• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    nejsem si jist zda to jeste nekoho pritahne. jmeno je to imo jiz mirne zaprasene [prach].
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    OGLOKOOG: to, ze tam bude Receptor, se, pokud vim, domluvilo az par tydnu pred akci. od zacatku byl v nazvu udalosti A.M.C. dal uz z predchozich zkusenosti (respektive pokusu Receptora sem dostat) vime, ze je to dost risk, stavet jen na nem a tyden pred akci zjistit, ze viza nebudou a hlavni hvezda nebude. a tresnickou na dortu bude fakt, ze ho tady pravdepodobne nikdo jeste nevidel/neslysel hrat (mimo zaznamu na youtubu).
    SHARNY
    SHARNY --- ---
    OGLOKOOG: Zajdi na set a v půl druhý šťastně v posteli, ideálka ne? :)
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    Good news, everyone!

    Qo & Computerartist - Get Down [Hoofbeats Music]
    https://www.youtube.com/watch?v=MBd3dUxiVyE
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    VIXLE: jestli myslíme stejnýho dědu tak ten bejvá v crossu docela často
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    OGLOKOOG: to viš, jen je uplně poprvý v evropě a je to celkem peklo ho sem dostat (zkoušela jsem to sama před dvěma lety), takže ho dáme pěkně před večerníčkem ať si může plebs užít svoji stár, co tu nejmíň tři tejdny neuviděj! /facepalm
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    Hlavně že (pravděpodobně) kvůli tomuhle agentura zrušila AMCho v Brně ("accidental overbooking"). To je fakt Receptor tak malá hvězda, že je potřeba tam pro sichr vrazit ještě jeho?
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    Receptor má asi brzo večerku, jinak si tuhle kreaci neumím vysvětlit...
    KYN
    KYN --- ---
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Ad ta hlasitost, pro mejdan jsme jí trochu upravili.)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Původně rozepsaný delší text se mi nepodařilo odeslat, tak stručně. Opticalův set byl skvělej, už jsem ani nedoufal, že se kdy dočkám autentickýho Virus setu, jako kdysi a ejhle. Syncopixe jsem bohužel nestihnul, ale prý to byla paráda. Oba hosti z Crossu úplně nadšený a i z oldskool večera. Publikum tentokrát jiné, ono to bude asi vždy i závislé na konkrétním lineupu, mi přijde, v půl jedné fronta na šatnu přes dvě schodiště. Příště už snad zase s VJs, tentokrát nemohli, tak jsme to alespoň doháněli intimnější atmosférou ve Virus barvách, mlhou a strobáčema, na které si pár krát lidi stěžovali, že nejsou. Náš set ráno mi tentokrát moc neseděl, asi to bylo i trochu způsobené nešťastně zapojeným dj gearem, kdy jsem měl prostě instinktivní potřebu sahat na deck, který zrovna nehrál. Každopádně, zahrát Stalking you on MySpace, mladým, bylo zábavné.

    Jsem rád, že se odlišení dnb stagí líbilo, budu s tím nápadem nadále pracovat.

    Díky všem, kteří dorazili a těším se na příště, hudebně to bude o dost jiné.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    to me nikdo nepoznal?
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    L4MA: ten deda byl bozi, jsem uplne zapomel! the nine probehlo.
    L4MA
    L4MA --- ---
    KYN: sakra, Nitrouse sem myslel samozrejme, kaju se. :)
    KYN
    KYN --- ---
    L4MA: byl 2K & Nitrous, legendární Nitropank. Měl sem možnost je slyšet jednou po jejich reunionu a taky strčili do kapsy všechny ostatní z toho večera, takže asi nic výjimečnýho.
    L4MA
    L4MA --- ---
    no, to se to zase jednou vydarilo...
    v pul 12 byl parket temer prazdnej a za zvuku 2k & Swega, jez byly tentokrat pro me asi hlavni mistri vecera, to roztacel dedula, 60-70 let, jak kdyby nebylo zadny zejtra. pomyslel jsem si, ze tohle je teda pravej oldskooler, kterej mel urcite v dobe, kdy vyslo Pulp Fiction, uz dve vnoucata. :D
    Optical zahral opravdu "vsechno", chybela snad jen The Nine. prislo mi, ze selekce mela jasne navrch nad michanim, ale ve vymezenym case se krome par vhodnejch remixu ani na track neodchylil od nastaveny hranice. o to vic po tom dostal clovek ranu do zaludku, kdyz behem pridavkovy ctvrthodinky vysypal z rukavu par necro megahoven, jejichz hlasitost asi trojnasobne presahovala celkovej patecni prumer.
    lidi nebylo v crosu obecne nijak moc, ale na Opticala se parket zaplnil lidma turistama do takovy miry, ze jsem se musel v ramci zachovani dusevni pohody na pul hodiny vzdalit. co se ceskejch navstevniku tyce, prijde mi, ze v crossu toho vecera nebyl zadnej kid ani swagger, jen srdcari. :)
    Theya na dolni me moc bavila, i kdyz zli jazykove tvrdili, ze si vsechny tracky stahla vecer pred tim. :)
    chvalit M4yu a Rudu je samozrejme noseni drivi do lesa, sov do Athen atd.. snad jen, ze selekce byla pestrejsi nez kdy jindy, z myho pohledu dost rarit a tracku, co se hrajou opravdu zridka a jeste v pul 5 solidne plno...

    nezbejva nez podekovat, a zacit strihat novej metr do nadchazejici Wormhole™.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Tjn, ten napad s liquidem byl vytecnej! :) Syncopix supr a Optical taky.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    VON_GILOTINE: ta hlasitost byla vice nez prijemna, vetsinou kvuli tomu radsi postavam vzadu ale tentokrat to bylo fakt v pohode. pred Opticalem to jeste klasicky rvalo, tak jsem radsi byl dole a hlasim ze tam taky super. Syncopixe jsem teda stih jen konec, ale pred i po me to tam bavilo vic nez support nahore.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    hlasim ze optical vcera moc fajn. fakt hral hodinu a pul jenom old veci a pak si pridal ctvrthodinku novejch realasu, ale zakoncil we want your soul. takze nic mu nezazlivam. quadrant 6 vip mix, sonar vip, vsseeechno co znas, you name it, a ty remixy bad company do toho pasovaly uplne v pohode.
    zvuk byl nak potisejc nez normalne, takze vsichni co dycky QQ ze je to v crossu moc nahlas by byli spokojeni.
    na dolni stage jsem to nestih nak za tech sest hodin.
    LORENZO
    LORENZO --- ---
    DNES CROSS CLUB - DNB LAHŮDKA
    https://www.facebook.com/events/661963587283961/

    LINEUP:

    Wormhole mainstage (97 - 2007 dnb):
    21:30 - 24:00 Nitropank
    24:00 - 01:00 Koogi
    01:00 - 02:30 OPTICAL (UK) - 20 years of Optical album tour
    02:30 - 07:00 M4Y4 & Rudeboy

    2nd stage (Liquid funk):
    22:00 - 00:30 Duo Blondynos - Rudeboy & M4Y4
    00:30 - 02:00 Theya
    02:00 - 03:30 SYNCOPIX (DE) in special oldskool liquid funk set
    03:30 - 05:00 Bano

    Vstup 120,- CZK do 21:30 poté 180,- CZK
    Entry 120,- CZK till 21:30 and 180,- CZK after
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam