• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    KYN
    KYN --- ---
    Dám to i sem. Údajně potvrzenej Jahrider :)

    Marihuanu pěstoval muž z Havlíčkova Brodu na poli. Skončil ve vězení - Havlíčkobrodský deník
    http://havlickobrodsky.denik.cz/...al-muz-z-havlickova-brodu-na-poli-skoncil-ve-vezeni-20161019.html
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    KYN: cílem mělo být vyvolat pocit že sis lízl ty před tím nežs to čet :)
    KYN
    KYN --- ---
    MARIHAI: Jak to pises... Mam pocit, ze sis tam taky trochu lizl ;)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VON_GILOTINE: "kundafixhitlerbabis 2D" je strop! ))))))
    FALLENGEMINI: potvrzuju a je to casto.... musi se to kolikrat fakt vyhrotit aby se ten crowd dostal do jednotnyho mraveniste.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: nebylo....
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VON_GILOTINE: hele dedku, asi bys mel nekdy jit kalit se mnou :o))
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Je pozde davam si drink a dovolim si vzpominku. Jedno z nejuletovejsich hrani jsem zazil v Kladne na openairu vedle nejakyho skladu s plynovejma bombama (zdravim mystifa). Myslim ze tam tenkrat byla snad vetsina lidi na tripu (krome me). Hral jsem nejak za svitani a hral jsem bozsky :) naprosto neskutecne ten set vychazel, kombinace desek ktery jsem tam hral poprvy a vychazely krasne na sestnactky harmonicky i gradacema vsechno. Oproti normalni dnb kalbe kde se piska a pokrikuje byli lidi uplne ticho a totalne soustredeny. Nekdy v pulce setu mi nejak doslo ze nad tim absolutne nemam kontrolu a ze staci se tim jen nechat vist a moc se tomu nemotat do cesty a s roztresenejma rukama sem se snazil to naplnit. Myslim ze lip sem nikdy nehral. Tolik k drogam a vibe :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VON_GILOTINE: Nekdy se ten vibe podari nekdy ne. Nejmin to vnimaj vysmazenci v publiku a v backstagi :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SOLDIK: nope, to nepisu.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VON_GILOTINE: je to jak pises, zacalo se fetovat az minuly tyden.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    VON_GILOTINE: to s tim "lidi jsou sestreleny tak, ze je kazdej na jiny vlne, ktera nekoresponduje s hudbou" je dost vystizny, pod to bych se podepsal.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    wall of text, enjoy.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prijdu si teda takle v patek pred deseti dni do roxy ze teda ten ed rush hej, mrkneme se a zkontrolujeme jestli teda uz je to dead nebo vo co gou.
    uz pred vchodem jsem pochopil ze nejsem na in da bush nebo co by si to muj chorej mozek mohl ve svy leptokracii myslet, nybrz na updateovany verzi menem imagination warmup coz se projevuje napriklad tim ze ve fronte na vstup maj lidi snurkaty batuzky imagination a tak tak ze jsem nezahledl kerku let it roll. k tomu zjevne ruku v ruce patri dopijeni levnyho rumu s kolou nebo levny vodky s dzusem, to by asi slo, to obcas delal v detstvi kazdej.
    vlezu dovnitr. je to nahlas. to je dobre. aka slysim to az ke vchodu, satne. lidi jsou pred satnou trochu hrr, ale toho ze jsou vsichni na emku a frku si definitivne dopovsimnu az pozdeji. zeitgeist. proste tak to je. a obzvlast zjevne, jak mi bylo vysvetleno v let it roll crowdu. proste pumping fists a zornice. je to fakt debilne znat na fidgetingu celyho crowdu. mizi jakakoliv schopnost sladit se na jednu vlnu, terba na tu hudbu co hraje, ze, a poslat tam nakej build up a řev a rewind, třeba. proste se ted nahodne chodi po partickach dopredu, chvilku se hrozne hrozí, jakože to cejtim, ale pak zas musim jit delat neco nekam jinyho ze, takze ten crowd proste nefunguje. je to rozbityzevnitr, pritom by to na oko melo fungovat ze. ne, nefunguje. ale to je jedno, pokud je tohle dnes standard se kterym jsou vsichni spokojeni, tak at to tak je a ma stiznost na to je v miniaturni mensine, ktera bezvyznamnou jest. soude dle celisti a podivnych pohybu a presunu se lide bavili, takze kdo jsem ja abych jim rikal ze to muze byt lepsi. ed rush hral prvni pulku setu hodne ten novy sound, pro me trochu nezvyk, ale vlastne je to zajimavy v necem, v cem, se nebudu rozepisovat, nikoho to nezajima, co je, ale horsi, jsou jina fakta. inu zvuk no. takze jsme si to tak nak jemne trsajice priobesli cele, obe strany, balkon, za zvukarem, pred zvukarem, uprostred, vepredu, po strane, na podiu, no a co, a co, inu..tak nejak jako dobry, ze, vysky dobry, neurvany, vykresleny, stredy taky fajn, dobry, vykresleny aj, ale hmm, no to by asi melo stacit ze, po nejake dobe, si clovek zacne rikat, asi je to temi novymi deskami, novou produkci, no a pak zahraje ed rush chubrub a najednou se to sesype jak domecek z karet no, proste, obcas mozna tam trocuh basa byla, ale subbasa nikde ani omylem, fkat nasrat, jakoze tim padem jsme nebyli dnb, ale jen na drum and. no tak to bylo holt takle nastaveny, na tom supersystemu drahym, krasnym, jiste to steloval nekdo od tej firmy, no..skoda no. teda aspon pro ten vecer, urcite to tam jindy hraje i s basama ze, no ale tak co uz, to by mozna nak slo, ja nevim no, asi jo, ale co bylo vyrazne horsi, ten zvuk byl proste kundafixhitlerbabis 2D, proste tam nedochazelo k zadnemu rolovacimu efektu, zadny valivosti, zadny takovy, proste dva-dé obrázky, takze kdyz se privalil chubrub, tak jste tak stali a rikali si hmm, tak to je fakt smutny no. ten track proste nevali, muj companion ve zbrani, rovnez harcovnik parketu sluzebne 15+, zhodnotil, ze to nak nema v sobe onen funk, inu, tezko by ho to mit mohlo, kdyz na dvourozmernem zvuku funk efekt vytvorit nejde. nebo ja nevim jak to zmetaforovat, jestli tam byl nekde limiter, nebo vo co tady go, ale proste, kdyz pustis desku co ti ma mlatit hlavou i telem o zem a ona jen tak posila takovy 2d ctverce kolem tvejch usi..no smutek no..libilo se mi, ze tam kolem a kolem chodil vysypanej samer issa, tvaril se ne uplne stastne a vypadal vlastne dost sam, doufal jsem ze da se mnou selfie (viz jeho posledni video) ale nedal, cucal drinciky a vypadal ztracene..videoprojekce o hovne, ale tak o tom to neni ze. po skonceni ed rushe, ktery nedal ani jeden rewind a veci co ten zvuk trochu premohly a naznacily velkokvalitu zahral tak pet sedm, zacala hrat snookey, nebylo to zly, ale na tom zvuku nemelo cenu to poslouchat, o tom, ze vas pak uz nebavi nechat do sebe furt vrazet nebo tak, je mi jasny, co si ctenar rika, ses stara pica hackene, fnukas, dycky to bylo stejny, inu ne, nebylo, stejny si to pamatuju dycky jenom v brne, coz bylo frkem, za tech patnact let jsem v roxy neco odtancoval, zazil hordy cizincu a jinejch nahodnejch, ale dycky slo nak najit lokace, tam si drzet svoje misto, tancovat nebo tak, ale tady proste ta rozstrelenost zajmu a pohybu prestala davat smysl, jak rikam, je to zjevne dnes standard, takze to mladejm nevadi, why not, jediny co jsem fakt rad je, ze jsem tam nesel na toho andyho c. to musely bejt priserne vyhozeny prachy za pet hodin 2d zvuku bez basy. secteno podrtzeno, jednoduchy, do roxy na party nechodit, smutnej zvuk. nepomuze ani se nalejt, ani se zhulit, mozna pomuze se vyndat, ale me by nepomohlo ani to, jen bych byl jeste smutnejsi nebo dal ragequit. namisto ragesquirt. musim ed rushovi nechat jednu vec, nesral se s tim, sel do tech lidi tvrde a nekompromisne, v jinym soundu by to vyniklo=ocenil bych to vic, ale proste fkat nehral picoviny a ty lidi solil. proste je cas si priznat ze uz je vsechno jinak, zajit si obcas na oldskool dnb party a s klidem se otocit zady a jit si po svym, oteze uz prevzala nova generace. ty prvni tri roky co sem do roxy chodil fakt rad uz mi nic nesebere. jo a jako tresnicka na dortu, fakt nas rozesmal ten lustr z ikey ve foyer roxy. lol.

    ps. az mi tu zas nakej vykurznalec bude tvrdit ze se smazilo furt vzdycky stejne tak ho dopredu posilam doprdele, ty vlny jsou vnimatelny, dealeri potvrdi.
    KAMCZA
    KAMCZA --- ---
    A tohle už jste viděli :)



    Praha není jenom most a hrad
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hehe, kdepak, vidis, jak to funguje, uz vis sam, kolik dam hehe.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    VON_GILOTINE: zapomels napsat "dam ti dve kila" :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    docela fajn deska, bych asi chtel
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    tenkrat dosluhujici clayton prohrava zbytek penez, barcode prechazi pod Donnyho, RH RR TOV pomalu dosluhuji, RH pozdeji prechazi pod Cold Fusion... i tak se nevyplai prachy za releasy atd atd atd... hodne nasranych producentu, nekterym Clayton vyhrozuje znicenim...raiden, tech itch... k tomu konflictu 2005. byl to vysneny repress dvou hitovek a mala zachrana,... bilizilo se 20 RH atd atd. nic vic za tim neni. netusim co ma tajnyho akira v rukavu, vsechno uz bylo receno.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: prave te dostal Soldik.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    L4MA:

    Konflict - Messiah / Beckoning at Discogs
    https://www.discogs.com/Konflict-Messiah-Beckoning/master/9198
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam