• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: diablo by te bavilo. nechces zacit? :)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: sorry, už jsem se ptala. O žádný kameře nikdo neví a mobilový videa neberu jako kvalitní záznam whatsoever...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Tak to dobre dopadlo a to neparim Diablo)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    GENERIXX: To nemuzes vedet! :p
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: to ze je nahrany audio jsem se nahodou dozvedela az vcera. Nemela jsem o tom v dobe meho prvniho prispevku ani poneti. Ale ani pote, co jsem se to dozvedela jsem se s touhle informaci nijak nehrnula ven, protoze verejne to nebude.
    SOLDIK: Nebude.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    Pocitam ze zitra bude i video ze skryte kamery :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    no vidite, je to nahrany....thank me later)))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Navíc to, že jsem něčeho součástí neznamená, že to mám automaticky zadarmo. Když makáš jako pingl, taky v tý restauraci nejíš zadarmo, ale maximálně se slevou. Když makáš na krámě, tak to samý.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: sice jsem součástí toho projektu, ale nemám na starosti natáčení ani na to nemám techniku a neumím to obsluhovat. Tak jako tak bych musela zaplatit. Pořadatelem není DnB portal, nýbrž Cross+já.

    A sice jsem to nechtěla řikat, páč veřejný to nebude, ale audio nahraný máme.
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: A v čem je problém, že ten, komu se mělo za práci platit, je zároveň pořadatel?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Takze se to nenahravalo pac rozpocet byl nasponovanej ale ten komu by se melo platit za to video to vlastne poradal a nenahralo se to?

    Sorry, jestli sem se ztratil v prekladu)))
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    GENERIXX: :D a ještě jsem ti k tomu navíc upíjel rum co?
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MEDAN: styď se ty, za to tvoje "když nebude guest, zůstanu doma hrát Diablo!";)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    Nelo styď se!
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    GENERIXX: každopádně by ses měla aspoň trošku stydět že si to nenahrála .)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    GENERIXX: Diky, to uz asi stacilo
    RONDO
    RONDO --- ---
    GENERIXX: to neni argument ale zmínka o tom raidenově setu mi hned zvedla náladu :D big up
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: ty je ze me furt tahas, snazis se abych se citila provinile, ze jsme to nenahrali, tak ti udavam duvody, proc se tak necitim ;) Mas nahranyho Raidena tak soupej nohama ;)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    GENERIXX: Tolik vymluv, ale tolik! :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: kazdou hodinu a pul se prepojoval celej stul, nechtelo se mi tam s tim jakkoliv sasit a nebylo potreba se tim zabyvat. Nenahravam si bezne vsechny mejdany a Gridlokovy sety jsou vsude mozne. Proste jsme to tentokrat nenahrali ani na video ani na mp3, sestimsmir :-P ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam