• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMEEKJungle / Drumandbass a všemožné zlámaniny
    L4MA
    L4MA --- ---
    prosim vas, nekona se v nejblizsich dvou mesicich nejaka pekna akce, ktera by nebyla zrejma z programu crossu/stormu? neco jako Zlomena scena?
    DABE
    DABE --- ---
    VEX: me zvuk prisel dela hrozny. resp zbytecne nahlas...
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    AKISAN: já už ameny zdaleka necpu za každou cenu všude, ostatně i jedna z těch dvou nových šmoulích rychet je bez amenu... víc mě teď baví udělat vlastní break a ten potom zlámat. každopádně se taky těším ;) dík.
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    165 4lyf :)))
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    WYNDMYLL_238: ja diky za lidskou komunikaci a budu se tesit na ameny)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    WYNDMYLL_238: amen 2 that .)
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    každopádně závěr je jasný, příště rychlost spíš stáhnu dolů ;) díky všem za konstruktivní diskusi.
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    AKISAN: ale jo, ten rozdil slysim, pres 180 bpm taky nehraju, vetsinou se drzim maximalne kolem 178, ale vim, ze dost tracku musim zpomalovat... i kdyz je pravda, ze raggajungle (ktery hraju vetsinou, kdyz uz vyjimecne hraju dnb/jungle) opravdu casto vychazi uz od producentu kolem tech 180, zatimco dnb byva pomalejsi, spis 173-175. takze mas nejspis pravdu. jen vyjimecne hraju dnb a raggajungle v jednom setu dohromady, tak mi to tak nejdriv neprislo, ale ted jsem si zkusmo neco nameril a vychazi to tak...
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    WYNDMYLL_238: s dovolenim si dovolim napsat, ze rozhodne neni mnoho a uz vubec ne spousta dnb delana na 180bpm a pak by me zajimalo jestli opravdu neslysis ten rozdil mezi dnb na 175 a na 180? Protoze me to vetsinou uz prijde uplne debilni a ze to tomu stylu skodi... podotykam ze hraju casto 176-178 a to mi prijde hodne uz.
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    AKISAN: já ti nevím, nepřijde mi to nijak extrémní. spousta dnb je udělaná na 180 BPM... opravdu je takový zásadní rozdíl (např.) mezi 175 BPM a 180 BPM?
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEDAN:
    VEX: a ja vas videl oba))))
    VEX
    VEX --- ---
    MEDAN: Já tě jednou zahlíd v dáli, ale jinak taky nic:D
    MEDAN
    MEDAN --- ---
    VEX: tyvole tys tam byl taky? jsem te nepotkal! :)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    WYNDMYLL_238: spis nikdy neodvykli...doby kdy Katcha hrala dnb na 180bpm sou uz pryc a vetsinou "zazitku" z freeakci sem radsi zapomnel... jeste ze tenkrat uz byli T2B a par dalsich... ja tuhle rychlost u dnb nedavam.
    WYNDMYLL_238
    WYNDMYLL_238 --- ---
    AKISAN: díky za link. njn, tak to vypadá, že už jste si holt mezitím zvykli na pomalejší jungle ;) v pohodě, proti gustu žádný dišputát.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    A samozrejme SULLY!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    WYNDMYLL_238: oboje...

    Jinak za me uplne ideal takhle:

    MC Conrad & DJ Furney - Drum Tools
    http://www.youtube.com/watch?v=sCv-ktzFO-0
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    RONDO: sully je takovy simple, dead man chest spise hardcore. oba ale supr :)
    RONDO
    RONDO --- ---
    WYNDMYLL_238: jinak teda vřele doporučuju tuhle fb grupu
    https://www.facebook.com/groups/LongLiveBCJ/
    !!!
    RONDO
    RONDO --- ---
    WYNDMYLL_238: ten sully je pomalejší ale dead man's chest (kterej jede fakt bomby), coco bryce, outer heaven etc. to jsou všechno spíš věci kolem 160... 140bpm souhlasim je už fakt někde jinde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam