DJ Chap souhlas...myslim ze on je i ALIBI a to sou pecky!
    SYXAO: + Jam Thieves, Andrezz a dalsi...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FALLENGEMINI: prosim te, si chytrej kluk, tak uz nikdy nepis, ze Marky presedlal na stadionovou selekci....dokonce i na tom liru, kde varil treba 8000 lidi, tak hral veci, co hraje normalne akorat jich hral vic a min soulful ;)
    TUBUS
    TUBUS --- ---
    Kdybyste aspoň občas jeli Bassdrive, tak tam to viselo na homepage přes měsíc, včetně avizovaného RM. O pozvánkách v show Blofelda a dalších ani nemluvim )
    Navíc bylo dost pravděpodobný, že bude live stream, což se nakonec v pátek i v sobotu potvrdilo :D
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: Chapu a pisu si. Nicmene na plakatu je RM o dost zajimavejsi jmeno. Doufam ze jeste bude.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    ještě na jeden moment jsem si vzpoměl když dával RM svůj poslední track Spread Love kterej celej odzpíval do mikrofonu a jo RM umí i zpívat
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    a tady jedno video ze včerejška pro představu omluvte sníženou kvalitu zvuku, mělo by jít spustit i těm co nemají fb
    https://www.facebook.com/petr.s.sykora/videos/10207696655240092/
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SYXAO: jinak teda já na ten shotgun koukám z toho zlomenýho hlediska, ale určetě mezi těma co hráli tucky tam bylo taky plno dobrejch vystoupení, já jen aby nedošlo k mýlce...
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: ještě Dash
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI:
    KYN:
    tak jako po včerejšku jsem zjistil že Marky si v brazílii vychoval slušnej zástup následovníků (s.p.y, chap, level2, nitri), a když jsem koukal na Chapa tak jsem v něm viděl markyho před cca 10-15ti lety myslím že ten nám ještě ukáže!

    BTW. prosím a teď ještě Patifeho a Clevelanda Watkise ;-)
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VON_GILOTINE: Asi jako hybris american :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    neni btk taky brazilec?
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: no joke, myslim to vazne. vzhledem k tomu, jak ted Marky presedlal na stadionovou selekci, jsou lidi jako Chap, Level 2 nebo treba i Nitri mnohem zajimavejsi.
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: Dobrej nedelni joke :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    bottom line je ten, ze jste meli vsichni prijit uz jenom kvuli Chapovi, protoze kdyz nepocitam Markyho, tak tu brazilskyho DJe vidite jednou za 5 let :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: + Commix!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SYXAO: blbe zpromovany je slaby slovo...takovy jmena a takovy nepromo a jeste v tak supr klubu. Skoda no.

    Ad Shortgun: takze to chapu spravne, ze celej fest zachranili Anita, D-Resist a Rade? ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam