• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: jo to prej byl silenej set.....to rikali vsichni...ale pak tam byl tusim na moje tricetiny misto Fabia (ten mi stale unika jako jedinej, takze kdyby ste mi chtel nekdo udelat velkou radost, tak s tim bych si moc rad zahral at to mam komplet, dekuju) a zahral fakt supr! Ale souhlas ze brambory sazi/sazel casto)))) ale Fabio to michal vzdycky jako house a fajn!
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    AKISAN: Já mám teda Ridera vždycky spojenýho s bramborama. A to dokonce v oficiálních mixech (Prototype Years, The Harder They come atd.), na jeho vystoupení v Roxy, kde zahrál Up all Night dubplate, taky dodnes nezapomenu.)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    M4Y4: sorryjako ale Fabio umi michat moc dobre a Rider v Roxy dokazal, ze kdyz neni prehulenej tak taky.... kdo byl tak vi a dal mi ten vecer za pravdu)))
    LKD
    LKD --- ---
    M4Y4: yep, chápu rozhořčení.
    Třeba u nich konkrétně je zřejmá hodnota jinde, a to v charisma, výběru hudby, celkovém dojmu a historických souvislostech = Fab & Groove. Nemáš na to? Ur biz.
    / nakonec, z toho večírku (snad -doufám- asi v blbých podmínkách, pač ❤Scotty hrál technicky hůř, než ve vlastní show) hráli asi nejlépe (#beztvrzení)

    / soucítím s tebou, že je asi složité je ukecávat na nějaké vzpomínkově-optimistické sety, když je v UK hrajou (vzdáleně se domnívám) obtýden/měsíc
    - jejich nová show na Rinse FM je skvělá

    btw.
    / nově vytvořená hudba si taky zaslouží pozornost
    [ NOVINKY V DRUMANDBASSU ANEB DNB V POSLEDNÍM ROCE SVĚTA ::: 2017 FTW ]
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    KYN: Kdyby se za ta léta alespoň trochu naučili míchat, neřeknu ani popel. Za jejich cenu vymyslím line up, který bude, kvalitativně, o pár světelných let jinde. #sorryjako
    KYN
    KYN --- ---
    M4Y4: Já zas chápu, že se jim v jejich věku nechce lítat na hraní každej tejden za almužnu. Sem tam jim někdo dá to co si řikaj a oni sou spoko...
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    LKD: Chtěl premium price a jal jsem se mu tedy vysvětlovat, že jejich zlatá éra na R1 je dávno pasé a za tu cenu se asi zbláznil, ale pak jsem si řekl, že je škoda výdeje energie pro stisknutí tolika kláves.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: mám trochu pocit, že tam v tom boiler roomu nebyly úplně ideální podmínky pro hraní. to bylo vidět na všech DJích...
    N_I
    N_I --- ---
    Ondřej Ježek
    56 min ·
    dnešní sen: zakázali hrát drum'n'bass a přišla mi do studia kapela, u který jsem nevěděl, jestli je mám teda ilegálně nahrát, nebo hned udat.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Ale ten Randall je vybornej....u nej me ty usekly mixy ani semtam kopance vubec nevadej.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    LKD: spis myslim ze cenu.....vysokou))
    LKD
    LKD --- ---
    M4Y4: co rikal agent, ze maji skvely mixy? )
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    o selekci nemluve.
    ale co. nezlobim se. svoje maj za sebou, zasluhy taky
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    VON_GILOTINE: Fabio i Rider dost zoufalý mixy - as usual. V kontrastu s tímhle videem mi nedávná komunikace s jejich agentem přijde více než úsměvná.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prijde mi to trochu klasik rider hehe, rewind, rewind rewind rewind, vsechno rewind haha
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SLAMITCH: randall ted vali "chase scene" od Ram3!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    GENERIXX: au. Get well soon
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    M4Y4: az prestanu obden chodit na stomatologickou chirurgii
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Slušný!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    SLAMITCH: doc scott válí!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam