• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VEX
    VEX --- ---
    ILL_EEL: yes to mě baví dost. Vtipný je že když dáš standardním hejtům z nyxu beat, je to najednou akceptovatelný:D
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    MARIHAI: Rook, Batrs a Pain jsou grime MCs, i kdyz vim ze Pain obcas dava do dnb...a ma za sebou tenhle hit.)

    Pain - Nezajímá (prod. Kletis) // Holub Video
    https://www.youtube.com/watch?v=lDP2YxVGMBo
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: bud v klidu...tleskam v letadle a v kine ... #wontletyoudownbro #justsayin
    KYN
    KYN --- ---
    Neserte se mi do tleskání v letadle kua))
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    WENIA:
    VON_GILOTINE: ja teda nevim, jak to kdo mysli, ale vzdycky jsem mel za to, ze se tleska publiku (jakoze diky za atmosferu atp.)...mi prijde uplne v pohode (narozdil od toho letadla). jestli nekdo tleska po kazdym druhym tracku (a sam sobe), tak se pak muzem bavit o "saskarne"))
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    ESKA: me se asi docela libi pain ..

    u me to je v kolonce zajimavy uvidime co se s tim bude dit dal ]
    ESKA
    ESKA --- ---
    MARIHAI: Tvle Brejchus je strašně rychlej a pořád je tomu rozumnět, bigup ;) palce dolů icoming :D
    L4MA
    L4MA --- ---
    MARIHAI: ketamin-vitamin-ritalin
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    STUDIO SESSION w/ BREJCHUS, ROOK, BATRS, PAIN (prod. MAGENTA) #BACK2BACK
    https://www.youtube.com/watch?v=cL8mpVD6uIc&feature=share
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    WENIA: na liru. myslel jsem ze na to narazis. to tleskani je pritazeny z usa a edm potažmo
    WENIA
    WENIA --- ---
    VON_GILOTINE: kde?

    Dneska si skoro kazdy dj zatleska po kazdem druhem tracku, asi dekuje ze recordbox ho nenechal ve srackach :D Mi to pripomina tleskani v letadle (vyznamove) a dobu, kdy kdo nerewindoval, jako by nebyl...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    WENIA: tys tam byl?

    anyways, zatleskat sam si musis, kdyz jsi 30 metru nad lidma a de facto zero contact. tak sit o musis cely sam domejslet a zatleskat si sam. ta hmota pod tebou je tak random ze zadnej jeji projev neni signifikantni natolik abysis byl jist jeho vyznamem
    WENIA
    WENIA --- ---
    Uz se resilo tleskani? to jen k tem saskum na stage...
    PANORAMA
    PANORAMA --- ---
    KYN: myslis gordona freemana? )
    ILL_EEL
    ILL_EEL --- ---
    KYN: tak teoreticky se to da treba osetrit smluvne :) A zrovna GQ je v klidu
    L4MA
    L4MA --- ---
    KYN: jezis, to by bylo nadherny. :)
    KYN
    KYN --- ---
    ILL_EEL: "Ahoj, já jsem Andy C, tohle je GQ, koupil sem mu letenku a bude se mnou zpivat"

    "Ahoj, já jsem Franta, stagemanager a buď jdeš hrát sám, nebo padej"
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    no, navíc vždycky můžeš obrátit sluchátka žejo... :)
    RONDO
    RONDO --- ---
    Nejhorší byl jeden "kámoš" co u nás hrál a když jsem ho šel střídat tak mi vůbec nechtěl věřit, že nemáme mikrofon, málem se z toho rozbrečel... a pak suveréně zkoušel normálně přeřvat zvuk, což se mu samozřejmě v breakdownech nádherně dařilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam