• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: DC Breaks fakt nejsou ok, posledni jejich uchazejici track byl Gambino, coz bylo v dobe, kdy jsem jeste hral neuro (cti fakt davno) :D Teddy Killerz nebyli jako Paimon & Place 2b zkurveny vubec, i jejich prvni Bad Taste/ProgRAM releasy byly super, ted uz to ani nema cenu poslouchat, Delta Heavy...dejme tomu :D
    KYN
    KYN --- ---
    FALLENGEMINI: Chceš se hádat jo? :) DC Breaks jsou furt ok, Teddy Killerz a DH byli tak trochu zkurvený vždycky :)
    FALLENGEMINI
    FALLENGEMINI --- ---
    KYN: ten jako jeden z mala zustal v cajku :D na RAMu se zkurvili DC Breaks, Teddy Killerz, castecne Delta Heavy...
    KYN
    KYN --- ---
    PA_JOSH: já nevim, jedinej, kdo mě napadá, že se na RAMu postupně vyloženě zkurvil je Rene Lavice.
    PA_JOSH
    PA_JOSH --- ---
    KYN: Když tu větu čtu teď, tak se ti vůbec nedivim, že ji nerozumíš, sorry ;) Myšlenka byla jednoduchá, když se upíšeš na ram, postupně začínáš dělat horší a horší věci.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    KYN: +1
    KYN
    KYN --- ---
    PA_JOSH: "Ale jinak mě vlastně celkově dost sere, to, kolik zničil nadějnejch umělců na ram je absolutně tristní (imho)." Tý větě nerozumim, jak to myslíš?
    PA_JOSH
    PA_JOSH --- ---
    Tak já předpokládám, že Andy asi bude poměrně schopej byznysman, label nese a on jednou za čas potřebuje prodat i svoje jméno. Ale jinak mě vlastně celkově dost sere, to, kolik zničil nadějnejch umělců na ram je absolutně tristní (imho).
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    MARIHAI: jj taky jsem si to myslel...
    VEX: tak se to přece dělá:)
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: jo tak on dělal ramena:D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    VEX: já? možná tak za mlada ale jestli odpovidal Drumid tak toho mam v ignoru uz par let za prispevky v ruznych auditkach)
    VEX
    VEX --- ---
    AKISAN: Asi jsi na někoho dělal ramena:)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    AKISAN: vidim tady odpoved ale nevidim prispevek....
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    MARIHAI: ne kazdy je Clayton Hines :)))
    VEX
    VEX --- ---
    DRUMID23: Zabere to dvě hodiny, zaplacenejch je sto.
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    DRUMID23: Já myslím, že čistě informativně.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    DRUMID23: Musí. Jinak špatně skončí
    DRUMID23
    DRUMID23 --- ---
    AKISAN:proč to pro něj dělají? To tak dobře platí? Nebo musí? Čisté informativně
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    PA_JOSH: neni ---ani ň---- bud to za nej oddrel randall, ant miles nebo shimon a nebo red one..... posledni roky Wilkinson a Mind Vortex....
    PA_JOSH
    PA_JOSH --- ---
    u toho Andyho bych se snad ani nedivil. Na druhou stranu to, co poslední roky vydává jsou takový sračky, že to možná fakt je jeho tvorba...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam