• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    ESKA
    ESKA --- ---
    AKISAN: No Brockie tohle jen chvili, pak nastoupil jumpupí bullshit. A to já jump občas i rád, ale tohle bylo zlý :))
    SYXAO
    SYXAO --- ---
    AKISAN: no nestihnout kousek toho Shimona kterej hrál fakt super tak jsem fakt hodně nasranej.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Takze utek z prace ve Varech... 2hodiny cesta do Prahy..... zacpy, honime se jak kokoti, at to stihnem... 18:00 u Crossu...Tam se dozvime po prijezdu, ze Randall nebude a rovnou x verzi proc. Fuck, fuck, fuck....davame alespon pulku Shimona, kterej opravdu hraje Ram classics set a moc se nam to libi, ale atmosfera nic moc i kdyz to hrani venku je fakt super a konstatujem s D-Resistem a Sykym, ze bysme si to tam nekdy radi dali. Nastup Kenny Ken debilnima reggae dobroser skockama, na ktery sme nemeli vubec naladu... Jdem si dat do Crossu vybornou pizzu a pivo a pokecat s fellaz a jedeme zpet 2hodiny do KV. Tolik nase vyprava na Randalla.

    Prcat cely Rough Tempo.....

    ps: pri odchodu kousek Brockieho a mile prekvapeny...stary dobry flaky roni size, andy c & shimon, ch&s... ale nebyla nalada uz)
    ESKA
    ESKA --- ---
    GENERIXX: tak to rozhodne. Zpusob jakym to nekomunikovali je hodne spatnej.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESKA: taky moznost... Jen by bylo hezky to pro ty lidi alespon nekam napsat. AT uz za RT jako zmenu lineupu nebo Randall za sebe.
    ESKA
    ESKA --- ---
    GENERIXX: hele tak je to nejspis kvuli Marcusovi, byli dobri kamaradi a nemel na to naladu.
    OGLOKOOG
    OGLOKOOG --- ---
    GENERIXX: Holt nomen omen.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESKA: Scoundrel si dovoli vsecko, je tim znamej docela dost. Neni tajemstvi, ze za hrani na RT se plati a ze vetsina lidi co tu na Weekenderu hrali si plati vse vsectne cesty a ubytka. A co vsechno si dovoli zbyle dve agentury co v tom maji prsty vime dobre vsichni.
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    hm, takze nemam jezdit?
    ESKA
    ESKA --- ---
    GENERIXX: to by si snad nedovolili ne ? :))
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Teda jak tak projizdim profily Randalla a Hypea, tak ani jeden nema na svych profilech jedinou zminku o RT Weekenderu... Hmm, zacina me jimat pocit, ze se to vedelo dopredu... Ale je to jen domnenka.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    At se tim jump-upem udavej!
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    A neodpovedi a neodpovedi. Tri lidi se tam ptali co Randall a nic.
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    kdo jim dělá promo, toho bych zastřelil.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ESKA
    ESKA --- ---
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ILL_EEL: tak nevím jestli jsem slepej nebo mě fb trollí, ale já to tam nevidím https://www.facebook.com/events/296470510775003/
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    MEDAN: na tom eventu dnb weekenderu
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ILL_EEL: kde vyhodili tenhle line-up? na fb to nevidím
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam