• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    L4MA
    L4MA --- ---
    SOLDIK: vyjimecne doslova.

    VEX: presne, hledej vdek u uhrovitejch noliferu, kterejm nevoni ipod set, ani intimni atmosfera v kavarne...
    VEX
    VEX --- ---
    L4MA: Za hranicema se to dělá už léta a nikdo se tomu nepodivuje. Jen vám, zaprděnejm hejtrům tady na nyxu to neni po chuti.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    L4MA: breaking the boundaries neasi
    L4MA
    L4MA --- ---
    NEIGHBOUR: nereknes nam nakou legracku stran toho pustenyho setu? :)
    NEIGHBOUR
    NEIGHBOUR --- ---
    Dnes Kolbenova 42
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---


    Spotify Web Player - Rhythm of Life - Rido
    https://play.spotify.com/album/3bg6jHoV74Yr9FKLB7c4hR
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    FALLENGEMINI: jo ta přehulenost zvuku mě tam taky sere
    KYN
    KYN --- ---
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    tady je pohromadě všechno co je zatim venku z Ridova LP. Nevim jestli to je úplnej tracklist

    Rido - Rhythm Of Life LP
    https://soundcloud.com/blackoutmusicnl/sets/rido-rhythm-of-life-lp
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SYXAO: mi uz 3-4roky taky ne, je to proste pryc no.
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    FALLENGEMINI: tak co vím tak stím RM to bylo ještě trochu jinak....
    jinank teda mike avizoval, že bude hrát hodinu nakonec se ale cítil na dvě hoďky což už samo o sobě byl vin vin, a cross semu moc líbil stejně jako Fabiovi a ostatním klukům z bassdrive a to že to bylo vlasně v tý bejvalý šatně ve vysledku vůbec nevadilo spíš naopak, a ten prostor se mi tam fakt líbí je takovej intimní, oproti oboum hlavním podiům mi to tam příde takový přívětivější imo super místo pro chillout by to bylo dokázal bych si tam představit hrát nějaký broken beaty a podobný záležitosti.

    VON_GILOTINE: asi tak že mě už dávno netankuje že tady hraje každý dva měsíce Eda s Opticalem

    jo a klukům z liquid dnb crew děkuju za to že nám sem celej rok vozej nový neokoukaný jména a takovýhle klenoty jak RM bezesporu je

    teď u jen slyšet Patife & Cleveland Watkis a pak můžu s klidem odejít do důchodu ;-)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    KYN: mi je to úplně jedno,sry
    KYN
    KYN --- ---
    VON_GILOTINE: Nedavej Random Movementa do prispevku o tom jak se tu opakujou jmena a jak vsichni hrajou dokola to samy. Vypada to pak, ze vubec nevis.
    VEX
    VEX --- ---
    VON_GILOTINE: Ne každej trénoval v mládí jak ty:D
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    na vse ostatni jsou tu spunty, treba do usi.

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: HAHAHAH))) zabil jak phán)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    a vsechny furt bolej usi jak je vsude vsechno nahlas!

    tech pet let s limiterem v roxy na vas, nevdecnici.
    RONDO
    RONDO --- ---
    To nám byl čert dlužnej, toho RM v Crossu! Doteď taková pohoda všechno a najednou je scéna v prdeli.
    L4MA
    L4MA --- ---
    FALLENGEMINI: mimochodem musim rict, ze na Cooha byl po letech zas uplne v pohode...
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    L4MA: ja osobne teda dolni stage v crossu beru pres vrsek vsema deseti. vrsek je na 9 z 10 akci akvarko, kam dobrovolne nevlezu, nehlede na to, ze je tam standardne prehulenej zvuk. ale dobra, beru. stejne si ale myslim, ze pokud mas Random Movementa rad, tak to byl no-brainer a i ta treti stage by te naplnila blahem. co uz))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam