• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny

    DISKOFILŮM VSTUP ZAKÁZÁN / 2024: ZBYLI JEN DISKOFILOVÉ A DŮCHODCI

    EMOTIKONY / PHUN WORDS

    I Klute to ví: "Never trust a white man with dreads"

    2014 motto: never trust a dj that doesn't use headphones...

    rozbalit záhlaví
    KYN
    KYN --- ---
    MEDAN: Tak čekáme na výsledky :)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    KYN: to je divný jak tu nikdo neprudí co? :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: ja sem prudil? Ja jen ze zase stekas a nezaslouzim si to....

    Just sayin
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KYN:
    KYN
    KYN --- ---
    Ok, popojedem. Pojďme prudit do Dnb Awards!
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    GENERIXX: a klidne si o me myslete buhvico, ale nikdy nebudu lhat jen proto abych se v ocich nekoho druhyho mirne vylepsila...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: ano, mrtvy to je par let. Procpak asi? Urcite za to muzeme my nebo nami najati lide, to je jasny jak facka kazdymu nyxakovi... Sme totiz flakaci a zasadne se snazime svalovat vinu za sve neuspechy na druhe, tim jsme obecne znami preci...

    My nekolik mesicu nespime a vydali jsme se ze vsech prostredku aby to bylo co nejdrive, ale vy tu umite bez spetky zamysleni jen prudit... Ale to, ze z nasi strany to urychlit jiz vice nejde je zjevne nad kognitivni schopnosti zdejsiho prispevatelstva. Neminim to tu dal rozebirat verejne, protoze to tu stejne nikoho netrkne a zase budeme jen za ty spatny.

    Tak znova, pomalu a naposledy - na druhe nic nehazim, jen jsem psala jak to realne je... Kdo to ani ted nechape, nemam mu asi uz co dal rici.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: místo (ne)vysvetlovani bych radsi udelal maximum proto, aby to tam co nejmensi dobu vypadalo jako v klinicky smrti..... protoze ten comeback pak uz nemusi probehnout a lidi "mimo nyx" kteri tam chodili cely to roky to taky nebude zajimat.... a uz je to tam mrtvy dost dlouho.

    Nebo kdyz se ted nic treba x mesicu nestane a chcipne to uplne, tak se to zase bude hazet na druhy?

    just sayin...

    MEDAN
    MEDAN --- ---
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MEDAN + MEDAN: :*
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    GENERIXX: :D promiň, že mě to vůbec nezajímá a nenapsal jsem ti.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: Vsak jsem psala, ze koho to teda zajima, ma mi napsat.
    L4MA
    L4MA --- ---
    GENERIXX: ja do toho kopat nechci, ale zajimalo by me to dost...
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    M4Y4, MEDAN, KYN: to jsem si myslela. Ani jeden jste se neozval, takze vas to zajimalo asi jen natolik, aby jste si tady z toho udelali senzaci a meli si do ceho kopnout. Bravo.
    LYRE
    LYRE --- ---
    vedel by nekdo, co je to prvni za track? diky
    Instagram
    https://www.instagram.com/p/BMJfTKghxU5/
    KYN
    KYN --- ---
    :D já se předchozí diskuze neúčastnil.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    A abychom se vrátili k topicu diskuze:

    Police break up 'fully-fledged' Tube train rave with MC and sound system on Bakerloo line | London Evening Standard
    http://www.standard.co.uk/...tube-train-rave-with-mc-and-sound-system-on-bakerloo-line-a3512766.html
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    KYN, M4Y4, MEDAN: jasně, zrovna vy tři trollové to určitě chcete opravdu vědět. To jste v předchozí diskuzi jasně prokázali... Kdo chce, tak PM.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    GENERIXX: sem s tím!
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    GENERIXX: tell me, please!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam