• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    AKISAN: urcite maj radi Hydru!
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    hlavně je důležitý vyjádřit svůj názor...
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: pleteš se, myslel jsem to vážně a nebuď tak vztahovačnej, s tebou nemá co já píšu nic společnýho a rozhodně si žádnou ostudu nedělám. ostuda je, že se snažíš někomu oponovat bez uvedení své verze názoru na věc. to je pak totiž jen takový bezvýznamný výkřik do tmy.
    KYN
    KYN --- ---
    AKISAN: Já sem rád, že sem to čet až ráno, protźe kdybych si to přečet večer, tak bych se z toho posral..

    Boom
    Dillinja - Thugged Out Bitch (Original 2002 Mix)
    https://www.youtube.com/watch?v=l7YigsWmS-c&feature=share
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Dillinja - Never Believe HD // Human Traffic Soundtrack 1999 // drum'n'bass
    https://www.youtube.com/watch?v=ZgzusTxE530
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Já na tu debatu uz nemam...priznavam se... kdyz ctu co nela a medam napsali, tak si myslim, ze to nemyslej vazne a skadlej me abych se rozčertil, protoze takovou ostudu by si verejne neudelal ani dnb posluchac, co by se dnb venoval pul roku... takze fuck it jako debata p sety.cz)

    Takze chci jen napsat:


    MARKY JE NEJLEPSI!!!!! dobrou noc, ehm rano
    ESKA
    ESKA --- ---
    M4Y4: jo presne tyhle jeho veci, pak treba

    Dillinja - Acid Track
    https://www.youtube.com/watch?v=5xGlI11JwFE
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    MEDAN: Je to dost otevřený, mně by se líbil takovej pozvolnej průlet, jako třeba dělá Rob Data, poslední dobou. Uvidíme. Ikdyž jestli by hrál ty svoje 90 věci, tak bych to asi emotivně neustál.))
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    M4Y4: a bude takhle hrát v Crossu? (řečnická otázka) ;)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ESKA: zatím jste s Akirou ani jeden neřekli co to teda podle vás je? já si vzpomínám, že jsme tomu tenkrát všichni říkali jump up a později clown step, kterej z jump upu vznikl po příchodu Pendulum.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    A víte co? Tohle!!!

    Dillinja - The Angels Fell
    https://www.youtube.com/watch?v=_ZTvTX0Es24


    Mně se ta určitá éra viz VON_GILOTINE: taky příčila, ale ty 90s a i pak další věci v mojí paměti přetrvávají. Ze Silverblade teču dodnes.
    ESKA
    ESKA --- ---
    MEDAN: Jo to chápu, ale rozhodně ne jump up .)
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    ESKA: o tom, že udělal zásadní tracky nepochybuju. ale zásadní v odvětví dnb, který mě osobně nic neříká :)
    VEX
    VEX --- ---
    Kde jsou ty časy, kdy jsme se dohadovali, co to asi hraje za námrd v třiceti vteřinovym youtube záznamu ed rushe z minulýho pátku:)
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    ESKA: to o čem je gró všeho co jsem psala - osobní vkus :D zajímalo mě, když dělal tak zásadní věci, jetsli vůbec nějaké prošly sítem tvého osobního vkusu natolik, že je nejen rád posloucháš, ale zařádíš do své prezentace jako dj. Ale to je asi neuchopitelnej koncept, rozdělit "zasadni tracky dnb" a "mě se to nelíbilo" :D Popojedem ;)
    VEX
    VEX --- ---
    ale bavit se o tom tady je fakt přitažený za vlasy:D
    VEX
    VEX --- ---
    GENERIXX: Mně se nelíbilo nikdy nic co jsem od něj slyšel. Nepamatuju si jedinej název. Jestli udělal něco, co by se mi mohlo líbit, už jsem bohužel neměl sílu se k tomu doklikat. poor me
    ESKA
    ESKA --- ---
    GENERIXX: A co má společnýho to, kolik jeho tracků hraju a kolik zásadních tracků udělal? :D
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    AKISAN: poposedni si, Dillinja byl synonymem pro kvákárny odjakživa, tím byl mezi drtivou většinou posluchačů nejznámější. To že mimoto dělal i jiný věci (z nichž některý se mi líbily), mu jeho kvákavost neupře, fakt ne. A fakt mě baví, jak "najednou" se ho tu všichni bez rozdílu zastáváte jakej je to ultradon, přičemž většině z vás se stejně tak líbí jen něco z toho co kdy udělal :) Jdu si radši dát tu koprovku...

    ESKA: lol, kolikpak Dillinjových tracků běžně ve svých setech hráváš, ty facepalme? :D
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    AKISAN: do toho, pouč nás :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam