• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VEX
    VEX --- ---
    M4Y4: Ne, nenapsal jsi, že se tu nic neděje. Napsal jsi, že jsou tu akce bez obsahu (ať už to znamená cokoli). Ta akce je svátek pro nás všechny, co milujem starší zvuk producentů, který nás k tý muzice přivedli, a těšíme se taky. Akorát jsi prostě napsal, že ostatní akce stojej za prd. S tím prostě nemůžu souhlasit, sorry jako.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VEX: Bohužel, stěží lze ignorovat x warmup akcí, Darkshire, kterej kopíruje jiný úspěšný koncept (breaking the boundaries, s DnB, again) atd. Nikde jsem nenapsal, že se tu jinak nic neděje nebo snad ano? Nebýt Crossu, který je funkční platformou pro zajímavý projekty, tak tu jinak pojede naplno korporátní model a asi je nám jasné, kde bychom byli. Možná jsem to nenapsal dost jasně, ale pro mě je duben/květen malej hudební svátek, na kterej se těším neb takovou koncentraci skvělých jmen/nocí, během 2 měsíců, tu snad ani nepamatuju.
    VEX
    VEX --- ---
    KYN: Mně pořád někdo dolejvá:D
    KYN
    KYN --- ---
    Prostě je lepší vidět tu sklenici poloplnou, viď

    VEX
    VEX --- ---
    M4Y4: Možná žiju v bublině, ale podle toho, co se ke mě dostává za události, vypadá situace víc než přívětivě. Chápu, že když má člověk facebook, snadno nabyde dojmu, že to stojí za srarou bačkoru, protože mu tam pořád někdo vnucuje eventy, který ho nezajímaj.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VEX: Já reagoval na to, co se v Praze obecně děje.
    VEX
    VEX --- ---
    M4Y4: To jo no, už mě ty imperialistic night, drumstation, vpx a liquid flights bez obsahu sraly.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    PECIK: uvidime...druhou cast moc realne nevidim, respektive mozna u Marka to tak bude, u Barta ne-e))
    PECIK
    PECIK --- ---
    cool...stejne to nestalo za moc, jakmile se nechali upsat RAMu...muj predpoklad je, ze ted zacnou vydavat sracky kazdy sam...(na RAMu samozrejme)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    DJ_RUDEBOY: abych nevyšel ze cviku
    DJ_RUDEBOY
    DJ_RUDEBOY --- ---
    M4Y4: Co prudis
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    MEDAN: To je subjektivní. Já se na tyto dva měsíce fakt těším, konečně zase obsah zvítězí nad formou, alespoň na chvíli.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    M4Y4: tak oni nemaji konkurenci i kdyby bylo vsude neco dalsiho ne? :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Pokud všechno vyjde, tak drumandbassový večery, v dubnu a v květnu, v Crossu, nebudou mít konkurenci. Jsem moc rád, že tu takovej prostor máme.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    se stavim asi pro podpisy na desky u Trace...mam jich docela dost.
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    M4Y4: Vicious Circle, aaaaach
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SOLDIK: vem si imodium a budes v pohode))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: krásnenSie
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam