• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    jo, pojdme zase slovickarit. bezva
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: já někde napsala všechno? Sem si nevšimla :D A taky jsem si nevšimla, že by osobní vkus byl nějakou povinností :D Existuje strašná hromada lidí, kterým se Dillinja zas tolik nelíbil, ale nikde jsem nepsala, že by neudělal nic dobrýho... Stačí jen číst a nedomejšlet si ;)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    hruza

    Dillinja - Warrior Jazz [HQ]
    https://www.youtube.com/watch?v=X-Jb9C9zAyk
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    nojo, hrozny sracky vydal treba na headz, bo prototype. ale nejhorsi je friday! :) prosimte, projed si jeho minulost, nez zacnes vse hazet do jednoho pytle po roce 2003. i kdyz, i potom mel par luxusnich tracku.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    SOLDIK: pokud být ve scéně znamená slepě adorovat každou kvákárnu od Dillinjy, pak tedy pápá :D :D Jeho přínos tu nikdo nehaní, ale spousty jeho věcí se fakt nedaly ani poslouchat, natož je mít rád :D Vždycky jsem měla radsi Doma a Raidena :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    ted ses vyradila ze sceny :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    L4MA: zrovna ten remix ty Bambaaty jsem vždycky hrála pouze z druhý strany :D :D (Break)
    L4MA
    L4MA --- ---
    co blbnete, i kdyby vydal jen tohle a remix Bambaaty, tak si zaslouzi odpustit jakykoliv mnozstvi prohresku, ne?

    Dillinja - Hard Noize HD
    https://www.youtube.com/watch?v=MGUoyksjgeo
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    MEDAN: tentokrát souhlasim. Z jeho produkce mě bralo tak 5% a zbytek byly neposlouchatelný věci. Kvákačky s distorzí, aranž na jedno brdo, ale hlavně to solit ven na každym druhým labelu... Jeho celkový přínos a zejména Valve soundsystem však cenim, ale poslechout si ho mě fakt neláká ani za předpokladu, že hraje líp než kdy předtím.

    SYXAO: výběr releasů měla do veliký míry na starosti Storm :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    a ted si dej facku.
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    já myslím, že některý věci by se připomínat vůbec neměly :D Dillinja byl vždycky zdrojem toho nejstrašnějšího jump upu... ještě třeba s Distorted Minds a Twisted Individual
    RONDO
    RONDO --- ---
    VON_GILOTINE: to sou strašný sračky no :-D
    Silverblade ftw
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ja mel fast car rad hehe.
    bojim se ze mari mysli skutecne rok 05 06 kdy vychazely veci jako https://www.discogs.com/Dillinja-The-Dillinja-EP/master/390856
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    a opovaz se oponovat fast carem))))))))))))))))))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MARIHAI: cože?? kdy tenkrat? kdyz vydal cybotron album? live or die, twist em out, thugged out bitch, human beebop, it aint too loud, good girl, friday, tudor rose, acid trak, i wanna know....... pro me zcela zasadni a hodne dulezitej producent pro drum and bass.
    VEX
    VEX --- ---
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    MARIHAI: :D
    VEX: zatim bude light verze s barevnym rozdelenim pasek, pokud si spravne pamatuju posledni info
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Tak ono hlavně tenkrát dělal Dillinja s přehledem nejotravnější tracky co šly slyšet, kdežto dneska bude ten jeho sound cool progres :)
    VEX
    VEX --- ---
    FREEDA: Jak to dopadlo s tim vstupem od 18 let?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam